Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
70.720
Cevap
185
Favori
1.730.194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1035 Mesaj

Hayır doğru diyorsun bende benzer düşüyorum kesinlikle faydalı olur ama burda 500 bin için çingene pazarlığı yapan bence TS normal şartlarda bence bu tarz futbolcularda bonservis 6 aylık maaslarini geçmemeli ve oyuncuyla devam etmek istiyorsan 1 sene kala sözleşme yenilenmeli bu şekilde hem futbolcu seneye sözleşme kaygısı ile başlamaz. 6 ay kalmış ya futbolcunun istediği parayı ver sözleşme uzat ya da 300 500 binin pazarlığını yapma futbolcunun istediği takıma ver sene sonu serbest bu futbolcu. Paralel şeyleri dusunsekte bu transfer parasal konuda tikaniyorsa ben TS yi suclarim
    |
    |
    Hersh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Teğmen
    172 Mesaj

Hay ağzın bal yesin ne kadar güzel açıklamışsın.
    |
    |
    Souclarin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    INTEL CORE I7 4770K /// (2X4GB) VENGEANCE 1866MHZ /// Samsung 256GB 840 PRO /// MSİ Z87 MPOWER MAX /// EVGA GTX980 CLASSIFIED ACX 2.0 4GB GDDR5 256bit /// Obsidian Series® 800D Full-Tower Case /// CORSAIR Hydro Series H100i Water Cooler /// Cooler Master: GX 750W ///Creative Sound Blaster Zx /// WD 3,5" 2TB Elements USB3.0///Razer Goliathus Extended CONTROL///Corsair K70 RGB MX Cherry Brown
  • Binbaşı
    1035 Mesaj
    Garry Rodrigues i almış gs
    |
    |

Fenerbahçe S.K
  • Teğmen
    229 Mesaj
    Arkadaşlar kadro yazıyorsunuz iyi hoş ama anlamadığım bişey var Mehmet Topal ı harcamissiniz bu kadar çabuk nasıl harcıyorsunuz? Bize ilaç resmen kaç yıldır. Defansif anlamda tabi.
    |
    |

F.Kafka
  • Teğmen
    229 Mesaj
    Ekiciyi aldık mı almadık mı şimdi ne oluyor anlamıyorum
    |
    |
    |
    |
    Aatıfı yedirmeyiz

(~°○°)~ oooo Aatıf reyiz ~(°○°~)
    |
    |

o değil de jesusun bakışı beni bitirdi
    |
    |
    Mr. Pink kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aatıf yerine Burhan Eşer'i alsaydık keşke
    |
    |

geçen akrep vuruşuyla bir gol attı onu diyor herhalde arkadaş.
    arsenal taraftarı giroud ismini pek sevmez. ağır ve yeteneksiz olduğunu söylerler ama bu adam bizim seviyemizde çok üst düzey kalır.
    fiziği falan da çok iyi her inen topu gol yapar türkiyeye gelse.
    ama para yok pul yok daha ekiciyi bile bitiremeyen gönetim arsenalın kapısını bile çalamaz giroud için.
    |
    |
    sommet de la montagne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ..............volkan...............

şener....kjyer......skartel....hasan

........topal.........ekici........

....lens........rvp........sow.....

.............fernandao..............

Ekici gelse razıyım, bir de şu müzmin sakat rvp oynasa yetecek ama...Zor baksana yine takım Antalyada dar alanda maç yapıyor, beyefendi ayrı çalışıyormuş..

yada Kjyer i iyi paraya satsak..

..............volkan................

şener.....topal.......skartel.....??

..............josef.................

......ekici............ben arfa......

....lens...................??......

............sow (fernandao )........
    |
    |

|
    |
    ⚽ 8 Ocak Pazar
    ⚽ Akdeniz Üniversitesi Stadı
    ⚽ 19:00
    ⚽ FBTV HD
    aatıfın durumunu iyi anlıyorum ben,zamanında ayvalıkta yazlık ortamında geniş ailedeki zekai ve ulan istanbuldaki karlos'unda olduğu bir arkadaş grubumuz vardı,hayatımda geçirdiğim en güzel günlerdi her gün normalde binemeyeceğim arabalarda geziyorduk,her gün paralı plajlardaydık, akşam gece klüpleri ve barlarda yanımızda normalde benimle muhattap olmayacak güzel tatile gelen manken kızlar ve ayvalığın zengin yazlıkçı kızları vardı,o ortam hiç bitmeyecek gibi geliyordu ama sonbahar geldi onlar istanbula ben izmire döndüm ama hayatımda geçirdiğim en güzel 2 aydı.Aatıfta şimdi böyle yeni bir ortama girdi rvp,skrtel gibi yıldızlar büyük bir taraftar kitlesi rüyada gibi şu anda ve ayrılmak istemiyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

⚽️ Fenerbahçe-Denizlispor
    ⚽ 8 Ocak Pazar
    ⚽ Akdeniz Üniversitesi Stadı
    ⚽ 19:00
    ⚽ FBTV HD

Şifresizmi hocam?
    Abicim BPL'i hiç mi takip etmiyorsunuz? Arsenal'i son haftalarda kurtaran adam rolünde Giroud. En bastinden son 3 maçı da onun golleriyle kurtardılar , ayrıca satsalar alabilecekleri daha iyi forvet yok. Daha iyisi Benzema, o da gelmez Arsenal'e.
    |
    |
    Anlamıyorum ben taraftarı. Formanın ve kulübün değerini bilen adamları nasıl yeriyorlar yav. Maaş desen fenerde aldığını trabzonda da alacak. Ortam desen gördüğüm kadarıyla öyle ortamcı bir tipte değil. Adam formanın değerini biliyor ve son maçlarda deli gibi katkı yaptı. Eminim bu transfer gerçekleşmezse daha çok çabalayacak.

Adam fenerbahçede oynamanın önemini biliyor la daha ne olsun
    |
    |

Büyük ihtimal şifresizdir zaten hazırlık maçı.

Geçen senelerde şifresiz veriliyodu
    |
    |
    Major König kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanane ulan sanane isterse çıplak gelir.Aatif'i yedirmeyiz.
    |
    |
    Mr. Pink kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ayıp kardeşim, Süper lig'de 380 dakikada 3 gol 2 asist yapmış bu adam, evet bizde biliyoruz ilk 11 için yeterli değil ama takımda belki de topa vurmayı bilen 5-6 adamdan birisi bu Aatıf, Akhisar maçında attığı gol, yaptığı asist, o kadar küçümsenecek, mobbing'e maruz kalacak kadar kötü bir oyun oynamadı bu adam, o da kapasitesinin farkında ve Fenerbahçe gibi büyük bir kulübe gelmiş, Trabzon gibi bir şehir ve takıma haliyle gitmek istemiyor

insanları dış görünüşüyle yargılamayı bırakın artık, aynı kişiler 380 dakikada 3 gol 2 asist yapan kişi RVP olsa sabah akşam bu istatistiği paylaşırlardı forumda

Bu arada şimdi biri gelir ''Aatıf'ı savunuyorsun'' vs der, yine yanlış anlaşılırım. Bu adam yedek için durması gereken, lig'de katkı verebilecek bir adam, hücumun her tarafında oynatabilirsin

Sırf yakışıklı değil, kariyeri bilinmiyor, ismi komik diye şu adam ile dalga geçen kişiler var, ayıp bu yaptığınız. Serdar Kesimal yıllarca gitmedi, sırtımızdan para kazandı yok yere, Aatıf'ın derdi yan gelip yatıp para kazanmak değil, büyük bir kulüp'de kalıp forma için savaşmak

Giderse yolu açık olsun, gitmezse de en büyük temennimiz forma için daha çok çalışması, başka da yapabilecek bir şey yok. Sırf Trabzon'a gitmek istemedi diye bir oyuncumuzu hain ilan edemeyiz

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.