Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1218. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.808.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12161217121812191220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler artık bu pereira nın saçmalıklarının tek bir açıklaması olabilir;

Bu adam Portekiz Milliyetçisi bir adam bence

Aynı kanından, aynı dili konuştuğu Fernandao ve Josef gibi takımın en kötü oyuncularını mazaretsiz ilk 11'e koyuyor. Geçen sene de aynı şeyi berbat Nani ve kasap B.Alves'i oynatarak yapmıştı. Bu adamlar aynı dili konuşuyor ve aynı milliyetten insanlar. Hatırlayın bu 4-5 oyuncunun oynamaması gerektiğini burada biyerlerimizi yırtarak söylüyorduk ama adam hala inatla sahada tutuyordu.

En önemlisi de Brezilyalı ve Portekizli olmayanları hep ikinci plana itti. Ya 60-70 de oyundan aldı ya da formda bir ismi Brezilyalı - Portekizli birine tercih etti. Başka bir açıklama bulamıyorum arkadaş. Paranoyak oldum iyice
  • Bu sezonu da çöpe attık.Defol git Aziz artık DEFOL!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Icefyre kullanıcısına yanıt
    Onu 180 dk da oynatanda hata yok zaten okey...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • su takim ne zaman sampiyonlar ligi gorecek be, 70 milyon euroyu ver galatasaraya sl de min ceyrek final garanti

• Şimdi bile gitse takıma doping etkisi yaratır , düzen yaratmadı ki gittiğinde düzen bozulsun , aksine takım rayına oturur.
  • Şu anda hiçbir futbolcu istemiyormuş Pereira'yı. Persie zaten hiç istemiyor ve sevmiyor bu cahili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Valla kardeş inanır inanmazsın saygı duyarım ya da beni bloklar geçersin

Bloklamak çözüm değil herkesin görüşünü okumak istiyorum lakin kaç oldu kandırıyorsun burdaki insanları ayıp değil mi?

• Yeter artık ya...Nedir bu sürekli aynı şeyler..dejavu yaşıyoruz sürekli ya... Ozan ayrı bi dert...fernandao ayrı bi dert...Vitor Preria ayrı bi dert...josef ayrı... Bu ne abi ya hep böyle mi olacak..Sürekli biz acaba bu sene de yenilecez mi diye bekleyecez...Kim gidiyorsa gitsin kim gelecekse gelsin artık Fenerbahçe Taraftarı'nın tahammülü kalmadı. Milleti uyuttunuz şike süreci şike süreci..bitti kardeşim süreç bitti. artık mazeret yok. İşi ciddiye alma zamanı geldide geçiyor bile...Sıkıldık artık mazeret dinlemekten..Birde çıkmış cins cins konuşuyor. Keşke 10 maç ceza verselerdi de türübünlerde izleseydi maçları.
    Sinirimden erman toroğlunu dinliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Bir Son Dakika gelişmesi veriyim arkadaşlar Yarın yönetim kurulu toplantı yapacakmış hadi bakalım

sende de utanma yokmuş hala gelip buraya sallıyorsun

noldu hakim? bielsa? çakma duyumcu seni
  • Sonsuza dek... @pasatosun 1 sa.1 saat önce
    Dünyada iki kesimin yüzü gülmeyecek gibi
    1. Filistinliler 2. Fenerbahçeliler

Yani Ersun Yanal'da olmasa havasızlıktan ölücektik net bi hava aldırdı ismail ve vitor tekrardan çekti aşağı resmen zulüm görüyoruz

Birleşmiş milletler nerdesinizzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

quote:

Orijinalden alıntı: himone

quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

quote:

Orijinalden alıntı: himone

quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

http://mobil.hurriyet.com.tr/fenerbahce-elendi-besiktas-servete-kondu-40180410?utm_source=t.co&utm_medium=post&utm_campaign=fenerbahce-elendi-besiktas-servete-kondu-40180410&utm_term=post&preview=true&date

Beyler allah razi olsun gelin bir cayimizi icin . Uzulmeyin iyi oldu uefa da basarili olur bu takim.

Yıl olmuş 2016 hala ekstra 10 milyon kazandığını zanneden BJK ve GS taraftarı var. Gazeteler bir haber yazıyor siz de hemen inanıyorsunuz. Bu söylediklerim de nafile ama yazmadan edemedim belki birileri birşey kapar. Öncelikle o 10 milyon Euro Türiye'nin kazandığı toplam yayın geliri. 2. durum paranın tam olarak ne kadar olacağı turnuva bitince belli oluyor. 3. sü ise o gelirin normalde %60'ı şampiyon takıma, %40'ı ikinciye gidiyor. İkinci takım elendiği için normalde alacağı %40'lık kısmı şampiyona veriyorlar. Bir daha hesap yapın bakalım ne kadarmış. GS zamanında da bu rakam 2,5 - 3 milyon Euro falandı. Ama siz böyle olduğuna inanmaya devam edebilirsiniz, hatta 10 değil 20 milyon Euro fazladan alacaksınız.

yanlış biliyorsun

https://twitter.com/ukarakullukcu/status/753994381514989568

Bir daha oku istersen ne anladın merak ediyorum.

anladığım şey yayın gelirinin en az 16-17m olacağı. yüzde 55'ine BJK, yüzde 45'ine turu geçmesi halinde FB sahip olacaktı. 17m€ yayın havuzunun olacağını varsayalım. Beşiktaş 9.35'ini cebine koydu. Fenerbahçe turu geçemediği için ek olarak 7.65m kazandı. 2.5-3 ile 7.5m aynı değil.

yayın ücreti farklı. biz uefaya kalırsak gene yayın ücretinden pay alıcaz
  • remiles01 R kullanıcısına yanıt
    geçen sene 12 m euro ayak bastı parası aldı gs.

+8m'da yayın geliri aldı.

Yayın geliri parası 17 falan değil 7-8 civarı bir şey
  • #vitorpereirakovulsun TWİTER GÜNDEMDE tren oldu

• [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

ARV
  • Bu slim fit kenarda yokken takım daha iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadro değerimizin 4/1 i bile etmeyen takımlar gruplara kalacak bu sene ona yanarım. Allah kahretsin sizi. Rostov bile geçmiş turu.
  • Sanırım Josef ve Fernandao'da kaset var.

Bunun başka bir açıklaması olamaz.

• Başarılı zico aziz yıldırımın tek lafıyla gitti,başarılı ersun yine aziz yıldırımın tek lafıyla gitti.Vitorun hala kalması şaşırtmamalı
  • Twitter'da Pereira kovulsun tag'ine saniyede 50 tweet atılıyor gecenin şu saatinde. Siz düşünün millete ne kadar gına geldiğini. Rezalet artık ya. Ne bitmez ızdırabımız varmış arkadaş.

Edit: Ooo edit butonu gelmiş thanks !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 4 Ağustos 2016; 1:21:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Yalnız iyi yönden bakarsak Salih bu seviyelerde de oynayacak bir oyuncu.

Dribbling yapamıyor diye ben de eleştirirdim ama yapabiliyormuş. sadece bazı paslarında çok acele edip kötü paslar verdi.

olur okadar daha napsın cocuk geldı 2 3 antreman hemen mac yanında souza ozan oynuyo top kapmaz adam akıllı pas vermez ortasaha kevgıre dondu bazı dakıkalar bu cocuktada cıger var ozan souza ya defans yapsın dıyoruz onu bıle yapamıyolar o haldeyken ortasaha bu cocuk nasıl hucuma cıkarsın takımı arkadakı adamlar saglam olcak ona destek vercekkı buda gucunu hucumda kullanıcak
  • 
Sayfa: önceki 12161217121812191220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.