Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ráise

Ziyech bu genç yaşında Türkiye'yi tercih etmeyecektir arkadaşlar boşuna ümitlemeyin ki zamanında Hazard için Belhanda için yaşadığımız hayal kırıklığını yaşamayalım. Çok büyük ihtimalle Valbuena gelecek.

Ne alakasi var ya? Çok saçma muhabbet bu. O zaman Ukrayna liginden hic futbolcu çıkmazdı. Hepsi İspanya'ya giderdi. Ancak Shakhtar her sene çok iyi fiyata adam satiyor.

Genç gelmez diye bir şey yok bal gibi gelir iyi para verirsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam kaplık saatler he

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neustädter fena futbolcu değil, hep alman olarak biliyordum ama bu yıl ilk defa Rus milli takımında oynamış

• Yav bu Neustafterin asıl mevkii ön liberoymuş. Biraz baktım oyununa. Topaldan hallice bi adam gibi.

Ucuza kapatıcaz diye çakma stoper mi aldık ? Ya da ciddi ciddi 3-5-2 falan mı düşünülüyor ? Vitorun olumlu veya olumsuz fark etmez radikal bi karar alabileceğinide sanmıyorum gerçi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Cumaya kadar Skrtel, pazartesine kadar Ziyech açıklanacakmış.

Neyle yapacaksın kardeşim neyle ? Parayı nerden bulup getireceksin gel burda anlat.Yok öyle yok.

• Seleucuid kullanıcısına yanıt
    10m zarar hakkımız var + 20mye yakın maaş bütçesi açıldı + 8.5m Naniden geliyor + Diego gidecek

Skrtel hariç transfer politikamız mükemmel ilerliyor bu yıl. Eğer 3-5-2 oynamayacaksak Skrtel gereksiz olur.

• Jay Jay okocha ile görüşmeler kapa bildirilmiştir . Aradığımız 10 numarayı sonunda bulduk Alex'in boşluğunu doldurur ,hakim ziyech dedikodularinia sünger çeker😁

• Magnum44 kullanıcısına yanıt
    Vitor ve 3-5-2 3 defans vitora yetermi 5-4-1 falan dusunuyodur kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Jay Jay okocha ile görüşmeler kapa bildirilmiştir . Aradığımız 10 numarayı sonunda bulduk Alex'in boşluğunu doldurur ,hakim ziyech dedikodularinia sünger çeker😁

Forvete Washington, savunmaya da Uche düşünülüyormuş ayrıca hocam. Bakalım inşallah gelirler.
  • Olum yalnız harbiden 3-5-2 düşünüyor Vitor. Valla mıçtık. Conte'ye özendi lan adam.
  • 3-5-2 değildir inşallah 5-4-1 falan yapar.. Conte yaptı diye özeniyosa bittik sistemde değiştirmez bu benim sistemim şampuan yapar der..

3-5-2 de kanat-bekler hem savunma hem hücumda iyi olmalı takımca savunma yapmalısınız. Fiziken güçlü takım olmalı çok koşmalı takım.. Bizim ülkede hiç bir takım sistemli savunma falan yapamaz öyle. Dünyada bile yapan sayılı bir Juventus İtalya falan var..

Stoperler çok sağlam birbirini tanımalı. Topal Kjaer Neustadter Skrtel falan sıkıntılı.. Yedekte stoper yok. 3 stoper + Topal Souza yaparsa iyi izleyin

• 3-5-2 sistemi tam uygulanabilmesi için 110-120 km arası eşşek gibi koşmaları gerekir. Bildiğimiz gibi türk futbolcular tembel olduğundan bu sistem asla başarılı olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Van Persie gibi adamı dünya gözüyle Fenerbahçe formasıyla maç yaparken görmüşüz adamlar nelere takılıyor ya akıl alır gibi değil. Gitmemesini kesinlikle istemeyeceğim 2 adamdan biri Kjaer ile birlikte. Bu adamın takımda olması bize her anlamda fayda sağlar şunu bi anlayın artık

Böyle insanlar Roberto Carlosu falanda istemezdi yaşı geçti diye. Ama adam 34 yaşında bu ligi de Avrupayı da duman etmişti. Artık bu adamlar gibi kaliteli komple futbolcular yetişmiyor.. Van Persie halen komple santraforlukta bence dünyada ilk 5-10 forvetten birisidir.. Ronaldo Messi falan diyen oluyorda bilmiyorlar onlar forvet değil..

Halı sahada topu ilk kontrolde zorlanan ben Van Persieyi sene boyu izledigim icin artık direk topu önüme düşürebiliyorum. Bu adamlar böyle işte. Başkalarını bilmem ama ben adamın oyunundan çok keyif alıyorum. Topu aldıgında bırakın hatayı falan yanlış iş yaptgını görmedim.

Adam Braga macında falan stoperden top alıp sürüp kontraya falan cıkarmıstı takımı.. Top ondayken heyecanlanıyorum tıpkı Alextekş gibi.. Aynı Alex gibi ayagına top yakışıyor Kadife ayak adam..

Kıskanan Bjk Gsliler yazıyor bizimkiler gaza geliyor. Gördük adamlar milli takımda bile takımcılık yaptılar halada yapıyorlar.. Ozanından Şenerine Kjaere RvPye tüm oyuncularımız kaliteli güzel oyuncular ama kıymet bilene

• Günaydın Gazetelerin Günlük Fenerbahçe haberleri Juan Mata Valbuena ikisi birden imzalamış

• İsfendiyar başkan ziyechi alın tweetini rtlemiş yoksaaa :)

• Mata bitmiş h.o

• Nani den gelen parayı direkt Ziyech versinler neyi bekliyorlar. Geçen sene Beşiktaş o kötü stoperleri ile şampiyon oldu. Daha sonra Diego, Ermenike ve Stoch sat onlardan gelecek para ile Skrtel al birde sol bek kirala bitir transferi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnum44

Yav bu Neustafterin asıl mevkii ön liberoymuş. Biraz baktım oyununa. Topaldan hallice bi adam gibi.

Ucuza kapatıcaz diye çakma stoper mi aldık ? Ya da ciddi ciddi 3-5-2 falan mı düşünülüyor ? Vitorun olumlu veya olumsuz fark etmez radikal bi karar alabileceğinide sanmıyorum gerçi.

Hocam ben de burada defalarca yazdım. Neustadter 1.5 sene stoper oynadı o da zorunluluktan. Bu sene hem Höwedes hem de Nastasic sakatlandı yoksa Neustadter hep yedek olacaktı. Bazen ön libero bazen de stoper oynardı işte rotasyonda ama sakatlıklar ona yaradı ve tüm sezon stoperde oynadı. İkili orta sahadan biri olmaz. Yani olur ama tam uygun olmaz. 4-1-2-2-1 sisteminde tek ön libero onun için en ideal mevki. Çünkü en büyük özelliği pas dağıtımı. Ağır bir oyuncu ve agresif değil. O yüzden ne ideal bir stoper ne de ideal bir orta ikiliden biri olur. Tam verim 4-1-2-2-1 ile alınır. Ancak bu sistemde önündeki ikili dinamik olmalı iki yönlü oyunculardan kurulu olmalı. Ancak böyle bir oyuncu kadromuz yok maalesef. O yüzden eski sisteme devam edilip stoperde oynayacak muhtemelen. Çünkü orta ikiliden biri hiç olmaz en azından stoperde olursa önündeki orta sahalar onun agresiflik açığını falan kapatır yardım ederek hatta zaman zaman Neustadter öne kayıp Mehmet arkaya kayabilir oyun içinde çünkü geriden oyun kurma işini o üstlenir muhtemelen ve ağır olduğu için arkaya adam kaçırma konusunda sıkıntı yaşama ihtimalimiz de olabilir o yüzden belki de defansı fazla öne kuramayacağız ya da biraz fazla öne kurarsak da o anlarda Mehmet Neustadter'in arkasında olabilir yer değişebilirler işte. Yani ciddi bir taktik çalışması yapılması gerekiyor. Belki de sistem değişecek belli mi olur. Diğer bir ihtimal ise Neustadter yedek için de alınmış olabilir. Bekleyip görelim en iyisi çünkü her şey mümkün

• Mata'ya Everton 20m pound teklif etmis gelir mi sizce?

• gider hocam adam yetenekli ve daha 28 yaşında yani en az 3 yıl verim alinir. zaten Mourinhoda istemiyo matayı. Aslında biz kiralasak

• 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.