Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adam tekrar 1 senelik imzaladı Feyenordla nereye geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Ziyech gelmeyecek heralde. O zaman şöyle bi kadro rahat iş görür.

En gerçekçi kadro bu. Bu belki Salih eklenirse, Salih girip Alper çıkar Atıf kanata geçer.

• Kendini orta sahada mı stoperde mi kendisini daha rahat hissediyorsun diye sordular.
    İkisinde de oynayabilirim diyor. Savunmanın ortasında başarılı hissediyorum hocamızın nerde ihtiyacı olursa görev yapmaya hazırım diyor.

• Takımın şu hali ile 2 tane eksiği var. Sol bek ve takımı derleyip toparlayacak, ayaklarına hakim, box to box veya 10 numara diye tabir edilen, ama bunları yaparken de bir kişi eksik gibi oynatmayan bir oyuncu. Bu sene daha fazlası hayal olur. Artık yönetim kadrosunda bişeyler de (burada diktatörlük sisteminden bahsediyorum) değişmediği sürece Avrupa şamp en iyi 11 ini de transfer etsek bi şey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Neustadter ve Skrtel aradığımız adamlar değil. Yanlış yapıyoruz.

skrtelin formu iyiyse tam aradıgımız adam kjaer çok yumuşak ve bire birde kötü bir oyuncu hamle yapamıyor skrtel ise tam tersi birebirde iyi sert net müdaheleler yapabilen biri bence hala eskisi gibi formdaysa cok iyi bir ikili olurlar
  • quote:

Al sana mis gibi kadro Aatıf'ı sağ kanata çekip Valbu'yu oos'a da çekebiliriz iki alternatifi saha içinde oynayabilen değiştirebilen bir kadro olur.

• quote:

En mantıklı dizilim şöyle. Ancak işte Pereira var

• Fenerbahçe'nin yeni transferi Roman Neustadter, kendisini 3 yıllığına sarı lacivertli renklere bağlayan imzayı attı.

Fotomaç

Hayırlı olsun, imzalar tek tek geliyor.

• Ziyech hadi be kop gel. Bir gazete kolarov bjk de diyor diğer savaşıyoruz diyor. 2 side gelse kadro tamam olur herhalde.

• Doritoch kullanıcısına yanıt
    Hasan Aliye haksızlık ediyorsunuz hocam..Bence Canerden daha iyi sol bek.. Bu takım için yeterli bence. Ama tabiki bir yedek tarzda yada forma yarışı için birisi alınabilir..

Bizim şuanda kanayan yaramız yaratıcı orta saha.. Hiç yok kalmadı öyle oyuncu. Sakat makat Meireles vardı Diego vardı hepsi gitti.. Aatıf Stoch şuanda 10 numarada oynuyacak vizyonda.. Dediginiz gibi 1 tane çok saglam 10 numara almak lazım gerisi sıkıntı olmayacaktır. Nani gittigine göre alacaktr yönetim heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Fanatizm

quote:

Orijinalden alıntı: PharmaHii

quote:

Orijinalden alıntı: hell line

Olay top tekniği değil bir Fenerbahçeli tarafından futbolcu kişiliği tartışması.

Bir Baba Hindi dedirten Tuncay Şanlıyı zamanında bedava verseler dahi alır mıydınız ?

Bunun gibi basit bir konu bu.

Ayriyetten konu yaslamaysa Selçuk Şahinin orta sahadan yasladığı golü ne çabuk unuttun. :)

Dediğim gibi teknik karşılaştırılmıyor Sneijder konusunda.

Derbi maçta bir tarafı ile top Tutan adamın kaptan olduğu takımın taraftarı olarak sniejder'ın futbol ahlakını beğenmiyorsunuz. :)

Her maç sonrası komik açıklamalar yapan yerine utandığınız bir Başkanı olan takımın taraftarı sniejder'i beğenmiyorsunuz..

Neden?

Fener ağlama diye şarkı söylediği için.

Tam da üstüne geldi. Ne güzel demiş.

FENER AĞLAMA!!!

Başkaları adına cevap vermeye çalışmışsın ama aç oku bakalım Selçuk Şahin i neden tercih edermiş futbol ahlakı yüzünden mi?

Madem bu kadar önem veriyorsunuz futbol ahlakına neden yolladınız adamı ikinci lige? ;)

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye misilleme Hamit Altıntop ve Sabri Sarıoğlu ile 1 yıl daha

Hadi kendi konuna.

Adamın şevkini kırma renktaş hamit sabri yi tutmaya çalışan bir takımım taraftarı. Çok lazımsa bizde 1 2 bileklik alırız

• Şu Ziyech gelsin artık be

• Kardeşim Ziyech geldi diyoruz. Hala bir diretme. Ben Hakan Büşra Gör'e kefilim. Daha yanılmadı, sıkmadı.
    Yazın kadrolara ziyech ve skerteli. Hayırlı olsun Fenerbahçemize.

Sol bek kaldı bi tek.

• quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Şu Ziyech gelsin artık be

Kanarya orta sahasına transfer etmeyi düşündüğü ünlü yıldız için önemli mesafe kat etti. Lyon’a 3.5 milyon euro ödeyecek, Valbuena da yıllık 2.5 milyon euro alacak.

Fotomaç.

Eğer haber doğruysa gelmeyebilir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Kardeşim Ziyech geldi diyoruz. Hala bir diretme. Ben Hakan Büşra Gör'e kefilim. Daha yanılmadı, sıkmadı.
    Yazın kadrolara ziyech ve skerteli. Hayırlı olsun Fenerbahçemize.

Sol bek kaldı bi tek.

Kolarov mu peki ?

• mata'nın da adı geçiyor. bence mata daha iyi olur ziyech'den.
  • Hala valbuena yazıyorlar ya :D pekala İngilizce yazmayı deneyeceğim bir kez daha;

Hakim Ziyech has comez He'll sign sooner or later. Just chill.

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Şu Ziyech gelsin artık be

Kanarya orta sahasına transfer etmeyi düşündüğü ünlü yıldız için önemli mesafe kat etti. Lyon’a 3.5 milyon euro ödeyecek, Valbuena da yıllık 2.5 milyon euro alacak.

Fotomaç.

Eğer haber doğruysa gelmeyebilir diye düşünüyorum.

Hocam bilemiyorum . Umarım Ziyech gelir. Fanatik fotomaç bunlar asparagasçı.

• neudstater kariyerinde 373 maçta kırmızı kart görmemiş bizde de görmez heralde
  • RVP De gitmiş gözünüz aydın. geçen yıl vizyon falan dedik yine bildiğimiz fb ye döndük
  • 
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.