Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (686. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.808.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

benim oynatacağım takım böyle ne 442 nede 532 den dönme 352 ile heyecan aramazdım

bize hasanı maç trafiğinde dinlendirecek bek lazım bir tanede defans lazım skrtele pek sıcak değilim ben ba yı tekrar kiralasak mesela çok güzel olur

ziyech olmazsa valbuena yı oraya yazabiliriz
  • Nani 1 sene için gelecekse neden geldi?
    Nedem bu kadar harcama yapıldı?
    Hepsi geçen seneye mi özeldi?
    Uefadan ffp cezası almak için mi kulüp bu duruma sürüklendi?
    Göz göre göre bu harcamalara neden kötü teknik direktör getirildi?
    Hala neden görevine devam ediyor?
    Harcanan 50 milyonun karşılığı sadece taraftarın gözyaşı parası forması kombinesi miydi?
    Saçma sapan işler oluyor ama tesisleri yapıyor başkanımız rahat olun topuk yaylamız da var ırak takımları ile maç yapıyor uluslararası anlamda şanımıza şan katıyoruz.
    Her yere tesis yapacağız her tarafa borçlanacağız çünkü spor kulübü olmak bunu gerektirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

benim oynatacağım takım böyle ne 442 nede 532 den dönme 352 ile heyecan aramazdım

bize hasanı maç trafiğinde dinlendirecek bek lazım bir tanede defans lazım skrtele pek sıcak değilim ben ba yı tekrar kiralasak mesela çok güzel olur

ziyech olmazsa valbuena yı oraya yazabiliriz

la mantığınız şu olmalı biraz akıl zeka varsa oyun şöyle oynanır bak buna kimsede karşı çıkmaz fenerden kapasite olarak aşağı olan takımlara karşı hücum merkezli 3-5-2 oynanır arkadaş hangi takım 4 büyüklere full hücum mantığıyla oynuyorki zaten eğer derbi oynar veya kendine zıt gelen takımlara karşı oynuyorsa 4-2-3-1 yanlış mıyım bu 2 sistem oynanır sadece oynatacağı oyuncular değişir gerisi fos
  • ama 34 lü defans içinde 3 sağlam stoper şart buda var ama iyi futbol için gerekli yoksa bu seneki boktan futbolu izlersiniz gene adanaspora kaşı defansif futbolu kim izler
  • Beyler bence zamanı geldi

• Galatasaray ve Beşiktaş Taraftarı halen bizim konuya yazmakta ısrarcılar. Çünkü kendi aralarında konuşacak konuları yok. Neyse bu da bir tercihtir. Fenerbahçe çekicidir. Anlıyoruz sizleri

Coentrao sanırım gelmeyecek renkdaşlar. Çünkü böyle bir haber yok. Lyon la maç yapacakmışız. Ayrıyeten transfer de yapılacakmış Lyon la belki ordan bir sol bek veya sol açık alınabilir. Gerçi Coentrao gelse manyak olur. 28 yaşında. Kiralık gelse yeter. Opsiyonlu alınabilir seneye.

10 numara Alex gibi olmayacaksa bence gereksiz. Bizden herhangi bir orta sahayı 10 numara pozisyonuna alabiliriz yani.
  • Yıl olmuş 2016, hala Topal-Josef'i birlikte kadroya yazanlar var. Allah bizi bunlarla mı sınıyor? Geçen sezon bu iki kangren ve aptal Diego yüzünden şampiyonluk gitti ama hala yazıyorlar arkadaşım, durduramıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memoli 1907

Galatasaray ve Beşiktaş Taraftarı halen bizim konuya yazmakta ısrarcılar. Çünkü kendi aralarında konuşacak konuları yok. Neyse bu da bir tercihtir. Fenerbahçe çekicidir. Anlıyoruz sizleri

Coentrao sanırım gelmeyecek renkdaşlar. Çünkü böyle bir haber yok. Lyon la maç yapacakmışız. Ayrıyeten transfer de yapılacakmış Lyon la belki ordan bir sol bek veya sol açık alınabilir. Gerçi Coentrao gelse manyak olur. 28 yaşında. Kiralık gelse yeter. Opsiyonlu alınabilir seneye.

10 numara Alex gibi olmayacaksa bence gereksiz. Bizden herhangi bir orta sahayı 10 numara pozisyonuna alabiliriz yani.

Bizden birini 10 numara pozisyonunda oynatamayız hocam,kimi alacaksın 10'a ? Dengesiz çıkışlar yapan Ozan'ı mı ? Defans yapamayan Topal'ı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

beyler size yeni sezonun spoilerını veriyorum

Hayal kurmak yerine gerçeklerden konuşalım biraz

sana saygım sonsuz abi bir şey diyemem
  • Fabiano
    VDW Kjaer Stoper HAK
    Topal Souza
    Neutstader
    Ozan Emenike Salih

• Planariax kullanıcısına yanıt
    Gardaş, Alper daha önceleri 10 numara pozisyonunda oynamış bir oyuncu yani daha önceki takımında kullanılmış. En azından sıkıştığımızda olur. Ama bizim ligde 10 numara takıntısı var ya hani. Eğer gelecekse iyi birisi olmalı. Alex gibi. Yeri dolmayacak. Gelen 1-2 yıl kalmayacak. 7-8 yıl kalacak.
  • bir daha alex gibi 10numara bulamayız geldi geçti o günler. ziyech gelirse efsane olur gerçekten

• Şu Alperi görünce futbol zevkim kaçıyor.O top sürüşü.Saçma pasları,ilerlemeye çalışıp topu ayağında dolandırması.Vasatın 1 gram üstünde bir oyuncu değil.

• Bir gökhan gonulun veda mesajına bakın bir de naninin ve kim adammış görün

• Üç yıldızlı arma koyan BJK'nin 2 şampiyonluğu 59'dan öncesine ait!

Dört yıldızlı arma koyan GS'nin ise 59'dan önce varlığı sorgulanacak durumda!

Biz 59'dan öncesi şampiyonluklarımızı koyunca kedi gibi köşelere sinip "BANANE BANANE" pozisyonuna geçiyorlar. Temel fıkrası gibi yemin ederim.
  • Bu arada salihde de hain potansiyeli seziyorum instagramda romaya veda etti hala fb resmi felan koymadı bu da hain olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Swift.

Fabiano
    VDW Kjaer Stoper HAK
    Topal Souza
    Neutstader
    Ozan Emenike Salih

Hocam bence emenike yerine bir önlibero koyarsan vitorun hayalini gerçekleştirirsin.Vitor ve 7 önliberolar

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Üç yıldızlı arma koyan BJK'nin 2 şampiyonluğu 59'dan öncesine ait!

Dört yıldızlı arma koyan GS'nin ise 59'dan önce varlığı sorgulanacak durumda!

Biz 59'dan öncesi şampiyonluklarımızı koyunca kedi gibi köşelere sinip "BANANE BANANE" pozisyonuna geçiyorlar. Temel fıkrası gibi yemin ederim.

Sizin de bir şampiyonluğunuz Beşiktaş'a sonradan verilen iki şampiyonluk gibi sonradan verilme diye biliyorum, Beşiktaşlılar gelip sizi kışkırtınca araya GS'yi de katıp niye bizi de kışkırtıyorsun. Kim kışkırtıyorsa onlara taş at, onlara bir şey açıklamaya çalış. Doğru düzgün cevap vermeye kalksak verebileceğimiz GSli olarak çok şey ver, ama burada milleti tahrik etmeye, yazacağımız şeyleri okumaya zorunlu bırakmaya gerek yok.
  • Valbuena da gelecek galiba adam instagramda fenerbahçe ardından da van der wieli takibe almış, 32 yaşında olması kötü normalde iyi oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seleucuid

Şu Alperi görünce futbol zevkim kaçıyor.O top sürüşü.Saçma pasları,ilerlemeye çalışıp topu ayağında dolandırması.Vasatın 1 gram üstünde bir oyuncu değil.

alper mi vasatın üstünde bir futbolcu değil? şu futbolu nasıl izliyorsunuz çok merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.