Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24952496249724982499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Psikoloji okuyorum, bunlar boş şeyler değil. Bir adamın dil sürçmesi aslında bastırılmış düşüncelerini gösterir. Gökhan'ın kötü performansı, üstüne yorgunluğu benliiğinin bu durumu baskı altına almasını etkileyerek ağzından bu çıktı bence.
  • Fener garantiledi mi beyler, yada Manu-Feyenoord maçına bağlı olarak garantileyebilir mi?
  • Hocam bir oyuncunun sürekli koşması, yirtinmasi ama skora ve takım oyununa katkı yapmaması onu neden tercih edilebilir kılıyor.? Stoch Evet farklı tipte, Volkan Şen gibi topla çok hızlı değil. Ama bir oyuncu illa böyle olmak zorunda da değil. Pas ve şut kalitesi diye bir şey var oyunda. Stochta bu ikisi de müthiş. Attığı son pası takımda atacak sadece Lens ve RVP var. Volkan Şen ayağının disiyla o pası atabilmeyi geçtim, pas atmayı düşünmezdi bile o pozisyon, direk kaleye vururdu. Fark burada doğuyor işte. Herkes diyor ki Volkan koşuyor, Stoch stabil. Kısa kosularla verimli koşuyor Stoch. Skora katkı veriyor. Takıma fayda sağlıyor.

Birtane kontra yakalaycakti, çok güzel sıyrıldı rakibinden arkadan boğazına sarıldılar indirdiler. Ikinci kontra da Alper pozisyonu zaten. Evet Volkan hızlı kontrada değerli bir oyuncu. Ama ligte Siz hücum edip kilidi açmak zorundasınız. Soruyorum size bugün o uzaktan ekstra gol olmasa rakibi kolayca açamazdik

Diğer sozlerinize katılıyorum. Ama Stoch konusunda maalesef. Yerine oynayan oyuncular Sow ve Sen olunca Stochun elestirilmesi mantıklı gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 24 Kasım 2016; 23:05:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son maç Feyenord'a kaybedeceğiz gibi geliyor bana.Artık nasıl işlediyse son maç Siirt Köy hizmetleriyle bile olsa emin olamıyorum
  • [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Konya fena dağılmış, Manu da attı şimdi. Son maçta Feyenord'a yenilmediğimiz sürece gruptan çıkarız, oyunu ciddiye aldığımız süre boyunca da yenileceğimizi düşünmüyorum.
  • Manu farka gitse bari de tek farkla yenilip çıkabilsek.
  • Manchester bir tane daha atarsa tek farklı yenilsek bile çıkıyoruz. Alper'in pozisyonu bu yüzden çok kritikti maalesef.
  • futboldan memnun olmasam da 6 maç üst üste kazanmak çok iyi.fener tarafından kasım ayında yüzümüz güldü çok şükür. ama defansif olarak hala büyük zaafiyetler var zorya gibi bi takıma kadıköyde ilk yarıdaki o atak şanslarını vermek kabul edilebilir bi şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Psikoloji okuyorum, bunlar boş şeyler değil. Bir adamın dil sürçmesi aslında bastırılmış düşüncelerini gösterir. Gökhan'ın kötü performansı, üstüne yorgunluğu benliiğinin bu durumu baskı altına almasını etkileyerek ağzından bu çıktı bence.

Hocam Gökhan mevzusu nedir?

• [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawkerx -- 25 Kasım 2016; 0:22:58 >
  • Manchester 2 yaptı.
  • Ahaha şeytanlar 3 yaptı. %90 geçtik turu beyler hayırlı olsun.
  • Basketbolda da kazandık. 2 kurt hocayla Avrupa'da yolumuz açık
  • Ulan geçen seneden beri Souza aslında gizli kahraman, Topal gereksiz adam diye bağırıyorum. Bana laf sallayan herkes şimdi Topal çöp yazar olmuş. Günaydın beyler günaydın
  • İçerde Beşiktaşla maçımız (düzeltip) Başakşehirle maçımız var diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Ahaha şeytanlar 3 yaptı. %90 geçtik turu beyler hayırlı olsun.

Hocam 2-0 ken de aynıydı hatta Feyenoord yenseydi %100 geçiyorduk :D

• Katates Pızartması kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım 10 puanımız var hala çıkar mıyız hesapları yapıyoruz. Ülkenin puantaj hesaplamaktan matematiği gelişti yemin ediyorum.
  • quote:

Benim anlamadığım 10 puanımız var hala çıkar mıyız hesapları yapıyoruz. Ülkenin puantaj hesaplamaktan matematiği gelişti yemin ediyorum.

4-0 bitmiş
    Manu zoryayla berabere kalır
    Feyenoord bizi yenerse üçlü averaja göre
    Manu ile biz çıkıyoruz

Manu zoryayı yener
    Feyenoord bize 2den az farkla yenerse yine biz çıkıyoruz

Manu zoryaya yenilir ise yine çıkıyoruz

Bu gruptan çıkamazsak ayıp zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

4-0 bitmiş
    Manu zoryayla berabere kalır
    Feyenoord bizi yenerse üçlü averaja göre
    Manu ile biz çıkıyoruz

Manu zoryayı yener
    Feyenoord bize 2den az farkla yenerse yine biz çıkıyoruz

Manu zoryaya yenilir ise yine çıkıyoruz

Bu gruptan çıkamazsak ayıp zaten

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• 
Sayfa: önceki 24952496249724982499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.