Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2782. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27802781278227832784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elia baya lüzumsuz bir transfer olur. Madem kanat alacaktınız neden Karavaiev'i aldınız. Adamın satın alma opsiyonu bile yok. Elia Euro'da oynayamayacak. Sırf lig için o kadar uğraşmaya değmez. Bilekleri iyi bir oyuncu ama 30 yaşında almak gereksiz. Ama 30 yaşında hala Wonderkid.

Koskoca klüp Alex'ten beri 10 numara alamadı. Hadi 10 numaranın modası geçti. Emre gibi bi oyun kurucu bari alın. Yok kere yok. Osmanlı bile Maher'i getirdi. O gelse hiç yoktan iyiydi.
  • Advocaat Visca ve Emre'yi istemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Advocaat Visca ve Emre'yi istemiş

Çok net yalan fanatik haberi bence
  • bence takıma kaptanlık özellikleri olan bir 10 lazım. tabi bir alex olamaz ancak imkanlar el verdiği ölçüde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

Stoch, VdW, Emenike bir kurtulsak şunlardan. Varlıkları zarar.

Volkan Şen'den önce aklınıza Stoch geliyorsa futboldan anlamıyorsunuz demektir.

Stoch Volkan'dan 2 gömlek üstün bir oyuncu. Volkan'ın aldığı süreyi sene başından beri Stoch'un aldığını düşünüyorum da... Şu an sol kanat aramıyor olurduk en basitinden.

Neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 8 Ocak 2017; 3:4:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Advocaat Visca ve Emre'yi istemiş

Emre için bisey diyemem de Visca yalan haber.
  • Oleksandr'ın sıfatına bir bakar mısınız'Ne kadar hırslı,azimli,istekli gözüküyor.Ben bu çocuğun bize şampiyonluk getireceğine inanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

quote:

Stoch Volkan'dan 2 gömlek üstün bir oyuncu. Volkan'ın aldığı süreyi sene başından beri Stoch'un aldığını düşünüyorum da... Şu an sol kanat aramıyor olurduk en basitinden.

Neyse.

Ben, Ingoshi nickli arkadaşın verdiği habere bağlı olarak sadece yabancıları yazdım. Hani anlaştığımız oyuncular varmış lakin 14 yabancımız olduğu için bunları açıklayamıyormuşuz ya.

Bir de allah aşkına, şurada ''futbol ulemasıymış'' gibi, ''bunu diyorsan futboldan anlamıyorsun.'' vs. gibi laflar yazmayın lütfen.

Ayrıca Volkan Şen evet vasat altı bir oyuncu ancak, her ne olursa olsun Stoch Volkan'dan iki gömlek üstündür demek Volkan'a haksızlıktır. İkisi de aynı düzeyde vasat topçular.

• Beyler devre arası transferlerimizi uefa'da oynatabiliyor muyuz bilen birisi cevap verebilir mi?
  • quote:

quote:

quote:

Neyse.

Ben, Ingoshi nickli arkadaşın verdiği habere bağlı olarak sadece yabancıları yazdım. Hani anlaştığımız oyuncular varmış lakin 14 yabancımız olduğu için bunları açıklayamıyormuşuz ya.

Bir de allah aşkına, şurada ''futbol ulemasıymış'' gibi, ''bunu diyorsan futboldan anlamıyorsun.'' vs. gibi laflar yazmayın lütfen.

Ayrıca Volkan Şen evet vasat altı bir oyuncu ancak, her ne olursa olsun Stoch Volkan'dan iki gömlek üstündür demek Volkan'a haksızlıktır. İkisi de aynı düzeyde vasat topçular.

Ben bağımsız olarak yazdığınızı düşündüm. Ama bunu siz söylemeden bilmem mümkün değildi.

O saydığınız oyunculardan hiçbiri çöp değil öncelikle onu söyleyeyim. Emenike canı isterse öyle bir oynar ki Advocaat'ın bile kafası karışır "Kime vereyim formayı?" diye. Keza VdW Monaco ve Grasshoppers maçlarında harika performans göstermişti ama niyeyse düşüşe geçti. Stoch'a gelecek olursak; Zorya maçında Alper'e attığı pas 1, Başakşehir maçında Fernandao'ya attığı pas 2 olmak üzere ne Volkan, ne Aatif ne de Sow'un becerebileceği işlere imza atıyor. Ben bu sene bu 3 adamın ters kanada top çevirdiğini, kilit bir pas attığını, oyunu hareketlendirdiğini hatırlamıyorum. Ligde Volkan 1004, Sow 752, Aatif 380, Stoch 152 dk. forma giymiş. Stoch'u yermenizden ben şunu anlıyorum; mesela Lens Stoch kadar yedek bekletilseydi, defalarca maç kadrosuna alınmayıp İstanbul'da bırakılsaydı, siz bugün Lens'in de çöp olduğunu düşünecektiniz. Tıpkı geçen sene Vit*r'un RvP'yi yedek bırakmasının ardından RvP'ye "Yatmaya gelmiş." dediğiniz gibi. Yanlış mıyım?

Bu takımın şut çeken tek adamı Stoch'tur. Premier League'de takımların stoperleri bile ne şutlar çekiyor ama biz anca RvP'nin kafasına eserse uzaktan şut izleyebiliyoruz.

Benim bu sene içindeki ilk 11 hayallerimden biri şudur;

Stoch RvP Lens
    Salih Ozan
    Souza

Yönetim belki Aatif'i TS'ye önererek yanlışlıkla doğru bir şey yaptı. Stoch Aatif'tan çok daha iyi. Stoch satılacaksa da 5 milyondan Euro'dan aşağı satılması enayilik olur. Hea bana kalsa 6 milyondan 1 kuruş aşağı inmem ama algı yönetimi denen bir şey var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 8 Ocak 2017; 4:21:19 >

• berkay007jb kullanıcısına yanıt
    Eğer oyuncu uefa önelemesi hariç uefada bu sezon forma giymediyse oynayabiliyor hocam
  • Karavayev Uefa'da oynayamıyor. Elia gelirse oynayamıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Neyse.

Ben bağımsız olarak yazdığınızı düşündüm. Ama bunu siz söylemeden bilmem mümkün değildi.

O saydığınız oyunculardan hiçbiri çöp değil öncelikle onu söyleyeyim. Emenike canı isterse öyle bir oynar ki Advocaat'ın bile kafası karışır "Kime vereyim formayı?" diye. Keza VdW Monaco ve Grasshoppers maçlarında harika performans göstermişti ama niyeyse düşüşe geçti. Stoch'a gelecek olursak; Zorya maçında Alper'e attığı pas 1, Başakşehir maçında Fernandao'ya attığı pas 2 olmak üzere ne Volkan, ne Aatif ne de Sow'un becerebileceği işlere imza atıyor. Ben bu sene bu 3 adamın ters kanada top çevirdiğini, kilit bir pas attığını, oyunu hareketlendirdiğini hatırlamıyorum. Ligde Volkan 1004, Sow 752, Aatif 380, Stoch 152 dk. forma giymiş. Stoch'u yermenizden ben şunu anlıyorum; mesela Lens Stoch kadar yedek bekletilseydi, defalarca maç kadrosuna alınmayıp İstanbul'da bırakılsaydı, siz bugün Lens'in de çöp olduğunu düşünecektiniz. Tıpkı geçen sene Vit*r'un RvP'yi yedek bırakmasının ardından RvP'ye "Yatmaya gelmiş." dediğiniz gibi. Yanlış mıyım?

Bu takımın şut çeken tek adamı Stoch'tur. Premier League'de takımların stoperleri bile ne şutlar çekiyor ama biz anca RvP'nin kafasına eserse uzaktan şut izleyebiliyoruz.

Benim bu sene içindeki ilk 11 hayallerimden biri şudur;

Stoch RvP Lens
    Salih Ozan
    Souza

Yönetim belki Aatif'i TS'ye önererek yanlışlıkla doğru bir şey yaptı. Stoch Aatif'tan çok daha iyi. Stoch satılacaksa da 5 milyondan Euro'dan aşağı satılması enayilik olur. Hea bana kalsa 6 milyondan 1 kuruş aşağı inmem ama algı yönetimi denen bir şey var...

Ben onun canının istemesini bekleyemem ki. Veyahut VdW bir kaç maçta iyi performans gösterdi diye, antrenman yapması lazımken her gün türlü türlü partilerde olmasını sineye çekemem. Bu iki oyuncu bize zarardan başka bir şey değil. Dolayısıyla şuan bulunduğumuz durumda çöpoğlu çöpler. Stoch'a gelince; siz benim Stoch'u sadece bu sezona bakarak değerlendirdiğimi zannetmişsiniz ama Stoch Fenerbahçe'ye geldiğinden beri onun hakkındaki düşüncelerimde en ufak değişkenlik olmadı. Bunu forumda gerek açtığım eski konularda, gerekse attığım mesajlarda görmeniz mümkün. Bir de Stoch madem bu kadar iyi bir oyuncu, neden gittiği hiçbir kulüpte tutunamıyor? Neden ilk maçlarda fırtına gibi eserken, devamında kadroya bile giremiyor? Stoch hakkında verdiğiniz ufak detayların aynısını, belki de uğraşsak daha fazlasını Volkan için söyleyebiliriz. Stoch için anlatmak istediğimi anlatabildim umarım, Lens örneğinize cevap vermeme gerek yok herhalde. He bir de ben RVP için hiçbir zaman ''yatmaya gelmiş'' tarzı bir beyanda bulunmadım. Geçen seneki durumunu da hep başımızdaki o vasıfsıza bağladım.

Yönetim TS'ye Atıf ve Stoch'u önerdi, TS tercihini Atıf'tan yana kullandı. Allahın Trabzon'u bile biliyor Stoch'tan verim alamayacağını, ne oyun içinde, ne de sezon genelinde devamlılığının olmadığını. Stoch'u o paraya anca ya Çin'e ya da Araplara satabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ontheroute66 -- 8 Ocak 2017; 5:6:16 >

• Emre Belözoğlu gelirse Şampiyonluk da arkasından gelir.Emre için totem yapalım bişey yapalım.
  • citra kullanıcısına yanıt
    Karavayev nasıl oynıyamıyor ? avrupa kupasında oyadıya bu sezon, eliada aynı şekilde feyenoord ile avrupa kupasında oynadı.
  • Yeni değişiklik geldi uefa ile ilgili

Gruplarda oynadıysa yeni takımında ilk ön eleme maçlarında oynayamaz sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem stoch hem volkan bu takımın futbolcusu değil ilk uçakla gönderilmeliler
  • Salih Ucanin gosterdigi performans üzerine fb transfer yapmaktan vazgeçti

Cok degil birkacgune böyle bir haber çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Yeni değişiklik geldi uefa ile ilgili

Gruplarda oynadıysa yeni takımında ilk ön eleme maçlarında oynayamaz sadece

Bugün mü çıktı bu kural?? Ayrıca neden bahsettiğini anlamadım. Mevcut durumda Karavaev de -gelirse- Elia da OY-NA-YA-MAZ.Forumda bu konuda çok fazla bilgi kirliliği var.
  • Karavaev ligde oynasın şampiyon yapsında uefayı boşver sağda lens solda karavaev ilerde sow maç başı rakip ayırt etmeksizin en az 4 gol
  • 
Sayfa: önceki 27802781278227832784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.