Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
70.720
Cevap
185
Favori
1.730.158
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    643 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Aziz Yıldırım'ın akıl sağlığını kaybettiğini düşünüyorum.
    Daha hoca belli değil transfer nasıl mayısta bitecek?

Transferler aziz yildirim in istegi uzerine yapildigi icin sorun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    ekici ve 2 oyuncu alıp şampiyon olacağını düşünüyor aziz.
    akıl sağlığını kaybeden bir başkana şaşırmıyorum artık
    |
    |

Stockholm sendromu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    EgeArsln.EA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj
    Hiçbir şeye şaşırmıyorum artık, bünye alıştı.

Yıllardır söz veriyorsun başkan, olmuyor işte. Biraz olsun Fenerbahçe'yi sevseydin zaten yönetimi Ali Koç'a devreder inzivaya çekilirdin...

|
    |

|
    |
    Dursun Özbek bu sezon 3 branşta Fenebahçe maçlarında Galatasaray aleyhine 12-1’lik bir mağlubiyet tablosu oluşması hakkında itiraflarda bulundu. "Kabul edilemez bir tablo. Benden daha fazla üzülen olduğunu sanmıyorum. Fakat spor bu. Olaya geniş pencereden bakmak lazım. Galatasaray Türkiye’de en çok kupa kaldırmış kulüp. Günlük olaylara bakıp böyle bir skor yorumunda bulunmak yanlış."

Dursun Özbek'in Fenerbahçe'nin sadece 100. yılda aldığı kupa ve madalya sayısının Galatasaray'ın tarihi boyunca aldıklarından fazla olduğundan haberi yok sanırım.
    |
    |
    seneye transferlerimiz mehmet ekici ve 30 yaş üstü senelik 5-6 milyon euro vereceğimiz futbolu kafasında bitirmiş türkiyeye emekliliğe gelmiş 2 oyuncudan fazlası olmaz,kjaer satılır lens alınır lens göbek yapar yatışa geçer aykut lens'i yedek bırakır stochu oynatır.
    |
    |

"Dikine futbol diye bir şey çıkarıp futbolu zehirlediler." - Sir Aykut Kocaman
  • Yüzbaşı
    625 Mesaj
    Valbuena Fenerbahçe,Galatasaray ve Beşiktaş'ı resmi hesabından takip etmeye başlamış.

Meali: "Yeterince futbol oynadım.Kerizlerin biri beni transfer etse de tatil yaparak 3-4 sene para kazansam."

Orijinalden alıntı: Hannibal96

Valbuena Fenerbahçe,Galatasaray ve Beşiktaş'ı resmi hesabından takip etmeye başlamış.

Meali: "Yeterince futbol oynadım.Kerizlerin biri beni transfer etse de tatil yaparak 3-4 sene para kazansam."

Kesinlikle öyle. Yaz için transfer çalımı adı altında ilk zokayı kim yutacak bakalım

Yalnız Valbuena'ya bu aklı verenleri tebrik ediyorum, adamlar çözmüş bizim yönetimlerin zihniyetini

|
    |

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Yüzbaşı
    625 Mesaj

Asıl valbuena gibileri isteyenler yüzünden bu hallere geldik.Adama bonservis + yıllık 4 küsür milyon Euro verecekler o da yan gelip yatacak,İstanbulda gezecek,keseyi son kez doldurup futbolu bırakacak.Kimse kendini Beşiktaş maçında gördüğü Valbuena ile kandırmasın.33 yaşında Türkiye'ye gelip 3 sene taş gibi oynayacağını düşünmeniz inanılmaz komik.Klasik rakibin maçını izleyip transfer yapan yönetimimizin işleri inşaallah gelir ve kulübü soyar gider Valbuena.Müstehak bize..

|
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sene başında da aynı laflar edildi . Adamın bu sene ne oynadığını görüyoruz. 33 yaşında burun kıvrılan adam Lyon un as elemanı ve Beşiktaş maçında adam hücumun her alanında vardı .

Her oyuncu yatacak diye bir kaide yok . Bunu yönetim analiz edecek . Ben illa gelsin demiyorum. Futbolcu biraz araştırılınca ne olduğu ortaya çıkar .

Her 30+ adama yatacak gözüyle bakmak yanlış
    |
    |
    Hannibal96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    625 Mesaj

Tekrar diyorum.33 yaşında adama yazılan yıllık ücret 5 milyon euro haberlerde.Hadi 4 olsun diyelim.3 yıl kontrattan aşağı imzalamaz.4x3=12 milyon Euro.+3 milyon Euro da bonservis olsa = 15 milyon Euro.

Soruyorum şimdi size.33 yaşına gelmiş birinden hele de Türkiye'ye gelmiş yabancı bir futbolcudan 3 sene ciddi verim alacağına inanıyor musunuz? 15 milyon Euroluk bir yatırım yapacaksınız ve bir daha bu oyuncuyu satamayacaksınız zaten,değer mi? Kimse Valbuena kötü oyuncu demiyor,transfer etmek dünyanın en saçma işi olur.15 milyon Euro yatırımı başka oyuncu kalmadı gidip Valbuena'ya mı yapalım? Hoş kulüpte scout olmadığından sadece Türkiye'de oynamış veya Türk kulüplerine karşı oynamış adamları biliyor kulüplerimiz.

|
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: La Haine

hoca belli değil. oyuncu bakıyoruz. hala gram akıllanma yok.

Hoca belli değilken oyuncu bakılmıyor. Hocanın fikirleri doğrultusunda oyuncu bakıyoruz demiş. Dediğine göre Mayıs ayı sonunda teknik direktör ve oyuncular belli olacak. Aykut Kocaman gelir büyük ihtimalle

|
    |

Yıllık 5 milyon haberini nerede okudunuz ? 3- 3.5 civarı 2+1 sözleşme gayet ideal

Üstteki arkadaş da yazmış , görüşülen hocaların görüşleri üzerinde transfer çalışması yapılıyor. Kafasından oyuncu aramıyorlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    Hannibal96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    500 Mesaj
    33 yaşındaki Valbuena'ya bonservis vermek olmaz. 3 yıl bu adamın oynama ihtimali yok. Zaten pompaci diye adı çıkmadı mı ya bu adamın. Burada bozulur gibi hissediyorum.

Onur Kurtcan yazmış bu arada.

Taison için 4 milyon 4 yıllık teklif oyuncu tamam demedi lens belirsiz ben Arfa ile görüşülecek tekrar Lyon'dan 10 numara kiralamak için +

İçin uğraşıyorlar takımda huzur yok para yok şampiyonluk sözü ile stadı doldurucam sanıyor artık kimse bu yalanları yemiyor doğuş oyuncu +

Artı 15 milyon Euro veriyor İbrahim olayı pürüz o daçkada devam edebilir düşük bütçede Aziz istemiyor onu görüşmeler bu bilin

Taison çok iyi olacak.

Bu sefer ona buna gider yapmaması sevindirici. Biraz içerlemiş gibisin başkan.

|
    |

Pompacı mı

Ulan yok böyle bir yorum

|
    |
    Caner-Medley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
Bey Azura
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.