Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.808.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12241225122612271228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akreple yelkovan gibi hiçbir zaman Fenarbahçe'de iyi kadro ve iyi hoca bir araya gelmez. Ahmet Kural-İşler Güçler.
  • Gitsin artik ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence iş işden gecmeden bu vitor denen beyınsız adamı bir an önce takımdan kovmalı gidip ertugrul salamı bu saatde getırsek cok daha faydalı olcakdır bence cunku bu vitor denen hoca müsfettesi halen bi sıstem bile oturtamadı 3-5-2 dedıgı sistemde 8 defansıf oyuncuyla oynuyor azız denen adam bu nasıl görmüyo ben anlamıyorum hıc dünku mac sondu vitor denen adam gidene kadar hıc bi macı ızlemıycem hıc kımse bence maclara gitmesin yav bu souza denen salak fernandao denen ayı nın takıma hıc bı faydası yok bu kadar kör olabılırmı bı hoca başkan hasan alilere kaldık duran top icin yazık yazık RVP ye kızıyoruz oynamıyor die ama bu hoca varken adam oynamam demiş yazık cok yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koroglu69 -- 4 Ağustos 2016; 15:56:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Sıfır çekecekler hocam iyi bir kura çekemezlerse

Sifir ceksek bile ortalama olarak avrupa ligi'ni kazanan takim kadar para kaldiracagiz , o yuzden gidemeyenler dusunsun bizde sifir sikinti

• quote:

Orijinalden alıntı: Souclarin

A.Selim Kul @ahmetselimkul 55 dk.55 dakika önce
    Fenerbahçe'nin Pereira'yı göndermesi demek en az 10 milyon € kapısı. Sadece alacakları değiil. Yeni hoca, ekibi... Transfer de ister mutlaka

10 milyon euro

Yollasınlar persie yi yeterki şu takıma iyi bir hoca alsınlar

• quote:

SON DAKİKA | Fenerbahçe yönetimi, elemede alınan başarısız sonuçlar ve Vitor Pereira'nın durumunu görüşmek için kulüp binasında toplanacak.

Kaynak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

Sifir ceksek bile ortalama olarak avrupa ligi'ni kazanan takim kadar para kaldiracagiz , o yuzden gidemeyenler dusunsun bizde sifir sikinti

Her şey gelip geçer, geçmiş kalır.. Hiçbir para, tarihi silmeye yetmez...
    Bu mesaja eklenen görseller:

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takıma 10 numara değil acil bir gerçek orta saha lazım monaco maçında orta saha otaban oldu rakip elini kolunu sallaya sallaya göbekten geldi,bizim takımda da tam tersine orta sahadan topu ileri taşıyacak kimse yok yan pas geri pas,uzun top.
  • Dün resmen amatör takım gıbıydık uzun top şişiriyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

Her şey gelip geçer, geçmiş kalır.. Hiçbir para, tarihi silmeye yetmez...
    Bu mesaja eklenen görseller:

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

A.Selim Kul @ahmetselimkul 55 dk.55 dakika önce
    Fenerbahçe'nin Pereira'yı göndermesi demek en az 10 milyon € kapısı. Sadece alacakları değiil. Yeni hoca, ekibi... Transfer de ister mutlaka

10 milyon euro

Küfür edecem şimdi. Fark nasıl 10m oluyor? Bu adama verilecek tazminat zaten sene sonuna kadar alacağın para demek. Sadece yeni hocaya vereceğin para fark olarak sayılır. 10m etmez en fazla 4-5m olur.

bu sezonla beraber 2.5 milyon euro yardımcıları dahil tazminatı var adamlar birde 10 milyon diyorlar :)
  • Nerdesin deli reyiz Bielsa...
  • Bizimle dalga geçen beşiktaşlıları görüyorum. Karakterinizi belli etmeyin arkadaşlar. Ben sizlerin bizi avrupa da milli takım olarak görmenizi isterdim. Çünkü ben dahil diğer arkadaşlar sizi öyle göreceğiz ama işte gel gör ki bu yapılanlar çok yanlış. Şampiyonlar Liginden gruplardan çıkamazsanız görüşürüz burada.
  • hasan bu takımda oynayamaz souza fernandao yedeklere bile giremez vitor denen hoca müsfettesi ancak sivasa hoca olur azız ve yönetim bunu nasıl görmüyo anlamıyorum yav adam halen defans oynatıyo cift forvet oynatıyomus lan mal cift forvet diosun sekız defansıf oyuncu sahada azız ersun bi tarafına ..... yav takımda ne futbol var ne sonuc var yeter lanet olsun bu takım nezaman bizi verem etmeden oynıycak bi ersun hoca zamanında oynadık onu da kovdun azız lanet olsun sana defol git artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memoli 1907

Bizimle dalga geçen beşiktaşlıları görüyorum. Karakterinizi belli etmeyin arkadaşlar. Ben sizlerin bizi avrupa da milli takım olarak görmenizi isterdim. Çünkü ben dahil diğer arkadaşlar sizi öyle göreceğiz ama işte gel gör ki bu yapılanlar çok yanlış. Şampiyonlar Liginden gruplardan çıkamazsanız görüşürüz burada.

Gruplardan çıkamazsak görüşür müyüz Görüşelim arkadaşım bizi çıkacaz diye bir iddiamız mı var

• bizimkiler antremanda 5 e 2 yapıyorlardır şuan siz kafanızı yormayın

teknik direktör var birde beden hocası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tristran -- 4 Ağustos 2016; 16:17:16 >
  • AZİZ İSTİFA VİTOR İSTİFA ZATEN BU SEZONDA IKINIZ VARKEN UMUDUMUZ YOK
  • Arkadaşlar vp şlye kalamazsam istifa ederim gibi bir şey dedi mi ben mi kaçırdım?

• Burdan taraftarlarımıza sesleniyorum ne olur kımse türbüne maca gitmesin vitor gidene kadar kimse lisanslı ürün almasın verdıgımız paralara yazık oynanan futbola bakarmısnız resmen amatör takım nidasında oynuyoruz ne futbol var ne sonuc ben yemın ettım vıtor denen korkak tavuk fbden gidene kadar hıc bi macı ızlemıycem hıc bi lisanslı ürün almıycam
  • tristran kullanıcısına yanıt
    Belki çok iyi bir teknik direktör değil ama çok iyi bir antrenör hocam bielsa.
    Gelmesi gerektiğini hep söyledim ama bu anca terraneo yıldızları almadan olurdu.
    Rvp nani gibi oyuncuları istemiyor kendisindaha çok takım oyununa ve kendi sistemine uygun oyuncular istiyor ve kesin transfer ister.
    Bu şartlarda ne dediği bütçeyi karşılayabiliriz ne de takımı yeniden kurabiliriz.
    Uefa mali kriterleri bizi çok kısıtlıyor ve bu böyle devam edecek.
    Ha bu kadroya ikna olur gelir mi bilmem çok zor.lazioda 2 gün durdu istediği transferler yapılmadığı için.
    Her şeyin kontrolünün kendisinde olmasını isteyen bir hoca ve aziz yıldırıma hiç ama hiç uygun değil.
    Ha şöyle bir şey; ziraatı gsye verdiğimiz hafta ikna edilip getirilse bu sene şampiyonluk garantiydi.

• 
Sayfa: önceki 12241225122612271228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.