Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2667. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.808.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26652666266726682669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Taylor Swift.

Taison mi Ben arfa mı diye sorarsaniz elinde uygar mert zeybek var onu oynat derim.

e ne duruyorsun bir ramazan civelek yapsana derim
  • ben arfa kiralansa iyi olur. bizim takım ve lig için çok uygun bi oyuncu aslında. şahsen nokta transfer olur. umarım gerçekleşir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taison gelir misin büyük başkan? Reis. Gel artık sıkılıyorum geceleri...
  • Taison bize neden gelsin ki,halihazırda her sene şampiyonlar ligine katıldığı daha başarılı bir klüpte oynuyor zaten.Sözleşme yenilemezse klübüyle gideceği takım milan,sevilla,atletico madrid,inter bu klüplerden birisi olur.Her sezon sözleşmesi bitmiş en iyi oyuncuları bunlar alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ananas32

Beyler taison haberleri var shaktardan sezon sonu bitiyormuş sözleşmesi

Bize yedirmezler hocam Taison u,
    keşke shaktardan Taison ve Fred ikilisini alabilsek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Arfa'nın gelmesini istemiyorum. Oraya gerçekten oyunu yönlendirecek, kafasını çalıştıracak adam lazım. Arfa bencil adamın teki. Çok topla oynuyor ve asıl mevkisi kanat olan bir adam. Geçen sene Nani ne etki verdiyse onu verir. Nani isim olarak çok büyüktü ama ligin son maçları hariç kanser etti. Sürekli top kayıpları, vurdumduymaz tavırlar.. Hatta bir ara sol kanatta banko olan Volkan Şen'in yanı sıra sağ kanatta Alper'in oynamasını sıkça sile getirmiştik. Hoca da Nani'yi kesmişti. Sonuç olarak Arfa asla aradığımız adam değil. Bize takım oyuncusu lazım. Lens mesela yetenekli zeki ama takım için mücadele veriyor. Bencil değil, kendi için oynamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Ben Arfa'nın gelmesini istemiyorum. Oraya gerçekten oyunu yönlendirecek, kafasını çalıştıracak adam lazım. Arfa bencil adamın teki. Çok topla oynuyor ve asıl mevkisi kanat olan bir adam. Geçen sene Nani ne etki verdiyse onu verir. Nani isim olarak çok büyüktü ama ligin son maçları hariç kanser etti. Sürekli top kayıpları, vurdumduymaz tavırlar.. Hatta bir ara sol kanatta banko olan Volkan Şen'in yanı sıra sağ kanatta Alper'in oynamasını sıkça sile getirmiştik. Hoca da Nani'yi kesmişti. Sonuç olarak Arfa asla aradığımız adam değil. Bize takım oyuncusu lazım. Lens mesela yetenekli zeki ama takım için mücadele veriyor. Bencil değil, kendi için oynamıyor.

nani gibi 12 gol 12 asistle oynayacaksa buyursun gelsin, tam olarak sahada ne yaptığı önemli değil, yeşillikte piknik bile yapabilir,
    kaldı ki geçen sezon nani gibi bir süperstarı kesmek de tam pereira vasıfsızına yakışacak bir hareketti,

• Beyler ufak bi hatırlatma

KULÜBÜN SADECE 2.5M PARASI VAR

kimseyi beğenmiyorsunuz lakin kulüpte şu an ne para var ne mevkii..

Taison falan yalan haber kim uydurdu çok merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renkdaşlar ben inanmıyorum kimse gelmez. Biz böyle giderse transfer filan yapamayız.
    Elimizdeki çürükleri gönderemiyoruz ki kimi alacaz. Var mı kesin haber duyan ya da başka bir yerden sağlam tüyo alan.. Varsa konuşsun yoksa zaten bu kafayla zor alırız gibi. Para yok + Oyuncu seçmede geç kalıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memoli 1907 -- 25 Aralık 2016; 12:28:49 >
  • Başkanım. Reis. Sıkılıyorum. Taison'u al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Vodofone arenada 14 maç 10 penaltı hey maşallah

Penaltas

• Takımdaki çöpleri satıp elimizden çıkarmadan transfer falan yapamayız.Aziz oyuncu satma işini hiç beceremiyor para edecek oyuncular hep bedava kayıp gitti elimizden

• ben arfa teknik kapasitesi ve yetenekleri çok yüksek bir oyuncu. ama oyunu beyniyle değil bilekleriyle oynuyor daha çok. beyniyle oynayacak adam ve yonlendirebilecek adam bize daha iyi olurdu fakat ben arfa alışma sürecini atlatirsa laubali davranmazsa bu rolü de ustlenebilecek bir oyuncu. kulüpte para yok bu yüzden kriterlerimizi tam karşılayacak bir oyuncu bulmak zor.

bana da sorsalar banega tarzı fabregas tarzı bir adam isterim fakat böyle bir şansımız yok. bence ben arfayı kiralayip kanatta kullanip bi orta saha transferi daha yapılabilir
  • ben arfayı istemiyorum diyosan istediğin bir adamı da söylemelisin.
    adama kafası çalışmıyor dedin
    cidden komik
    takımda alper volkan şen var bunların kafası über çalışıyor iq ları da 120 zaten.

şöyle isimleri istemeyenleri anlamıyorum
    takımda nani olur markovic olur dersin ki gerek yok istemiyorum.
    ama alper ve volkan şenin ilk 11de oynadığı bir fenerbahçede ben arfaya burun kıvırmak bana göre mantık dışı.
    eğer şartlar oluşursa kesin alınmalı.
    ayrıca nani ve ben arfayı birbirine eşittir demişsin alakası olmayan iki oyuncu.
    ben arfa on numara da oynayabiliyor topla dribblingleri benzer olabilir ancak naniden çok daha iyi oyun görüşü var ve hiç de dediğiniz kadar bencil değil.
    neyse gelmesin bizimkiler irfanı falan alır başakşehirin elinden 2 3 m fazla verip ooo büyük başkan falan deriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lauren Cohan -- 25 Aralık 2016; 13:54:54 >
  • Kjaer'i Milan'a Honda+Gustavo Gomez+2,5 milyon Euro karşılığında satıyoruz.Sonra 5 milyon Euro ile kanat buluyoruz.Tüm ihtiyaçlar tamamlandı Keşke böyle bir şeyler olsa diğer türlü bizimkiler transfer yapamayacak.
  • Ben Arfa Fenerbahçe'de gelmezse kendimi bir hafta çizerim
  • Ben Arfa bizim lige anca yatmaya gelir bence. Ben o adama pek sıcak bakmıyorum. Taison transferi daha iyi olur.
  • Ya beyler azizi bilmiyormusunuz transfer falan olmaz devre arası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    rez aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Ben Arfa'nın gelmesini istemiyorum. Oraya gerçekten oyunu yönlendirecek, kafasını çalıştıracak adam lazım. Arfa bencil adamın teki. Çok topla oynuyor ve asıl mevkisi kanat olan bir adam. Geçen sene Nani ne etki verdiyse onu verir. Nani isim olarak çok büyüktü ama ligin son maçları hariç kanser etti. Sürekli top kayıpları, vurdumduymaz tavırlar.. Hatta bir ara sol kanatta banko olan Volkan Şen'in yanı sıra sağ kanatta Alper'in oynamasını sıkça sile getirmiştik. Hoca da Nani'yi kesmişti. Sonuç olarak Arfa asla aradığımız adam değil. Bize takım oyuncusu lazım. Lens mesela yetenekli zeki ama takım için mücadele veriyor. Bencil değil, kendi için oynamıyor.

nani gibi 12 gol 12 asistle oynayacaksa buyursun gelsin, tam olarak sahada ne yaptığı önemli değil, yeşillikte piknik bile yapabilir,
    kaldı ki geçen sezon nani gibi bir süperstarı kesmek de tam pereira vasıfsızına yakışacak bir hareketti,

Nani'yi Beşiktaş maçında kesmek bize galibiyeti getirmişti.

Ezbere konuşmaya daha ne kadar devam edeceksin ? Nani o dönem kesilmeyi hakediyordu

• 
Sayfa: önceki 26652666266726682669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.