Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Hocam aziz yıldıran twitter kullanmayı bilmiyor.
    Hashtag fln hikaye pereira gitmez bu saatten sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duyumcu baba işkembeden sallamış yine twitter.da.

Göya aziz vitoru kovmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hell line -- 4 Ağustos 2016; 16:36:44 >
  • AVRUPA LİGİNDE BAŞARILAR GRUPLARDA
  • Vitor gitmismi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristran

bizimkiler antremanda 5 e 2 yapıyorlardır şuan siz kafanızı yormayın

teknik direktör var birde beden hocası

10 yıldır saçlarını kazıtan brezilya varoşu fernandao bile bizim takıma gelip sosyeteye giriyor karısı saçlarını uzattırıp imaj menajeri tutuyor,her akşam mekan mekan gezip piyasa yapıyorlar,her gece misafirlerini villada ağırlıyorlar,adam bira göbeği yaptı aktif futbol oynarken.Futbolcular gayet memnun hallerinden vur patlasın çal oynasın onlar için,ersun yanal antreman yaptırıyordu kimsenin gezmeye tozmaya mecali kalmıyordu 1 sezonda kovdurdular adamı ses kaydını alıp.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Belki çok iyi bir teknik direktör değil ama çok iyi bir antrenör hocam bielsa.
    Gelmesi gerektiğini hep söyledim ama bu anca terraneo yıldızları almadan olurdu.
    Rvp nani gibi oyuncuları istemiyor kendisindaha çok takım oyununa ve kendi sistemine uygun oyuncular istiyor ve kesin transfer ister.
    Bu şartlarda ne dediği bütçeyi karşılayabiliriz ne de takımı yeniden kurabiliriz.
    Uefa mali kriterleri bizi çok kısıtlıyor ve bu böyle devam edecek.
    Ha bu kadroya ikna olur gelir mi bilmem çok zor.lazioda 2 gün durdu istediği transferler yapılmadığı için.
    Her şeyin kontrolünün kendisinde olmasını isteyen bir hoca ve aziz yıldırıma hiç ama hiç uygun değil.
    Ha şöyle bir şey; ziraatı gsye verdiğimiz hafta ikna edilip getirilse bu sene şampiyonluk garantiydi.

aslında hem çok iyi teknik direktör hemde çok iyi antrenör. adamın taktiği oyun içinde aşırı değişkenlik gösteren bir taktik, ha buna oyuncuların çok iyi uyum sağlaması gerekiyor bunun içince iyi bir hazırlık kampı ve zaman gerekir he bize gelse ne olur önce oyuncular kuyusunu kazar sonra es keza şampiyon yaparsa aziz kovar. kadro yapısına bakarsakta ekstradan 1 tane orta sahaya tav olur yeterlidir onun için. he azizle geçinirmi geçinir ama aziz onla geçinmez aziz kimse ile geçinmez herşeyden önce aziz kangrenini kesmek lazım

• Duyum | Vitor Pereira ile yollar ayrıldı.

Twitter'da böyle duyumlar dolanıyor hayırlısı bakalım.
  • Volkan
    Wiel Kjaer Skrtel Hasan
    Alper Salih Ozan x
    Emenike RvP

Aykut kocaman bir maçta yenilirken salih'i 4-4-2 de kullandı maçta çok pozisyon ürettik. X yerine ne atıf tutar bu takım da ne volkan ne stoch ama finansal fair play var.
    RvP izleyeceksek çift forvet oynamalıyız. Zaten beklerimiz artık hücumcu değil eskisi kadar. İsmail yerine ludwig alınacaktı takıma.

Souza'nın bu takımda işi yok dün ikna etti beni, Topal'da ANCAK stoper olur. 4-4-2 oynayalım 11'imiz müsait. Vitor gitsin yerine alt yapıdan hoca gelsen hatta hocayı falan sallayın, RvP TD olsun, meraklı da takımı yönetmeye zaten. madem paramız yok td almaya. Ortsahaya da çift yönlü bir adam aldık mı bu sene böyle geçer bakarsın şampiyon bile oluruz. BJK'nin kadrosu bizden iyi değil
  • şu rvp ersun zamanı bizde olucaktı varya ilerde sow kuyt rvp öf diyorum
  • Hocam feneri kabul etmez diye düşünüyorum bu saatten sonra
  • bielsa harici var mı boşta adam akıllı teknik direktör?
  • Dün akşam kaybetmemizin üç nedeni var :

Birincisi hocanın kadro tercihi ; Fernandao isterse fit olsun ilk maçtaki skor nedeniyle Fernandao'nun oynaması hata idi. Stoch ya da Şeyşu'nun oynaması lazımdı. Çabuk , top süren bir oyuncu. İlk sezon Fernandao'yu beğeniyordum. Fakat bu sezon kiloları ve hocanın disiplinsizliği nedeniyle saldı kendisini. Top dahi indiremiyor. Çok hantal. Emenike'nin oynamasını bir türlü istemiyorum ve kulübe yakıştıramıyorum ama gerçekten çok istekli. Bitiricilik ve zeka sorunu belli. Fernandao'nun yerine Şeyşu ya da Stoch oynamalıydı.

İkinci neden ise ; Kondisyon. Özellikle Fernandao 20. dakikada elleri dizine gitti. İlk sezonki testleri yapmamasını hak ve anlam vermiştim. Ama bu sezon için anlamıyorum neden yapmadı. Oyucnuların koşacak hali yok.

Son neden ise ; Oyuncu kalitesi. Monaco bizden daha iyi takım bunu herkes biliyor zaten adamlar 3 kere geldiler 3'ünü de skora çevirdiler. Robin van Persie , Nani , Diego gibi oyuncuları değerlendiremedik. Bunun nedenide taraftar artı teknik adam. Bunları düzeltmemiz lazım. Şampiyonlar ligine katılamak zaten çok zor. Katılıp çeyrek final yapmaktan bile daha zor bence. O yüzden fazla üzerine gitmemek gerek.

Kondisyon sorununu ve RVP olayını çözmemiz lazım. Rvp'ye çok ihtiyacımız var.

• Aziz'in maşası olan 12numara bile taraftarın istediği yönetime iletilecektir diye tweet attı.
  • İnşallah Büyük Başkan Aziz Yıldırım vitoru kovar O Ne Yaptıysa Taraftar için Takım için yaptı büyüksün be Başkan

• Pereira gitti gidiyor..
    Kulislerde şuan tazminati konusuluyor. Bir kismindan vazgeçerse güle güle diyeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Memoli 1907

Bizimle dalga geçen beşiktaşlıları görüyorum. Karakterinizi belli etmeyin arkadaşlar. Ben sizlerin bizi avrupa da milli takım olarak görmenizi isterdim. Çünkü ben dahil diğer arkadaşlar sizi öyle göreceğiz ama işte gel gör ki bu yapılanlar çok yanlış. Şampiyonlar Liginden gruplardan çıkamazsanız görüşürüz burada.

http://www.ntvspor.net/haber/surmanset/158970/besiktastan-sampiyonlar-ligi-paylasimi

,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 4 Ağustos 2016; 17:05:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Bu takıma 10 numara değil acil bir gerçek orta saha lazım monaco maçında orta saha otaban oldu rakip elini kolunu sallaya sallaya göbekten geldi,bizim takımda da tam tersine orta sahadan topu ileri taşıyacak kimse yok yan pas geri pas,uzun top.

rakibin orta sahayı kolay geçmesinin nedeni 532 sistemi 5 kişi direk gömülüyor ilerdeki 2 forvet defansa fazla gelmiyor fernandao zaten koşamıyor iş ortadaki 3 lüye kalıyor onlarda ne kadar press yapıp top kapacaklar acilen hoca kovulmalı 4231 yada 4321 sistemine geçilmeli

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
    [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• saintroyo kullanıcısına yanıt
    Pellegrini boşta

• quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Pellegrini boşta

PELLEGRİNİ PAHALI BAYA ZATEN 2.5 MİLYON EURONUZ VARMIŞ NASIL OLACAK AYRICA VİTORUN TAZMİNATI ?
  • 
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.