Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.808.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne şampiyonlar ligi kardeşim, FENERBAHÇE elden gidiyor...

Hakan Büşra Gör @bsrhkn 5 dk.5 dakika önce

Nani takımdan ayrıldı, Vitor kalırsa Van Persie'de gidiyor..

Nani ve Van Persie sezon başında, Vitor Pereira ile devam edilirse ayrılmak istediklerini yönetime ilettiler peki ya sonuç?

BİLGİ | Fenerbahçeli futbolcular Vitor Pereira'yı istemiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Allah senin belanı Vitor. Bunca insanın umutlarını çaldın bir kez daha. Hakikaten çıkaracağın kadroyuda, oynatacagin topuna sikeyim. Yarın vizem var çalışmadım izledim. Bir salak yüzünden gitti yine Şampiyonlar Ligi. Tez zamanda siktirip gitmen dileğiyle. Kendinize iyi bakın Arkadaşlar. İlk ve son küfür edişim bu platformda. Çileden çıktık artık. Yüzünü bile görmek istemiyorum pezevenk kılıklı Vitor.

ban yememen için change.org başvuracağım hocam
  • 30 yaşındayım gençliğimiz gelip geçiyo.. emeği geçen herkesin Allah belasını versin inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

http://mobil.hurriyet.com.tr/fenerbahce-elendi-besiktas-servete-kondu-40180410?utm_source=t.co&utm_medium=post&utm_campaign=fenerbahce-elendi-besiktas-servete-kondu-40180410&utm_term=post&preview=true&date

Beyler allah razi olsun gelin bir cayimizi icin . Uzulmeyin iyi oldu uefa da basarili olur bu takim.

Yıl olmuş 2016 hala ekstra 10 milyon kazandığını zanneden BJK ve GS taraftarı var. Gazeteler bir haber yazıyor siz de hemen inanıyorsunuz. Bu söylediklerim de nafile ama yazmadan edemedim belki birileri birşey kapar. Öncelikle o 10 milyon Euro Türiye'nin kazandığı toplam yayın geliri. 2. durum paranın tam olarak ne kadar olacağı turnuva bitince belli oluyor. 3. sü ise o gelirin normalde %60'ı şampiyon takıma, %40'ı ikinciye gidiyor. İkinci takım elendiği için normalde alacağı %40'lık kısmı şampiyona veriyorlar. Bir daha hesap yapın bakalım ne kadarmış. GS zamanında da bu rakam 2,5 - 3 milyon Euro falandı. Ama siz böyle olduğuna inanmaya devam edebilirsiniz, hatta 10 değil 20 milyon Euro fazladan alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Young Boys shaktara 5 atmış yuh

maç uzadı penaltılarla eledi

bizim çok buyuttuğumuz o shaktarı
  • Vitor Pereira: Tüm herkese hazır bir takım olduğumuzu gösterdik.

Yine maytap geçiyor bizle bu
  • Şu saatten sonra kulübe maddi destekte bulunan, forma alan, kombine alan, fenerium ürünleri alan onursuz bir enayidir, kerizdir. Kimse kusura bakmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Young Boys bile Shaktar'ı eledi, siz hala daha burada kendinizi yırtın. 2. golden sonra kapattım. Digiturk paketini iptal ettim kuruş vermem. Bir şeyler için kendinizi hırpalamayın Aziz Yıldırım ve şovmen bu takımdayken daha çok kanser olursunuz... Defansta yarım saat paslaşmakla, uyduruk 3-5-2 ile peynir gemisi yürümüyor. Futbol oynayacaksın geçeceksin bu defansif oynuyorum ayaklarını. Kulüple dalga geçiyor adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 4 Ağustos 2016; 0:02:15 >
  • Deniz'e bak lan helal olsun her dil var adamda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Young Boys shaktara 5 atmış yuh

Maç penaltılara kalmış
  • Young Boys Shaktar Donetsk'i elemiş.
  • bu takımın çevirmeni kaç dil biiliyor lan adam 10 !a yakın dil biliyordur galiba şimdi fransızca konuşuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fredydexter -- 4 Ağustos 2016; 0:03:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sert.

Stoch girdikten sonra sol bek oynadı.. Bu günleride görecektik allah bin bir belanı versin senin gibi hocanın.

sehat akınında sol bek oynamışlığı vardı :). yok gelen gideni aratırmı, ismail kartala bile razıyım bir takım bu kadar mı karaktersiz olur ne bi maça asılma ne birşey hiçbir tepki yok
  • Maçtan önce : Pereira: "Hata yapan turu kaybedebilir. Çok dikkatli olmalıyız. Berbat bir zemin var ancak bu bizim için bir mazeret değil."

Sonra :

Vitor Pereira: ''Bu seviyeye yakışmayan bir zemin vardı ve biz de zemine adapte olamadık.''

1. maçtan önce yazdım ilk maç için tek şansımız vitorun kenarda olmaması diye nitekim kazandık. bu adamın saha kenarında varlığı bile takıma zarar veriyor

bu sene takımdan beklentim yok açıkcası aziz ve vitor bu takımdan gitmedikçe de pek bir şey olmaz.

adam hala alay ediyor bizle. bu vitor sevicileri hala gelip burda masal anlatırsa birine söveceğim artık bende sabır kalmadı.
  • yine hüsran
  • Zico'yu özledim,Alex'i özledim,Deivid'i özledim.Hatta Edu'yu bile özledim. Vay arkadaş ya ulan durup durup Aziz ve Pereira'ya küfür ediyorum.Geçen seneden kalma bir taktik var.Sen bu taktiğin eksik yerlerini kapatıp geliştirmek yerine, turnuvada gördüğün ve dünyada sadece sayılı takımın tam anlamıyla oynayabileceği bir taktiğe geçiş yapmak istiyorsun.Ceza varken sırf bu zevkin için en pahalı transferi defansa yapıyorsun sonuç daha 2.dakikada yenilen ve totaldeki 3 gol ...................
  • Bu saatten sonra Aziz istifa edene kadar. Fenerbahçe'ye maddi katkı yapacak insanların Fener sevgisinden şüphe duyarım. Bunun yanında maça gidecek taraftar grubumuz kaldıysa onların da aynı şekilde.
  • Adam zemine bok atıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gibi küskün milyonlarca taraftar var
    Uzun uzun yazıp çizmeye gerek yok

kayseri erciyes maçına hastanede mesai arkadaşım abi gel gidelim diyen adama
    BUGÜN ŞAMPYİONLAR LİGİNDE İLK MAÇINI YENDİĞİMİZ TAKIMA karşı olamn mücadaleye ya nasıl olsa elenicez boşver diyip götüremedim

bende zaten boykot kararı aldım forumda gece gündüz mesai yaptım fenerbahçe forumlarından aziz gidene kadar ayrıldığımı açıklamıştm
    BÜTÜN YANDEXLERİ SİLDİM
    HASTANEDE 30 FARKLI bilgisayara kurmuştum
    Nani ve RVP formalarını dağıttım

Takımın başına geldiği ilk yıl bizi ne kadar heyecanlandırmıştın
    HATIRLIYOR MUSUN AZİZ?

Otto bariç gibi profesyonellik dışı bir adamı kovup
    geleceği çok parlak bir HOCA DİYORUM HOCA löwü getirdin
    adam hala açıklamalarında fenerbahçeyi unutamadaım diyor

EVET AZİZ GELDİĞİN İLK SENE
    Verdiğin sözleri tuttun
    BALİÇİ aldın
    Moldovanaı aldın
    Metin diyadinin aldın
    sergenide aldın

VE SENİ BAĞRIMIZA BASTIK
    99 yılında yıllarca gs bizi ezerken bunun değşiceğini söyledin ve bizi inandırdın
    Kurduğun ilk
    TAKIM
    Parmayı yendi o maçı canlı izledim
    fakat parmaya ilk turda elendik ama o takım UEFA şampiyonu oldu

Daha sonra 2004 yılında
    REVİVO
    RAPAJİC
    JOHSON

gene sana inandık ve bizi üzmedin bastın aldın bunları şampiyon olduk
    Fakat 40 milyon yuroya kurduğun takımdaki adamlar
    bedava gitti sesimizi çıkarmadık aziz başgan

Ama artık kredin bitti başgan
    Lütfen ve lütfen bırak artık

bizi sokaklara dökmeden bırak
    Kendine yuhalatmadan bırak lütfen
  • Hocayı savunanlar neredeler, "hakem penaltımızı vermedi o yüzden elendik" demenizi bekliyoruz. RVP'ye sallamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca daha önce Hasan Ali ve Ozan'ı savunduğum için çok özür dilerim. Ama diğer taraftan bu oyuncuların bu kadar kötü olmasının sebebinin de hocanın rezalet antrenman sistemi olduğuna inanıyorum(yanlış anlamayın bu oyuncular düzgün çalışmayla bile belirli bir seviyenin üstüne çıkamazlar).
  • 
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.