Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27882789279027912792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ferdiye 6M kim veriyordu
  • Ben simdi volkan yerinde olsam serefisizim pas atmam cocuk 50 metre depat atti daga tasa vurdu hayvan bari kaleye vur
  • Takım çok çabuk, direk kaleye gitmeye çalışıyor. Hazırlık maçı ölçü değil belki. Ama ayağında fazla top tutmasını istemiyor kimsenin Dick. Bununda yavaş yavaş sinyalleri var.
  • TEHET kullanıcısına yanıt
    souzanın maç kadrosuna alınmaması lazım saça bak
  • Bende haberim olmadan Sosa'yı mı transfer ettik diyorum. Meğer spiker Souza diyormuş. Soza diye hitap ilk defa duydum.
  • Çok yüksek tempoyla olabilecek en hızlı şekilde kaleye gitmeye çalışıyoruz.. Takımın temposu artmış gözüküyor. Topu ayağına alan beklemiyor.
  • Souzaya bak yahu muazzam muazzam
  • Fernandao müthiş attı. 2 0.
  • Şener fena oynuyor.
  • Fernandao bey 2 yaptı
  • Şener'in maşşallahı var. Ilk saniyeden beri çok iyi.
  • Şener taşıyor abi takımı bune
  • Golü şenere yazın
  • Fernandao
  • Takımda bide bitiricilik olsa her maç en az 10 gol atarız
  • Şener iyi taşıdı topu. Şu hazırlık maçlarında biri sakatlanacak diye çok korkuyorum yav
  • Souza varken Topala ihtiyacımız yok. Umarım Ekici geldikten sonra orta sahamız Souza-Ozan-Ekici veya Souza-Ekici-Salih olur.
  • Fernandao'nun gollerine oo muhteşem efsane diye ironi yapanlara emenike'nin ismail kartal sezonunu hatırlatırım.
  • Şener hiç lakayt bir oyuncu değil. Hangi maç olursa olsun tüm mücadelesini sahaya yansıtıyor. Başarı böyle futbolcularla mümkün olur bence.
  • 
Sayfa: önceki 27882789279027912792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.