Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2680. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.808.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26782679268026812682
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun yıllar sonra devre arası hareketli geçecek :)
  • Ertem şener Ben Arfa Fenerbahçede dedi. Hadi geçmiş olsun beyler yine yattı transfer...
  • Memoli 1907 kullanıcısına yanıt
    Emenike'de Spartaka kiralanmış diyorlar. Şu Fernandao+Emenike'yi 20'e okutsak harika olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz Futbol Babel mi Lens mi diye sordu?
  • Emre-Ben Arfa ve Sol kanat transferi yapılırsa şampiyonuz

Volkan
    Şener-Kjaer-Skrtel-HAK
    Souza-Emre
    Lens-Ben Arfa-Transfer
    Sow

Müthiş kadro
  • Lens bu performasını sezon sonuna kadar sürdürür umarım, hücumdaki en önemli oyuncumuz oldu, ah bi de bonservisini alabilsek
  • Sinan engin babel daha iyi diyor ahahaha kasımpaşadaki babel ya tr liginde oynamoş birisi kasımpaşada üstelik
  • [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

seviyoruz ulan sizi güzel insanlar
  • Aziz haklı bu rasim içip içip programa katılıyor
  • Fernandao çin diyorlar ücret ne kadar acaba
  • Fernandao düşük bir paraya gitmez inşallah. İyi bir yedek forvet, Emenike'den çok daha iyi ve sorunsuz adam.

Sezon başında ki o leş hali hariç her zaman katkı verdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: declan43

https://www.youtube.com/watch?v=oAVBO9wJn4A&feature=youtu.be

bu adamın ayağını eline verirler bizim ligde çalım atarken milletin içinden geçiyor video geçen seneki hareketlerinden derlenmiş

en fazla 3 maçta ayağına eline paket yaparlar da koca videoda bir tane asisti yok bu hep alıyor çalıma gidiyor bize oyuna yön verecek o arapasını atacak adam da lazım
  • Eurosport'un haberine göre PSG yöneticileri Fenerbahçe ile anlaşma haberini yalanlamış.Görüştüklerini yalanlamamış en azından..
  • Hannibal96 kullanıcısına yanıt
    PSG yöneticileri Fenerbahçe'den teklif olduğunu doğrulamış ancak henüz anlaşma yok demişler hocam. Ben de okudum haberi.
  • PSG'ye transfer olarak Ben Arfa'nın size gelmesinde katkıda bulunduğumu düşünüyorum bi teşekkürünüzü alırım
  • ananas32 A kullanıcısına yanıt
    bi kanat taison bi kanat lens ortada arfa OMEN TANREM
  • quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

quote:

bu adamın ayağını eline verirler bizim ligde çalım atarken milletin içinden geçiyor video geçen seneki hareketlerinden derlenmiş

en fazla 3 maçta ayağına eline paket yaparlar da koca videoda bir tane asisti yok bu hep alıyor çalıma gidiyor bize oyuna yön verecek o arapasını atacak adam da lazım

Yetenekli ama bencil bir elemana benziyor. Bence takımda çok problem çıkartacak. Volkanla RvP'yle falan kapışır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

quote:

Yetenekli ama bencil bir elemana benziyor. Bence takımda çok problem çıkartacak. Volkanla RvP'yle falan kapışır.

Volkan şen çöpünün kadroya girmeyeceğini varsayarak,eğer transfer gerçekleşirse ana hücum hattımız rvp-sow-arfa-lens şeklinde olacaktır.Lens dışında rvp ve sow top ile sürekli oynayan adamlar değiller zaten bitiriciler,lens'de daha çok açık alanda top ile çok başarılı,josef ve topal zaten etliye sütlüye karışmıyor yani arfa gelirse istediği kadar bencil olabilir skor ürettiği sürece.
  • Julian Draxler kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederiz
  • Sizcede şen olmayan maçlar çok huzurlu geçmiyor mu
  • 
Sayfa: önceki 26782679268026812682
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.