Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene Souzadan çok şey bekliyorum.Gecen sene adam 60ın üstünde maç yaptı son zamanlarda topa gidecek gücü kalmamıştı bu sene yeni transferimiz olur.Acilen 10 numara transferini bitirmemiz lazım.Stoperi 3 lememiz lazım Skertel gelirse Kjaer Skerdel tandemi dalgakıran gibi olur.Solbeke Hasanı yedekleyecek biri Şart gurbetçi biri alinabilir düşük maliyetli.Visca alınırsa büyük iş başarırız.Atıf lig maçlarında fark yaratır.Ziyech yılın transferi olur. Salih kendini bulursa Salih icin sistem bile değiştirilir. Ziyech için lig karsilastiranlar var ben buna inanmiyorum adam çok ölü noktalara atiyo topu 10 gol üstü katkı verir duran top kullanacak adam kalmadı takımda. Adettendir bir kadroda ben yapayim
    Volkan
    Wiel. Kjaer. Skrtel. H.Ali
    Ozan. Souza.
    Visca. Ziyech. Atif
    Rvp
    Salih oynarsa
    Volkan
    Wiel. Kjaer. Skrtel. H.Ali
    Souza
    Ozan. Salih
    Ziyech
    Visca. Rvp.
    Mac icinde Ziyech sol kanada kayıp salih öne çıkarak hucumda cok rahat çoğalırız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Biliyosunuz ki yabancı kuralına göre 11 tane yerlimiz olması gerekiyor. Bu durumda en uygun kadro kesinlikle bu olacaktır.

Emenikenin ve Aatıf'ın kanatlardada oynayabileceğini biliyoruz. Naniden gelen Parayla ve biten kontratların parasıyla Skrtel,Coentrao,Ahmet Çalık ve Arrian Robben alınabilirse bu sezon şampiyonlar liginde başarı bekleyebiliriz.
  • Arkadaşlar kadroları müthiş kuruyorsunuz, tüylerim diken diken oldu.
  • Alternatif kadro
    Volkan Demirel
    Şener kjaer stoper Neutstader HAK
    Topal Souza Ozan
    Salih Fabiano

• Teknik direktör olarak kimlerin ismi geçiyor? Transferler iyi güzel ama takımda teknik direktör yok hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seleucuid

Şu Alperi görünce futbol zevkim kaçıyor.O top sürüşü.Saçma pasları,ilerlemeye çalışıp topu ayağında dolandırması.Vasatın 1 gram üstünde bir oyuncu değil.

Gözlük kullan.
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Forumu Fenerbahçe düşmanları basmış Allah akıl fikir versin

• Gelip burada 3-5-2 kuranlar neyin kafasindalar belli değil. 3 defans oyuncusu yazıyor yetmiyor 2 tane bek yazıyor yetmiyor en az bir tane ön libero yazıyor sonra birde VP kufrediyorlar defans oynatıyor diye

3 tane defans oyuncusuna yazdın da bunların yedekleri kim birde onu yazsaydınız bir zahmet.

Türkiye de kim 3 lü defans ile başarı sağlamış söyleyin bilelim. Italyanlar 3 lü defans oynadı diye hemen 3 lü defans yazıyor. Ona bakarsan son 4 Dünya kupasının Şampiyonları Almanya, İspanya, Brezilya dörtlü defans ile oynuyor ne olacak?

• Bence Hasan Aliye haksızlık yapılıyor, bize gelip kendini geliştiren nadir topculardan.

• Volkan-coentrao kjaer skertel viel-volkan ozan topal ziyech robben-rvp

Bazı maçlar salih ozan bile oynayabilir hücüm futbolı gerekiyorsa. Yedek kadro :

Fabiano-hasan neustadter hakan şener-stoch souza salih aatif alper- fernandao

Özet:Skertel ziyech coentrao gelmeli. Souza topal ikilisinden souza yerine ozan yada salih oynamalı. Tabi robben yada üst düzey bir kanat oyuncusu gerekli.

• Robben i kim attı ortaya yine?

• Hasan Ali ve Alperi eleştirenleri anlamak zor bence bu sene ikiside gayet iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

beyler size yeni sezonun spoilerını veriyorum
    [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Hayal kurmak yerine gerçeklerden konuşalım biraz

sana saygım sonsuz abi bir şey diyemem

Estağfurullah da hocam dikkat çekicem, laf sokucam diye huzur bozmaya gerek yok yav. Seneye bu zaman takarsanız 3.yıldızı o zaman basarsın havanı da şu anda lüzum yok. Bizde yaptık geçen sene aynısını 4.yıldız diye maalesef hayal edilen olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Swift.

Fabiano
    VDW Kjaer Stoper HAK
    Topal Souza
    Neutstader
    Ozan Emenike Salih

Biseyi tadinda birakmayi ogrenemediniz dimi her sayfaya ayni espriler bayiyor artik

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

yani diyeceğim şu alex eksik fenerde açıksası bu yeni bir alex lazım nasıl galatasaraydaki haginin yeri dolmadığı gibi yada beşiktaşta sergen sadece yeni gelenler bu oyuncuların yerini doldurmuyor

Kesinlikle hocam. Tahminimce ne Fenerbahçe Alex gibisini, ne Galatasaray Hagi gibisini ne de Beşiktaş Sergen gibisini bulamayacak. İnşallah bulmaya çalışana kadar servet dökmeyiz
  • Halen Topal ve Souza'yı ilk 11'de aynı anda yazanları görüyor bu gözler. Napalım kardeşim kiralık katil mi tutalım sizin için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altay.

Hasan Ali ve Alperi eleştirenleri anlamak zor bence bu sene ikiside gayet iyiydi.

Bence de hocam. Eleştirileri bir türlü anlamıyorum. Bana göre kendi seviyelerini bile geçtiler. HAK'tan Roberto Carlos, Alper'den de Zidane performansı bekliyorlar herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Ortada ufak bir tartışma çıkmış, biz de tartışmaya katıldık. Durduk yere atıp insanları kışkırtmadık ya. Başımızda Dursun var diye varlığımızı da mı unutturalım.

Allah bu azizle dursuna akıl fikir versin.
    Hocam hamitle sözleşme neden uzatıldı onu merak ediyorum ben
  • Beyler nedir bu 2 defansif orta saha yazıyosunuz hep ilk 11 lere, Fenerbahçe burası beyler, Fenerbahçe defans yapmaz, yaptırır, birinin şu sözü pereira denen herife söylemesi lazım. süper lig takımına 8 defansif adamla çıktık geçen sene ayıptır be. Ziyech gelecekse bu adamın yanında Salih oynamalı ve sağ kanatta ne olursa olsun Volkan şen oynamalı, hızlı seri pas yapan takım lazım bize. Fernandao kalasıda acil gönderilmeli, Emenike süratiyle olsun kalıbıyla olsun bu kalastan 10 kat daha iyidir.
  • Antu'ya gidiyorsun Topal-Josef ikilisi, buraya geliyorsun Topal-Josef ikilisi.. Hiç mi rahat yok sizden ya..
  • 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.