Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33893390339133923393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaş siz futbolu nerenizden izliyosunuz acipta bilmem hangi sene hasan ali iiydi bakmam ben.fenerin beki olamaz. 2 + 2 = 4..

En formda hasan ali canerin sol ayak baş parmağı eder anca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun mutlu -- 30 Nisan 2017; 16:52:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar neden birini kötüleyince diğerini övme çabasındasınız? Şener de Hasan Ali de Alper de diğer boş futbolcular da rezalet.Kabul edin işte.Milyonluk eşşş*kler diye boşa demedik

• amisosyal kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe'ye fark yaratacak oyuncu lazım takım formsuzken bile bireysel yetenekleri ile maçı kazandıracak isimler lazım. Defans ne alaka demeyin Gg Caner lugano Luciano vs bu isimler takım kotuyken bile skor üretip maçı kazandirabiliyordu. Bu potansiyel yok hak da dümdüz bir topçu yedekten öteye gidemez gitmemeli...

• Ozan'ın Bursadayken sağ bek bile oynadığını hatırlıyor gibiyim şener yerine alsa daha kötü olmaz bence yoksa cidden o kanattan sıkıntı yaşayacaksınız gibi 2.yarı
  • Bizim takımdaki yerlilerde bi gram gelişme yok.

Tabi neden olsunki hayal edemeyecekleri paralara sahipler

Semtin guzel kızları yanlarında.Tek golde efsane ilan edecek bi taraftar topluluğu..formadaki armayi öpünce manevi baba moduna giren bi başkan..

Neden geliştirsinler,hayat onlara guzel..

Dick sende artik milli takımın başına mi neyin başıysa bi git de bzde az rahat edelim.ne vizyonsuz ciktin be.her sene bi öncekini aratan elemanları nasil bulmayı beceriyoruz aklım almıyor..

Diğerlerini saymiyorum da Topal Alper Hasan siz senelerdir fb firması giyiyorsunuz Allah rızası için hicmi pas şut çalışmıyorsunuz.Ergen çocuklar sizden Iidir be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun mutlu -- 30 Nisan 2017; 17:2:31 >
  • Karavaev, Şener'den daha iyi bek oynar.

• Bu Salih'in oynamaması için büyük yerden emir.
  • Seyirci de kafayı yemiş. ilk yarı fener gol gol gol şampiyonluk geliyor tezahüratı, şimdi de ertuğrul diye bağırıyorlar
  • Şener çıkmış yerine ozan girmiş,al birini vur ötekine.Gidin şu ffp varken altyapıdan ne kadar adam varsa afrikada güney amerikada ne kadar potansiyelli varsa toplayın getirin anadolu klübünden gelmiş yerli görmek istemiyorum şu takımdan artık
  • Orta alanın tamamı ya geriye ya da yana oynuyor bir Allahın kulu ileriye oynayım demiyorum
  • Mahalle futbolu gibi topu alan ileri koşup kaybediyor salih stoch varken emenike falan giriyor

• Köşe vuruşu simülatörü ya
  • Ali palabıyık ilk yarı el pozisyonu vermedi kaleci uçam tekme atmış adam korner dedi ya

• Yalnız rakip kalecinin Lens'e yaptığı müdahale penaltı
  • Yine bir sürü hakem hatası + Kazanmak istemeyen takım bu sezonun özeti yemin ediyorum.
  • Ertuğrul niye girdi

• Gooool

• Topal besiktas maçında yok nasil etkiler fenerbahceyi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazanmak için hiç birşey yapmayan takıma maçı elleriyle verdi rize bunlar bi zahmet küme düşsün kırmızı kart gören adamın iqsu sıfırın altında net
  • 
Sayfa: önceki 33893390339133923393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.