Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya Fernandao Yada Vitor ikisinden birisi kesin aktif
  • 10m euro mu
    Neyyy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl fizik/kondisyondur...

• o değil de bizim takımda rvp diye biri vardı o ne oldu
  • Allah senin belanı Vitor. Bunca insanın umutlarını çaldın bir kez daha. Hakikaten çıkaracağın kadroyuda, oynatacagin topuna sikeyim. Yarın vizem var çalışmadım izledim. Bir salak yüzünden gitti yine Şampiyonlar Ligi. Tez zamanda siktirip gitmen dileğiyle. Kendinize iyi bakın Arkadaşlar. İlk ve son küfür edişim bu platformda. Çileden çıktık artık. Yüzünü bile görmek istemiyorum pezevenk kılıklı Vitor.

• Akıllı bir teknik adam 2 1 gibi bir avantaj ile turu geçerdi.
    352 442 fln bunlara aldanmayın arkadaşlar her maçta o kadar amatör işler oluyorki oturup komedi niyetine izlemek lazım gerçekten.
    Monaco gibi içi geçmiş takımı falcaosuz deviremedik.
    Ama tüm suç rvp de

• [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Adamın maaşını ver Kov. Yılmaz Vural'a da gel bu sene bedava Çalıştır de bu kadar basit.

Aziz fenerbahçe sevdalısı değil sadece kendini düşünen bir paralel yapı

• Evet arkadaşlar FB'nin önümüzdeki sürecini anlatıyorum SPOİLER içerir!!!

Öncelikle Aziz "Hocanın arkasındayız" diye açıklama yapar. Daha sonra daha önceden görüşülen hocalarla tekrar temasa geçilir, bu arada taraftarın gazını almak için 2 tane Defansif Orta saha transfer edilir. Peşinden hoca kovularak anlaşılmış olan hocayla sözleşme imzalanır. Daha sonra mutlu mesut ligi 2. sırada bitiririz.
  • 7-1-2 ile oynayıp 3 gol yemek her babayiğidin harcı değil. Vitor'a helal olsun.
  • Ey değerli renktaşlarım acaba Aziz Yıldırım Vp ve futbolcular bizden fazla mı üzülüyorlar? Üzülselerdi 2 top çevirme yaparlardı. Maçın koca bölümü topu ileri şişir işte şansa Emenike falan gol atacaktı bizde göreceğiz. Eğer 3 5 2 demesi buysa bıraksınlar bu işi. Adamlar akın akın geliyor bizim ki bekliyor nasıl geldiler ise belki giderler diye düşünüyor. Vallahi gene kanser ile yaşamaya başlayacağız anlaşılan.

• Fernandao yerine başka bir pivot;
    Souza yerine iki yönlü oyuncu;
    Vitor perrira yerine daum, Aykut, İsmail bile olsa şu monacoyu elerdik. Vitor'a rağmen yine şansa-bireysel eliyorduk. Emenike bizi hem iyi hem kötü anlamda şaşırtacak ama sahada kalan oyunculardan biri.

Atıf'ın seviyesi burası değil.

salih ise harikaydı. 10 numara değil, salih'e yedek alınmalı...
  • Bize müstehak durmadık duramadık Zico'nun Aykut'un Ersun'un arkasında her ön elemenin arkasından gelen yıldızlara tav olduk

• 55 bin kişinin ilk maçta 90 dakika azizi,yönetimi,vitoru istifaya çağırmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Ajax en rahat geçilecek kura olur. Adamlar daha Paok gibi bir takımı kendi sahasında yenemiyor. Bizi yenmeyi bırak, gol bile atamazlar. City dışındakileri de form durumlarına göre eleme şansımız yüksek.

ee anlatsana knk tur cepteydi 

sövülen vitor sayesinde yenmiştik monacoyu anlat dinliyoruz

ilk maçtan önce yazdım ilk maç için şansımız vitor vasıfsızının kenarda olmamasıdır diye ilk maçı kazandık sizin gibi 1 maçlık taraftarlar hemen ortaya çıktı vitoru yalamaya başladı buyrun şimdide konuşun
  • Asporu açın Erman korkmadan lafı dolandırmadan direkt gerçekleri söylüyor hayal kurmakla olmuyor bu işler.

237kg fernandao diyor.

• O kadar , değil futbolcu , top toplayıcı bile olamaz diye söylediğimde OZAN'ı savunan
    Hasan Ali Kaldırım diye 3.lig topçusu adamı beğenen
    Vitor'u ve Aziz'i öven
    3.Kalecinin içler acısı halinin farkına daha önce varamayan
    2 maçın tamamında Fernandao eziyetine sesini etmeyen
    Herkese bir güzel selamlarımı gönderdim ve göndermeye devam ediyorum.

Bir adam düşünün , iki maç boyunca fernandao eziyetine katlanan , ozan tufan gibi gereksiz bir adamı oynatan , 3'lü defans sevdasına forvetlerin arkaya sarkmasına neden olan , atif gibi vasifsiz adamı takıma getiren ve bir çok şeyi yapan , inanın içimden çok sövesim var. Ama forumda yapamıyorum.

Tek diyeceğim ve taraftarlardan da beklentim şudur. Fenerbahçelilik bakidir ama Aziz ve Vitor gidene dek , ki bunu daha öncede dile getirmiştim - Fenerbahçe kürdanı dahi alırsam ...

• quote:

Orijinalden alıntı: WhiteBlackie

Şerefsiz fransızlar bein sports da kişniyo

ne diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: thediskavrici

Vitor istifa etmezse canlı yayında kendimi yakarım.

yandığınla kalırsın bence hiç girişme

o adam o kadar onur yoksunu ki birazdan kim biir ne paylar çıkaracak kendine

başladı şimdi ropartaj
  • Şu an biz..
    Bu mesaja eklenen görseller:

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.