Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24902491249224932494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dediğim gibi oldu emenike stoch değişikliği geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stoch Emenike'nin yerine giriyor, ah hocam şu Emenike'den hiçbir şey olmayacağını anla artık. Oynadığı her dakika bizim için kayıp.
  • Bulshizza kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız Hocam. Kimse goremezken bende dahil siz Souza>Topal diyordunuz. Haklı da çıktınız. Souza varken Topal cok gereksiz. Skrtel ve Kjaer bile daha etkili hücumda Topaldan. Çok gereksiz uzattık sözleşmeyi.

• Tolga ciğercinin doktoru şu volkanı da bi ameliyat etsin

• Helal be Dick dayı. Beyinsiz emenike yi aldı Stoch girdi. Bir de şu hain şen beyinsizini çıkarsa takım ritmini bulacak. Topal da inanılmaz kötü oynuyor, takımın el freni resmen. Adamım Alper döktürüyor. Souza da gayet iyi.
  • Lan Şener Alper'in önüne bıraksa %100 gol ah ulan.
  • Arkadaşlarıma da dedim. Burdada yazdım Zorya bize ters gelir kapanıyor, Fiziğide üst düzey klasik Kuzey Avrupa takımı işte.

Bu adamlaı yenmek için pas oyunu falan lazım. Stoch ve Salih alınmalı dedim Dick dayı Stochu aldı. Bu adamları uzaktan şut ve hızlı paslarla deviririz

• Stoch bildiğimiz gibi :)

• Stoch her oynadigi macta gol atiyor be

• Ulan be Stochun golü var dedin arkadaşa attı gene

• STOCH BE ABİ BE. Dick'e de helal olsun bütün takıma otorite koymuş giren Can'la başla oynuyor. Sistem işliyor.

• Şu adamı oynatmayan adamın aklından şüphe ediyorum. Yıllardır bekliyorum şu adamı kadroda. Yazık ediyorlar. Anlayın şu adamın değerini artık!
  • Yav şu Stoch nasıl oynamaz ya. Adam inanılmaz tehlike. Kesinlikle faydalanmamız lazım.

• Goool be

Stoch defans yapmıyor , fiziği kötü falan filan. Şu adam Volkan Şen kadar oynasa 5-6 golü vardı ligte.

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Keşke çıkmasaydım haklı ama durum böyle malesef. Topal daha sözleşmesinin ilk yılında böyle ise daha neler göreceğiz kim bilir.

Bu arada Stoch neden oynasın sorusunun cevabı işte. Alper, Sow, Volkan bunlar bal yapmayan arılar. İsmail giriyordu bir ara şu adamın yerine ona rağmen hala Stocha sallayanlar oluyordu. Ben Salih'inde kesinlikle şans bulması taraftarıyım.

• İkinci yarı takım kendine keldi top oynamaya başladık, Stoch da bildiğimiz gibi. Bir de şu mal Volkan'ın yerine Salih girerse iyi olur.
  • Hıaaaaağğğğ...Bağırın ulan Fenerbahçe çok yaşa diye!

mirosLOVE Stoooochhhhhh. miro yazdı yine.
  • Hiç tereddüt etmedim dedim bizim küçük enişte sallar burdan oda beni boşa çıkarmadı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sezondan beri söylediğim şey bu işte, pozisyon yokken bile uzaktan attığı şutlar ile kilit açacak, gol atacak adam her takıma şart

Stoch keşke geçen sezon da burada olsaydı

• Şu Alper'e Volkan'a verilen şans Stoch'a verilseydi tas gibi kanadimiz olurdu.
    Azizzede Stoch sen adamsın adam

• 
Sayfa: önceki 24902491249224932494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.