Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
70.720
Cevap
185
Favori
1.730.257
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    647 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

güzel transfer orta sahaya şöyle bir oyuncu alamadık geçen sene ve bu sene
    3.5 milyona almışlar biz souza ozana 15 verdik

Komisyon değil , VİZYON TRANSFERİ!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dalga geçin geçmeyin bize bulaşmayın arkadaş gidin işinize bakın sizin konunuz yok mu? Şampiyonlar Liginde başarılar. Görecez bakalım akı karayı yakında...

Renkdaşlar, yeni haberler var mı? Teknik Drektörle ilgili ya da transferlerle ilgili?
    |
    |

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

ronaldinho FENERDE haberlerını hatırlıyor musunuz?

Robinho kartalda haberini hatırlıyor musun ?

|
    |

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

Orijinalden alıntı: azadi30

Sende van persie beşiktaş'ta haberlerini hatırlıyor musun

Ben hatirliyorum. Iyiki araya girdiniz Van Persie'yi aldiniz, iyiki araya girdiniz Diego'yu aldiniz iyiki araya girdiniz Ozan'i aldiniz ki bizde Gomez'i, Sosa'yi, Oguzhan'i izleyebildik.

hocam biz araya girmeden siz alsaydınız da gene aynı başarıyı yakalardınız.

Başınızda önce bir HOCA var. Eşek sahibine göre kişner, şuandaki bütün oyuncuların vitora saygıları olduğunu düsünmüyorum. Boş bir adam...
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

güzel transfer orta sahaya şöyle bir oyuncu alamadık geçen sene ve bu sene
    3.5 milyona almışlar biz souza ozana 15 verdik

Bu adam bizim Uefa maçında kırmızı yemişti 45.dk'da falan.Onun sayesinde 2-0 yenmiştik Lazioyu
    |
    |

• Yüzbaşı
    849 Mesaj

Var niye yokmuş twitter yazın haberleri siz nerden alıyorsunuz diye bir sor bakayım

|
    |
    Dethagorf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler bir dünya derdimiz var uğraşmayın şu gereksiz taraftarlarla. NTV Spor'daZiyech haberleri dönüyor yine göz oyama transferi olacak inanmamak lazım. Vitor bitene kadar gitmeyin stadlara almayın ürün.
    Bjk li arkadaşları da göreceğiz az kaldı,Gomez yok, Sosa yok, Töre yok, bu adamlar geçen sene kaç gol atıp, kaç asist yapmışlar ona bakıp sonra oturup ağlasınlar.
    Oguzhan,etrafında sosa gibi bir yetenek olmazsa hiçbir şey yapamaz, Avrupa şampiyonasında gördük zaten bunu,forvet desen cenk tosun u da gördük.
    Biz hiç bir Türk takımının Avrupa'da yenilmesini istemeyiz ama,Bjk averaj takımı olur,bakın görün.

|
    |
    Kesinlikle....

Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |

Orijinalden alıntı: sufistike

Beyler bir dünya derdimiz var uğraşmayın şu gereksiz taraftarlarla. NTV Spor'daZiyech haberleri dönüyor yine göz oyama transferi olacak inanmamak lazım. Vitor bitene kadar gitmeyin stadlara almayın ürün.

Kesinlikle. İyice ticarethaneye çevirdiler kulübü. Taraftar memnun değilse hemen futbolcu alma peşindeler. Ben gerçek Fenerbahçe ruhunu sahada görmek istiyorum ancak şimdi ki yöneticiler ile imkansız gibi bir şey sanırım
    |
    |

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır;
    Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır!
  • Binbaşı
    1269 Mesaj
    Monaco faciasından sonra yönetim Ziyech'i almak için tüm çabalarını zorluyormuş sırf taraftarın yine gözünü boyamak için, onlar için müşteri olan büyük fenerbahce taraftarını kaybetmemek için. Ziyech alınırsa eminim ki yine aziz ciler çullanacak kombinelere, formalara. lütfen yapmayın kanmayın. Biz Ziyech'i değil, vitor ve aziz diktasının sona ermesini istiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glory Glory Spurs -- 4 Ağustos 2016; 21:04:23 >

Orijinalden alıntı: Tyres

Var niye yokmuş twitter yazın haberleri siz nerden alıyorsunuz diye bir sor bakayım

Bakıyorum transfer sezonunun başından beri sallıyorsun istisnasız, hayır ordan burdan duyduklarını kendi hayal dünyanla birleştirip duyumcuymuş gibi gelip buraya yazınca ne oluyor ? Sana itimat eden mi var, herkes hakaret ediyor sadece başka birşey değil. Havalı falan da olmuyorsun.

Hayır söylediklerinizin arkasında da durmuyorsunuz, hep bir bahaneler hep fasa fiso. Neymiş Aziz Yıldırım son dakika vazgeçmiş, neymiş Mahmut Uslu'nun canı sıkılmış vazgeçmiş, aslında alacakmışız da son dakika başkasını almaya karar vermişler Fotomaç'ı geçtiniz, o gelecek bu gidecek şu kalacak, es kaza 1-2 tanesi tutarsa ( ki beyni olan herhangi bir varlık 6-7 duyum(!)'dan 2-3'ünü tutturur) ooo ne kral duyumcuyum havalarına giriyorsunuz kendi kendinize.

Haberci triplerine girmişsin bir de, onlara niye sormuyormuşuz 1-2 tane sağlam kaynağı olan gazeteci dışında onlar da fasa fiso zaten. Senin gibi sıkıyorlar boyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jst1907 -- 4 Ağustos 2016; 21:07:36 >

• Yarbay
    9061 Mesaj
    3-5-2 ile olmaz bu iş çok açık veriyolar defansda
    |
    |

• Teğmen
    231 Mesaj
    Ziyechi borç harç bir şekilde alacaklar muhtemelen yine tam Azizlik bir davranış olur. Bizim top oynamamız için Ziyech'e falan ihtiyacımız yok bizim teknik direktöre ihtiyacımız var ama Aziz hala şov peşinde. Tekrar söylüyorum ne stada gidin ne de forma ve ürün alın arkadaşlar bu kulübü seviyorsanız.
    |
    |
    [07 Mart 2020 23:54:54 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Fenerbahçe'nin Devler Ligin'de Monaco'ya deplasmanda 3-1 yenilerek elenmesinden sonra Vitor Pereira ile yolların devam edilip,edilmeyeceği tartışma konusu olmuştu. Bu iddialara sporundibi.com olarak son noktayı koyuyoruz!

Monaco mağlubiyeti sonrası yönetim kurulu, Vitor Pereira ile bir araya geldi.

Başkan ve yönetim kurulu Pereira'ya 3-5-2 sisteminden vazgeçmesini ve 4-4-2 sistemine geçiş yapmasını söyledi. Bu istekleri kabul eden Vitor Pereira ile yola devam edilecek!

LEVENT ÜMİT EROL | ÖZEL HABER

bu haber doğruysa ki doğru gibi zaten bu adamın kovulmamasından belliydi Aziz yeni kuklasını bulmuş h.o
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
  • Yüzbaşı
    621 Mesaj
    Hala kovulmadıysa demek ki sezon sonuna kadar burada demektir. Geçmiş olsun bizlere.

Orijinalden alıntı: Souclarin

Hala kovulmadıysa demek ki sezon sonuna kadar burada demektir. Geçmiş olsun bizlere.

Kovmaya parasi yok fbnin. Sozlesme geregi fesh edilirse tazminat oder

|
    |
    10 yaşımdan 17 yaşıma kadar altyapılarda futbol oynadım tam olarak Ozanın yapması gereken iş olan iki yönlü ortasaha pozisyonunda eğitim gördüm sürekli (bu arada benim tekniğim Ozan'ı 50 ye falan katlar muhtemelen). Anlamadığım şey şu bu adam nasıl olurda pozisyon almayı bilmez nasıl olur da yana bile pas vermeyi beceremez. Artık tahammülüm kalmadı genç falan ama bir cacık olmayacak belli. Artık Vitor,Ozan,Fernandao ve Josef deyince sinir küpüne döner oldum. Josef transferinden özellikle birileri paraları götürdü gibi geliyor adam gördüğüm en beceriksiz brezilyalı ortasaha :S Ama 8M ulan. Sakatlıklarım olmasa ve futbola devam edebilseydim ve hayalim olan Fenerbahçe'de forma giyebilseydim şu rezalet tabloyu gördükten sonra bu saydıklarımla her Allahın günü kavga eder ben de başka takıma giderdim diye düşünüyorum bu yüzden ne Caner'e ne de Gökhana bir şey diyemiyorum. Allah Azizin ve bunların belasını versin.

• Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Commiss4r

10 yaşımdan 17 yaşıma kadar altyapılarda futbol oynadım tam olarak Ozanın yapması gereken iş olan iki yönlü ortasaha pozisyonunda eğitim gördüm sürekli (bu arada benim tekniğim Ozan'ı 50 ye falan katlar muhtemelen). Anlamadığım şey şu bu adam nasıl olurda pozisyon almayı bilmez nasıl olur da yana bile pas vermeyi beceremez. Artık tahammülüm kalmadı genç falan ama bir cacık olmayacak belli. Artık Vitor,Ozan,Fernandao ve Josef deyince sinir küpüne döner oldum. Josef transferinden özellikle birileri paraları götürdü gibi geliyor adam gördüğüm en beceriksiz brezilyalı ortasaha :S Ama 8M ulan. Sakatlıklarım olmasa ve futbola devam edebilseydim ve hayalim olan Fenerbahçe'de forma giyebilseydim şu rezalet tabloyu gördükten sonra bu saydıklarımla her Allahın günü kavga eder ben de başka takıma giderdim diye düşünüyorum bu yüzden ne Caner'e ne de Gökhana bir şey diyemiyorum. Allah Azizin ve bunların belasını versin.

Josef konusuna katılıyorum,bu kadar beceriksiz bir brezilyalıyı çok aradılar mı acaba, Christian Baroniyi begenmezdik,o adam bile bundan 10 gömlek üstün araya top atardı,şut çekerdi,yeri gelir çalım atardı yine begenmezdik.
    Bu takımın orta sahasından Okochalar, Appiahlar,Aureliolar,Alexler, Emreler geçti, bir de şimdikilere bakın komedi resmen

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Canlı Tv izle
son dakika
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.