Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12281229123012311232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. Uefa organizasyonları hakkında şahsi fikrim; Ben fanatik Gs liyim ama fb bjk ts vs farketmez tüm takımlarımızı avrupada desteklerim geçen sene fb nin braga maçı ve bu maç hakem tarafından dogranmıştır uefa Avrupa da türk takımı istememektedir tüm takımlar için geçerli. eger belirledikleri takımlar başaramazsa hakem ile eliyorlar kuraları da sıcak soguk top şekli ile yapıyorlar kaynak:http://m.sabah.com.tr/spor/futbol/2016/06/14/blatterden-sicak-top-itirafi
    Aynı sistem uefa da da işliyor.

2. Konu geçen sene fenerli çok yakın arkadaşlarım transferler gelirken birer birer hepsi uçuyordu yok atarız yok parçalarız her takıma 5 atarız ( yok anasını 10 atarsınız dedim karşılık olarak ) falan diye konuşurken her seferinde hocanın yetersiz bilgisiz ve oyun karakteri olmadığını söyledim ve haftalar ilerledikçe dediklerime geldiler 10 numara takımı yönetmeyi beceremedi denyo vitor ligin 2. Yarısında artık vitor hoca falan degil dedim hiç umutlanmayın şampiyonluk için dedim yine dogru çıktım takımı batırdı.

Şimdide diyorum ki bu denyo kalırsa bu sene sizin ızdırap seneniz olur hava limanına kadar taşla kovalarsınız bunu acı ama gerçek bu adam hoca falan degil kendi oyun karakteri felsefesi olmayan hoca mı olur? Dünya kupasında italya yı izlemiş hayran kalmış 3-5-2 yi uygulamış demekki Belçika yı izlese 4-3-2-1 i begenicek veya başka bi takımı begenicek. aziz yıldırımı sevem ama takıma alexin gidişinden itibaren verdigi zarar ortada bence vitor ve aziz i göndermeli fb taraftarı yoksa çok can yakar bu ikili benim görüşüm böyle saygılar iyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren9192 -- 4 Ağustos 2016; 19:04:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Bana atıyorsun tutuyorsun diyen Fenerbahçe'li taraftarlar müjdeler olsun Kurtuluyoruz Pareria denen hoca bozuntusundan

Akşam sana dedim ki yalan haberlerle kandırma milleti. Yine devam ediyorsun.
    Duymak istediğimiz şeyleri yazıyorsun hep ne gelen var ne giden.
  • trabzon lazio'dan onazi'yi 3.5 milyona almış oyuncuyada yıllık 1 milyon+bonuslar verecekmiş,vay vay vay vay canım
  • Yeni mi bu fotoğraf?
    Bu mesaja eklenen görseller:

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Yeni mi bu fotoğraf?

Olamaz mı? Gökhan'ı düşman bellemeye gerek yok. Yıllarca canını dişine taktı oynadı, ayrıldı bu kadar. Abartmaya gerek yok.

• Bide gülüşüyorlar... oyuncular sahtekarlar renktaşlar boşuna biz üzülüyoruz adamların tek amacı para

• MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    Sende van persie beşiktaş'ta haberlerini hatırlıyor musun

• Fenerbahçe 100 transfermi yapsın istiyorsunuz ben sezon öncesi yönetim ve futbolcular vitor istemiyor dedim son söz aziz söyleyecek dedim adam kaldı Ziyech ise Fenerbahçe hariç başka bir klube gitmek istemiyor anlaşma yakın twente ile bana kaynak neresi dlye sormayın gazetecilere abi kaynak neresi diye soruyormusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Yeni mi bu fotoğraf?

Olamaz mı? Gökhan'ı düşman bellemeye gerek yok. Yıllarca canını dişine taktı oynadı, ayrıldı bu kadar. Abartmaya gerek yok.

Ayrılmak kelimesini Uğur Boral için kullanabilirsin, efendi gibi gitti saygınlığını kaybetmedi. Şampiyonluk rekabeti içindeki rakibiyle lig devam ederken anlaşan oyuncuya ancak "terk etti" diyebilirsin. Abartmaya gerek yokmuş, görende Alima Yeni Malatyaspor'a gitti zannedecek. Şu fotoğrafa bak ve karakter farkını gör.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Fenerbahçe 100 transfermi yapsın istiyorsunuz ben sezon öncesi yönetim ve futbolcular vitor istemiyor dedim son söz aziz söyleyecek dedim adam kaldı Ziyech ise Fenerbahçe hariç başka bir klube gitmek istemiyor anlaşma yakın twente ile bana kaynak neresi dlye sormayın gazetecilere abi kaynak neresi diye soruyormusunuz

Gazetecilere böyle bir soru sorma imkânımız yok sana sorabiliyoruz ki soruyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azadi30

Sende van persie beşiktaş'ta haberlerini hatırlıyor musun

Ben hatirliyorum. Iyiki araya girdiniz Van Persie'yi aldiniz, iyiki araya girdiniz Diego'yu aldiniz iyiki araya girdiniz Ozan'i aldiniz ki bizde Gomez'i, Sosa'yi, Oguzhan'i izleyebildik.

• Bari yilmaz vurali alalim abi adam bedava ya da gelir zaten ikinci olucaz oyunculara falan tekme tokat dalarda oda rahatlar bizde rahatlarız

• Önce Galatasaraylıyım

Sonra fb nin turu geçmesin istedim vs geçeceğini düşündüm monaco nun ilk 11 açıklanınca

Ancak sistematik bir yanlış var fb oyun yapısı ve oyuncu kadrosunda

Bir defa sol bek o bölgeyi tek başına domine edecek tempo hız kondisyona sahip değil ... Bu bölgeyi sil bir defa... Hasan aliye kızmayın adam nefes nefese kaldı orda

Mesela neden 3 stoper ...3 stoperli oynamak için göbekde oynayan oyuncular çift yönlü hem hücum hem defansda iyi olmalı
    Oda yok

Vitor pereira mental olarak iyi bir antrenör değil bence

• Hakaret yok kardeşim. senin görüşüne saygım var buda benim görüşüm.

• -----------Suarez--------

--Ronaldo-----------------Messi--

---------İniesta----Pogba--------

---------------Vidal-------------

-marcelo--bonucci--pique---CAFU--

--------------Neuer--------------

Teknik direktör: Vitor Pereira
    Fenerbahce sk başkanı:aziz yıldırım
    Fenerbahce 1 alanyaspor 0
    Fenerbahce 0 shaktar 0
    Fenerbahce 1 gaziantepslor 0
    Fenerbahce 1 gs 1
    Fenerbahce 1 bjk 1
    Fenerbahce 1 konyaspor 0

Daha ötesi olmaz NET.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jon S

Bari yilmaz vurali alalim abi adam bedava ya da gelir zaten ikinci olucaz oyunculara falan tekme tokat dalarda oda rahatlar bizde rahatlarız

Yılmaz Vural ın hakettiği değeri göremediğini düşünüyorum.

• güzel transfer orta sahaya şöyle bir oyuncu alamadık geçen sene ve bu sene
    3.5 milyona almışlar biz souza ozana 15 verdik
  • Valencia Alper'i de istiyormuş.

13-14 opsiyonlu 1 yıllık kiralık olsa keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

ronaldinho FENERDE haberlerını hatırlıyor musunuz?

Roberto Carlos FENERBAHÇE'de haberlerini hatırlıyor musun?
  • Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt
    14 yaşında bir velet çıkmış trolluk yapmaya çalışıyor.
    bu dünyada boşuna yaşıyorsun çocuk.
  • 
Sayfa: önceki 12281229123012311232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.