Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu adamın 1 tane doğru haberi yok...Olağan şeyleri bizde biliyoruz da verdiği detayların hepsi yalan çıkıyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni konu hayırlı olsun umarım bu sene her anlamda yüzümüz güler

Transfere gelirsek geçen konuya da yazmıştım küme düşen takımların oyuncularına sulanmalıyız özellikle İngiltere ve Almanya liglerindeki. Aklıma ilk gelenler Wijnaldum,Sissoko,Amavi, Redmond ve Didavi. Elimizdeki çöplerde acilen şutlanmalı özellikle şuan revaçta olan Çin piyasasına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aranızda gerçekten Lucescu'yu isteyen var mı? Adam ölmek üzere 2. Aragones faciası olur bence. Kadlec eğer 1 milyon euro altında kazanacaksa kalmasını ben de isterim ama fazlası israf. Caner'in takıma dönmesi söz konusu bile olamaz, adam bu takıma daha ne kadar zarar verebilir? Tabi baktı bu kadar kötü futbolcuya kimse para vermiyor, bizden 2 milyonu koparmak için dönmek ister tabi. Löw fanteziden başka birşey değil. Hala kanat oyuncu alınması ise yönetimin ve teknik ekibin futboldan ne kadar anladığının kanıtıdır. Bu takımın ihtiyacı olan son mevki kanat, asıl ihtiyacımızı yıllardır nasıl görmezsiniz. Kaleci konusunda da hiç umudum yok, geçen sene de aynı yalanla kandırdılar bizi sonra gidip saçma sapan bir kaleci kiralayıp işte yabancı kaleci aldık dediler.
  • Lucescu kendinden sonra oğlunu başına getireceği bir takım arıyor beyler. Tuzağa düşmeyin.
  • Lucescu mu Tuvalete birisinin yardımıyla giden 72 yaşındaki adamını ne yapacağız? Rebrov'u alın bari.

• Bu mesaja eklenen görseller:

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Volkan Demirel _ gokhan gonul _ mehmet topal
    Benı ıstedıgınız kadar elestırın M bu adamların bu takımda ısı yok
    Volkan: senede bır GS macı oynayıp gerı kalanında yatan,agresıflıklerı ıle takıma zarar veren biri.
    Gokhan gonul:yıllardır hala sevılla macı hatrına kadroda. Orta yapmayı sut cekmeyı ogrenemedı.
    Mehmet topal: sıradan gol ve asist oranları dusuk bır onlıbero. Bu takım orda aurelıo appıah gordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

Volkan Demirel _ gokhan gonul _ mehmet topal
    Benı ıstedıgınız kadar elestırın M bu adamların bu takımda ısı yok
    Volkan: senede bır GS macı oynayıp gerı kalanında yatan,agresıflıklerı ıle takıma zarar veren biri.
    Gokhan gonul:yıllardır hala sevılla macı hatrına kadroda. Orta yapmayı sut cekmeyı ogrenemedı.
    Mehmet topal: sıradan gol ve asist oranları dusuk bır onlıbero. Bu takım orda aurelıo appıah gordu.

Bir +1907'de buna.
  • bu adama inanan kaldı mı gerçekten
  • Vitor Pereira kovulmalı. Bu konuya ilk yorumum. Ama kovulmalı. Transferden de önemli bu.

• Batalla - Joseu ikisinden birisini görmek isterim.
  • Yuh be sana benden eksi 1907

• Villas-Boas Zenit'ten ayrılıyor, Lucescu oraya gidecek.

MC kim?
  • abi isimleri boşverin Aziz'in gitmesi lazım zaten bu adam giderse Ali koç gelirse takım revizyona uğrar düzgün sistemli bir hale gelir karakterimiz tekrar oturur loserlığımız gider.Bu lanet herif yüzünden son 10 senede sürüyle final kaybettik hele dünkü finalden sonra psikolojim bozuldu sürekli ah be o top ordan sekmese diyorum çıldıracam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

abi isimleri boşverin Aziz'in gitmesi lazım zaten bu adam giderse Ali koç gelirse takım revizyona uğrar düzgün sistemli bir hale gelir karakterimiz tekrar oturur loserlığımız gider.Bu lanet herif yüzünden son 10 senede sürüyle final kaybettik hele dünkü finalden sonra psikolojim bozuldu sürekli ah be o top ordan sekmese diyorum çıldıracam

Azız yıldırımın gitmesinin ımkanı yok malesef. Kendı bıraksa bıle yerine gelecek adamı kendı tayin eder. Yıne aynı tas aynı hamam devam eder.

• AZİZ İSTİFAAAAAAA!!!!

• Mircea Lucescu
  • Kjaer, Topal ve RVP den başka takımdan Kim gitse üzülmem.

• Taraftarın sevgilisi(!) gene gitmiş ts teknik direktörü olmuş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalavar kullanıcısına yanıt
    Gokhan disinda bende katiliyorum. Keza Topalda o sekil. Bu iki adamda as olmasada kadroda tufulmasi gereken adamlar. Gokhan yine oynar form tutarsa. Ama bu hocayla olmaz. Mehmet topal yeni selcuk sahinimiz olabilir. Ama selcuk bu adamdan daha iyi pas yonunden. Ileri falan oynuyo en azindan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.