Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26762677267826792680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thorondor1907

Foruma bak maşallah o kadar alışmışız ki Trabzon'u yenmeye maçtan bahseden yok.

Trabzonspor - F.Bahçe maçıyla açılan Avni Aker Stadı, aynı maçla kapandı.

Açılış: Trabzonspor 0-1 F.Bahçe
    Kapanış: Trabzonspor 0-3 F.Bahçe

Son 10 maçta bize golleri yok son gol atan topcular QRAL cinde

• Sow kanka olur ben arfayla işi bitiririz raad olun. Adam gerkesle kanka oldu yav
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bu adamın bir disiplin sorunu var sezon başından beri ve Advocaat ayarında bir hocayla yapacağını düşünmüyorum sadece. Wiel gibi olması da korkutmuyor değil beni. Umarım çok katkı sağlar benim temennim de o zaten
  • Ben Arfa Payet ile birlikte futbol hayatı boyunca Fransa Liginde süründüğünü hakettiği değeri görmediğini düşündüğüm futbolculardan biriydi yalnız çok sorunlu bir futbolcu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Ben Arfa Payet ile birlikte futbol hayatı boyunca Fransa Liginde süründüğünü hakettiği değeri görmediğini düşündüğüm futbolculardan biriydi yalnız çok sorunlu bir futbolcu

Hacı nani de sorunluydu ayrıca nanideki ego kaf dağını geçmişti. Onun kadar katkı sağlasa yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada yine Fenermedyadan bişeyler getirdim size.

Depay için Manchesterli yöneticilerden randevu alınmış, görüşme olacakmış.

Ben Arfa için ise PSG ile anlaşılmış, Ben Arfa'nın menajeri ile yarın konuşulacakmış.
  • Klasik herzamanki gibi yazalım beyler :D

Rvp

Taison ben arfa lens

Souza topal

Hak skrtel kjaer şener

Volki

Olaalaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    Depay-Ben Arfa-Lens. SA

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

quote:

Ben Arfa Payet ile birlikte futbol hayatı boyunca Fransa Liginde süründüğünü hakettiği değeri görmediğini düşündüğüm futbolculardan biriydi yalnız çok sorunlu bir futbolcu

Hacı nani de sorunluydu ayrıca nanideki ego kaf dağını geçmişti. Onun kadar katkı sağlasa yeter

Ben Arfa daha ileri seviye canı sıkılırsa bırak hocayı başkana bile posta koyar onu sürekli el üstünde tutacaksın pohpohlayacaksın
  • Şu Ben Arfa'ya ısınamadım bir türlü. Adamda tüm sezon yan gelip yatacak bir tip var. Ama inşallah yanılırım da faydalı olur takıma.
  • O değilde averaj kasıyoruz 22 oldu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

quote:

Ben Arfa daha ileri seviye canı sıkılırsa bırak hocayı başkana bile posta koyar onu sürekli el üstünde tutacaksın pohpohlayacaksın

Geçen sene o rvpye o sabrı gösterip pohpohladıysa bu taraftar ben arfa vız gelir tırıs gider kanımca. Bir de bu iş biraz da taraftarda bitiyor. Futbolcu dediğin havaya girmeli. Fransada sinema izler gibi maç izliyorlar 50binlik stadlarda

• Lens'in açıklamaları

"Geleceğimin nasıl olacağı bana bağlı değil. Tek söyleyebileceğim, Fenerbahçe'de geçirdiğim zamandan büyük keyif alıyorum. Taraftarların desteğini hissediyorum. Sunderland'de zorlu bir dönemden sonra buraya gelmiştim. Geleceğimin nasıl olacağı bana bağlı değil. Ben Fenerbahçe'de çok mutluyum. Önümüzde 2. yarı var. Umarım daha fazla gol atabilir, daha fazla asist yapabilirim. Sonuna kadar mücadelemizi verelim. Sezon sonunda neler olacağını görürüz.
    "
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Bu arada yine Fenermedyadan bişeyler getirdim size.

Depay için Manchesterli yöneticilerden randevu alınmış, görüşme olacakmış.

Ben Arfa için ise PSG ile anlaşılmış, Ben Arfa'nın menajeri ile yarın konuşulacakmış.

Onur Tuğrul az önce bu yazdığımı doğruladı. Daha kesin olan bişey yok menajeriyle yarın konuşulacak.
  • Bi kuvarejma değil beyler
  • Sanıyorum Ben Arfa olayı Samir Nasri transferine dönecek. herkes geliyor dedi NTVSPOR bile ama adam gelmedi.

Ben 10 numara alabileceklerini bile zannetmiyorum algı operasyonu söz konusu arkadaslar.
  • Dick Advocaat: 2-3 transfer yapmayı planlıyoruz. Bizim istediğimiz noktalardaki oyuncuların uygun olup olmadığı önemli.

• 30, 25, 45

• Ben Arfa Fener'e transfer olursa kıskanırım, yalan yok.
  • 
Sayfa: önceki 26762677267826792680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.