Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an fenerdeki kadro başka bir direktörde olsa ilk maçta garantilerdik üst turu. Kimse kusura bakmasın kapasite falan değil mesele. Monaco bizim yarımız kapasiteye sahip değil. Eleyemememiz mucize tamamıyla.

herifler pozisyona girmeden gol atıyor. Resmen zorla gol yiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Şu an fenerdeki kadro başka bir direktörde olsa ilk maçta garantilerdik üst turu. Kimse kusura bakmasın kapasite falan değil mesele. Monaco bizim yarımız kapasiteye sahip değil. Eleyemememiz mucize tamamıyla.

herifler pozisyona girmeden gol atıyor. Resmen zorla gol yiyoruz.

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nexima00 N kullanıcısına yanıt
    Hocam biz de biliyoruz aziz yıldırımın gitmesi gerektiğini.
    Ama adam gitmiyor ne yapalım?
    Kongŕeyi satın almış oraya 80 yaşında felçli olarak gitse yine seçilir.
    Kendisi bırakmadığı sürece bu taraftar istediği kadar bağırsın istifa diye.
    İstifa etmez.daha önce de oldu 20 senedir başkan herif 2 3 kere istifa etti geri geldi.
    En son da beni tehtit ediyorlar rıza falan dedi yine başkanlığa adaylığını koydu.
    Maalesef sizin kongre gibi bir yapı yok fenerbahçede.
    Aziz ve köleleri var.aziz kongrede ne derse alkış kıyamet.
    Ha gs kongre yapısı da düzgün değil 70 80 yaşındaki gs liseliler çıkıp saçma sapan şeyler konuşuyor ama yine de bizimkinden iyidir.
    Vitor gitsin istiyoruz çünkü azizin gitmeyeceğini biliyoruz.
    Size kupayı kaybettikten sonra o kadar istifa çağrıları yapıldı adam kılını kıpırtadıp basına bile konuşmadı.
    Lig bittikten sonra konuşacağım vs dedi bir de.
    Şimdi böyle yalancı düzenbaz koltuk sevdalısı bir adam bu feto olaylarından sonra koltuğu bırakır mı?
    En az 5 sene daha kredisi oldu.ölene kadar başkan istese.

• BİRİNCİ SORUN:Aziz yıldırım
    İKİNCİ SORUN: Pereira

Bunu bizde biliyoruz ama aziz gitmeeeez.

• Ümit ozat fbde 100bin euroya bile çalışır hocam çok iyi bir fenerbahçelidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Hocam biz de biliyoruz aziz yıldırımın gitmesi gerektiğini.
    Ama adam gitmiyor ne yapalım?
    Kongŕeyi satın almış oraya 80 yaşında felçli olarak gitse yine seçilir.
    Kendisi bırakmadığı sürece bu taraftar istediği kadar bağırsın istifa diye.
    İstifa etmez.daha önce de oldu 20 senedir başkan herif 2 3 kere istifa etti geri geldi.
    En son da beni tehtit ediyorlar rıza falan dedi yine başkanlığa adaylığını koydu.
    Maalesef sizin kongre gibi bir yapı yok fenerbahçede.
    Aziz ve köleleri var.aziz kongrede ne derse alkış kıyamet.
    Ha gs kongre yapısı da düzgün değil 70 80 yaşındaki gs liseliler çıkıp saçma sapan şeyler konuşuyor ama yine de bizimkinden iyidir.
    Vitor gitsin istiyoruz çünkü azizin gitmeyeceğini biliyoruz.
    Size kupayı kaybettikten sonra o kadar istifa çağrıları yapıldı adam kılını kıpırtadıp basına bile konuşmadı.
    Lig bittikten sonra konuşacağım vs dedi bir de.
    Şimdi böyle yalancı düzenbaz koltuk sevdalısı bir adam bu feto olaylarından sonra koltuğu bırakır mı?
    En az 5 sene daha kredisi oldu.ölene kadar başkan istese.

Aziz'in gitmesi için yürüyüş yapın diyecem ama
    yapmayın boşver gitmesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Ben daha çok zihniyetten bahsediyorum aslında.Kötü bir döneme girince kulüp toparlanması çok zor ve sancılı olur.Şu ana kadar Fenerbahçe hiç reaksiyon gösteremedi zaten.O hırs ve mücadele kayboldu bir kere, izlerken maçları önde olsak bile uykumuz geliyor.

Emenike nasıl hırslı oynuyor mesela gördük.Adam turu geçmek istiyor çünkü tek hedefi bu.Tüm hazırlıklarını yapmış adam devrilmiyor bile.

Fakat sonra Ozan'a, Salih'e, Fernandao'ya bakıyoruz zaten çoktan turun gittiğini anlıyoruz.

Vitor'u eleştireceğim tek nokta Hasan Ali olur.Transfer döneminde ise Gökhan Gönül ve Caner'in gönderilmelerini eleştiririm.

Kanatların otobana döneceğini söylemiştim.Hatta ücreti bile söylemiştim 5TL demiştim.

Yabancılar zaten kalsak mı gitsek mi diye düşünüyorlar.Ülkede bombalar patlıyor, her köşe başından terörist çıkıyor yani psikolojik olarak bitikler.

Bunların dışında dediğim gibi kapasite bu yani bu adamları oynatamazsın bu saatten sonra.

• bu kulüpte çok büyük bir potansiyel var bunu kullanamıyor senelerdir aziz sürekli yerimizde sayıyoruz bi gitse yerine bi ali koç otursa bak neler oluyor
  • antisocial77 A kullanıcısına yanıt
    Iki taraf aleyhine de kararlar verilebilir,ilk maçta da verilmedi diyosunuz ilk maçta cikip adam gibi oynadiniz yendiniz. Hep ayni bahaneler. Cikip adam gibi oynasaydiniz

• Yürüyüş yapın Aziz gitmesi için aman boşverin yürüyüş yapmayın vazgeçtim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bir haftadır beklediğim maç geldi çattı, bir heves, bir heyecan, bir umut dualarala oturduk tv nin başına ama daha maça başlamadan yayın gitti tel görüşmeleri şu bu 30 dk gitti, bir baktım 2-0, sonradan DT dilediğin yerde ile izlemek aklımıza geldi netten tatsız tuzsuz bi maç izledik, ama 2-0 olmasına rağmen umudumuzu kesmedik, ianandık hatta gol gelince tekrar umutlandık ama son yenen aptalca gol bizi adeta bitirdi

Sonuç:

1- Avrupada adamlar faul yapmayı, faul almayı, penaltı almayı, vakit geçirmeyi, oyunu soğutmayı biliyor kardeşim bi-li-yor (herkez ne olduğunu biliyor burada yazsam bir sayfayı kaplar)
    2- Avrupada Fenerbahçe düşmanlığı var. (Açık ve net söylüyorum yılda bir maç olur iki maç olur üst üste 3 maç dünyanın hiçbir yerinde göremezsiniz. Braga maçı, evimizdeki monaco maçı ve deplasmandaki monaco maçının özetini izleyin kafayı yersiniz resmen alenen açık açık FB ile birileri oynuyor. Daha kura hilelerini söylemiyorum bile!
    3- Vitorla bu iş olmaaaaaaz, sırf 3 tane kaliteli stoperim var diye 3-5-2 ye geçilmez artı 3-5-2 de sol ve sağda bekler olmaz kanat oyuncuları olur, bizim oynadığımız sistem 5-3-1-1 dir!!!) takımın fizik gücünü göre göre aptalca işlerle uğraşıyo.
    4- Fenerbahçenin acilen kondüsyoner bulması şart, son 20 dakika kalitesiyle 2 gol atacak takımız adamlar bizim korner direğinde piknik yapıyor, bu tamamen fizik ve güç olarak biten FB nin durumunu gösteriyor.
    5- Fenerbahçenin 10 numara transfere ihtiyacı var, Ziyech çıkar yoldur! stoch, Rvp, mvp birini gönderinde alın artık şu adamı kardeşim.

Son olarak: Sonuç her ne olursa olsun ben FENERBAHÇELİYİM iyi günde kötü günde, izlerken sinirden maçı bırakıp balkona sigara içmeye gitsemde, maçı izlerken VP yardımcın senden iyi yönetti püüü desemde, ahha Aziz başkan ahh desemde! her zaman takımımın arkasındayım ve bu sene tüm maçlarını (kabız olma riskine rağmen) izleyeceğim.

Takımızın ilerleyen günlerde toparlanacağını, ligde bjk ile kafa kafaya oynayıp uefa avrupa liginde iyi maçlar çıkaracağına inanıyorum.

Dosta düşmana rağmen --> "En Kötü Gün Bugünse, Bugün de FENERBAHÇE"

• Volkan ve Alper ile beraber tekrardan takımın 4-2-3-1 dizilimine dönüş yapması lazım, hiçbir şey için geç olmadan artık ayağımızın yere basması gerekli. Fernandao ve Ozan'ın kulübeye dönmesi ve RVP konusunda artık NET karar verilmeli. Ayın 20si lig başlıyor, artık kafalarda soru işaretleri kalmamalı.

• Salih gelmeseydi keşke ya ihtiyacımız olan adam Salih değil kesinlikle.

Ziyech gelse bari veya başkası gelsin artık gol atsın, asist yapsın yeter artık.
  • Hasan alinin orda penaltı yapması kadar saçma bi hayat
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Hala istifa ya da kovma haberi yok, beyler bana PTT 1. lig ve Süper ligden takip edilmesi zevkli birer takım önerir misiniz?

denizlispor :) baya iyi transferler yaptı geri dönüyor, gerçi fenerliler pek sevmez denizlisporu
  • Beşiktaş da elenecek diyebilirdi dün aslında

• konuşulacak çok şey var ama duran topları hasan ali kaldırım'ın kullandığı, fernandao'nun 90 dakika sahada kaldığı bir yapılanma için nefes tüketmek yersiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 4 Ağustos 2016; 13:07:10 >
  • Tunakem79 kullanıcısına yanıt
    ya şu fenerlilerin tüm dünyanın kendilerine karşı olduğu komplo teorisine bitiyorum
  • 3. oluruz. es kaza belki diyorum belki 2 oluruz. eger bu transferlerle bu takımla böyle oynanırsa bu yıl da 4. yıldız hayal. adam gibi bir 10 numara şart. rvp yerine adam gibi bir orta saha alınsaydı sow gitmeseydi bence şampiyonduk. diego da gelmemiş olacaktı daha iyi bir kanat alırdık. vay bea. takıma bak oyuna bak. açıklamalara bak. koskoca klüp taraftarıyla dalga geçiyorlar resmen...
  • Turun iki maçında da oynayan 3 adam vardı.

Viel, Salih, Emenike

Salih dün de defans önüne çekilene kadar gayet iyiydi. Yıkılmıyor. her yerde basıyor. Kademeye giriyor. Rakip ceza sahasına top atıyo topu orda tutmaya çalışıyordu. O yüzden Salih biraz acımasız olmuş.

Ama hayırlı olsun Ozan bize yeni Selçuk olacak bu kafayla. Uzun toplarının hiç birisi bize gelmiyor çok şükür. ileriyi de düşünmüyor oynarken.
  • 
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.