Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26752676267726782679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lens ne top oynuyor be kardeşim, helal olsun valla. Bizde tek kanat Quaresma, o da kafasına esince oynuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Net bir galibiyetti. Zaten 10 kisi kaldıktan sonra pek bir sey beklememek gerekir. Sow ve fernandao yine saç baş yoldurttu. Alper de yürüyor zaten sahsen hic begenmiyorum. Zaten defans 7 lisine diycek bir sey yok onlar her mac artik bir standart tutturdu göturuyor. Bu macı Lens aldı. Buyrun size 3 puan dedi resmen.

• Foruma bak maşallah o kadar alışmışız ki Trabzon'u yenmeye maçtan bahseden yok.
  • Psg draxleri aldı arfayı bu sene kiralar seneye alırız
  • Lensin attığı pasları gole çeviren adam gibi santra**** olsa her maç 5 gol atardık. Ben Arfa gelse forvet hattına bakıp Ben Arfanın geldiğine sevinemiyeceğim.
  • Shepherd. kullanıcısına yanıt
    Tamam şampiyonsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Lens ne top oynuyor be kardeşim, helal olsun valla. Bizde tek kanat Quaresma, o da kafasına esince oynuyor.

Öyle deme bak Sinan abine göre Lens ancak Q7'nin göz lensi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Lens ne top oynuyor be kardeşim, helal olsun valla. Bizde tek kanat Quaresma, o da kafasına esince oynuyor.

Öyle deme bak Sinan abine göre Lens ancak Q7'nin göz lensi olabilir.

:) O programı ciddiye alıp da izleyen yok ki hocam. Gırgır şamata. Baksana heriflerin tahminine. Çakar TS yener falan demişti. Hiçbirinde ciddiyet yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 26 Aralık 2016; 22:5:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

quote:

Orijinalden alıntı: powerjack14

Ben Arfa yı Ahmet Ercanlar da doğruladı gibi birşey, gelirse Türkiye ve avrupada çok iyi işler yapar, Fenerbahçemize çok yararlı olur, şu an tam ihtiyacımız olan futbolcu, orta sahada 1-2 adam geçip topu kanatlara veya ileri taşıyacak futbolcuya çok ihtiyacımız var, gelirse bu ihtiyacımız kapanır. İnşallah gelir, hayırlı olsun.

Ahmet Ercanlar ben arfayı 2-3 senedir doğruluyor

Bu arada lens efsane olacak adam ya umarım sezon sonu alırız kaç para olduğu farketmez. Takımda o kadar çöp var gidecek. ferdi emenike İsmail in parasıyla sadece lensi alak yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Toyoda

Ben Arfa'nin katki saglamayacagini dusunen bir tek ben miyim?

neye dayanarak bu düşünceye vardığını söyle de bilelim. yorum yapmış olmak için yapma
  • Alper Aslan ‏@h_alperaslan 3 Min.vor 3 Minuten

Yani biraz once @ibrahimseten in yaptigi haber dogru. Tek ekleme; henuz imza yok. Ama Fenerbahce, Arfa ile anlasti diyebiliriz
  • Ben Arfa Uefa da oynayamayacak ama..
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Disipsizliğine ve bu sezonki davranışlarına göre yorum yapıyorum. Burası forum herkes saygı çerçevesinde istediği şeyi söyleme hakkına sahip. İstediğim yorumu yapabilirim yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergio22

Ben Arfa Uefa da oynayamayacak ama..

Oynar yav

• Ah ulan nani olsaydı şimdi neler yapardık.Bileğimizin hakkıyla kazandık maçı bazıları gibi hakeme ihtiyacımız olmadığınıda kanıtlamış olduk sanırım.Trabzon taraftarından oyuncusuna bu kafayla kaybetmeye mahkum 2011de şike yaptınız diyen takım 5 senedir bize gol atamamış şampiyon biziz diye ortalıkta geziniyor.Fernandaoya çinden teklif varsa satilsin bence hazır ben arfada geliyorken bitirici bir forvet lazım rvp kronik sakat tek sowda çıkaramaz sezonu

• Herkes bipsporu kaynak gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toyoda

Disipsizliğine ve bu sezonki davranışlarına göre yorum yapıyorum. Burası forum herkes saygı çerçevesinde istediği şeyi söyleme hakkına sahip. İstediğim yorumu yapabilirim yani.

yok ben yorum yapamazsın demedim zaten. sadece neden oynamaz diye düşünüyorsun onu merak ettim.bazı tipler vardır 6 ay sonra bakın haklı çıktım demek için boş yorum yapar
  • Ben arfa geldi mi şimdi beyler yoksa bu da mı algı operasyonu Trabzon galibiyeti güme gitmesin...
  • Ölüyen Yürüler kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sezon geçen sezonki gibi oynamıyor. PSG'de de dikiş tutturamadı zaten. Advocaat disiplinli bir hoca anlaşabileceklerine şüphem var biraz. Tabiki katkı da sağlayabilir önemli olan da sağlaması zaten de daha iyi seçenekler olabileceğini düşünüyorum.
  • Sonunda bir transfer dönemine arfa boyu yol katedebildik
  • 
Sayfa: önceki 26752676267726782679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.