Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12071208120912101211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ozan'ı futbolcu yapan zihniyet futbolda olduktan sonra bu ülke futbolundan bir şey olmaz zaten
  • 2 tane kotu takimin maci ve kotu bi hakem ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aziz ve Vitor sizde gram şeref varsa istifa edersiniz.

• Bu akşam Fenerbahçe değil Azizbahçe kaybetti. Fenerbahçe senelerdir başkanlık yapan mason yahudinin teki başa geldiğinde maalesef ki ortadan kayboldu. Ama bir gün kurtulacağız, eminim.

• Ozan souza fernandaoyu satsak takım çağ atlar.
    Bunlar nasıl futbolcu almış.
    Geçen sene bu oyunculara milyonlar veren yönetimin abv.

• Fernandao, Souze ve VP işi yok bu takımda.
  • Vitor Pereira turu geçemezse gitme sözü vermişti. E artık siktirip gidersin bir zahmet.

• Fernandao ve Vitor Pereira Uçak yükselmeye başladığı an paraşütsüz aşağı atılmalı.

• böyle kaleci olmaz olsun bu adam fenerbahçe gibi bir kulüpte nasıl barınıyo topa vuramıyo gücü yok 26 27 yaşında ekmektemi yemedin vitaminsiz verin fesih bedelini kovun şunu anadolu kulübünde bile oynayamaz.
  • Stoch girdikten sonra sol bek oynadı.. Bu günleride görecektik allah bin bir belanı versin senin gibi hocanın.

• Şişmandao josef maçı katletti. 3-5-2 oynayan vitoros ayrı zaten.
  • Bari tuttuğum takım kazansa, hayatta her şeyim başarısızlık
  • Pereira ile devam kararı sonrası, ben bu sene Fenerbahçe'nin hiçbir maçını seyretmem bu kadar diyorum. Biliyoruz böyle salaklıklar olacağını. Geldim yine izliyorum. Salaklık bende. NET SALAĞIM.

Rezalet bir takıma yenildik. Sezon içinde de bundan farklı şeyler yaşamayacağız.

Duran topların ve kornerlerin ustası Hasan Ali.
    Her maç 10 kişi oynamamıza sebep olan Fernandao.
    Rezil Josef.
    Yapılmayan kaleci ve ofansif ortasaha transferi. nani'nin gidişi sonrası alınamayan Feghouli ve Elimizdeki bütün kanat oyuncularının tuzla buz olup yok olması.
    Yetmezmiş gibi 3-5-2 oynatıyorum zannedip rezalet bir futbol ortaya koymak.
    En sonunda artık seyircisiz bir Şükrü Saraçoğlu.

Bravo vallahi bravo. Aziz ve şakşakcılarına buna ses çıkarmayan fiyasko yönetici grubuna, stada giden o paralılara bravo.

Tiyatroya hazır mısınız ?

2016-2017 sezonu is coming.

• İstifa et ulan
  • 7milyonuk ozan diyorsunuz

• Aziz bu fetö olaylarından sonra hayatta istifa etmez.Ölene kadar yapışır bırakmaz,hiç umutlanmayın.En iyisi futboldan eli ayağı çekmek.Bir ara denemiştim ne maç izliyordum ne skor takip ediyordum umrumda değildi futbol,özellikle de Fenerbahçe.O kadar mutlu ve huzurluydum ki anlatamam.Ama şeytan dürttü yine geri döndüm bu Fenerbahçe bağımlılığına
  • bunlardan bir bok olmaz bu sene allahda o pereiranın belasını versin
  • Her sene hüsran yaşamaktan bıktık. UEFA ya gidecekseniz her sene ne anlamı kaldı ki? Allah belanızı versin bu haysiyetsiz onursuz teknik heyet ve futbolcuların. Bu sene fenerbahce benim için bitmiştir. İsterse 100 puanla şampiyon olsun umrumda değil artık. Lig tv üyeliğimi de kapatacağım birazdan. Aziz diktatörü gitmediği sürece fenerbahce ile işim olmaz allah belanızı versin hepinizin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitor öyle bir futbol dehasına sahipki 1 sene önce takımdan gittiğinde bayram ettiğimiz Emenike sadece 1 sene sonra takımın yıldızı oluyor.

• Kaleye salak salak Ertuğrul'u yazanlar bundan sonra akıllanmışlardır umarım. İlk maçta saçma sapan bir hatayla gol yedirtti, bu maçta ilk golde gereksiz açılıp kapattığı köşeden avlandı, hiçbir kaleci vuruşu yarı sahayı geçmedi, diz hizasında bile gitti. Beğenmediğiniz Volkan Demirel'in değerini anlamışsınızdır umarım.

Tabi ki turu tamamiyle Ertuğrul'a yıkmıyorum inanılmaz saçma bir kadro yapılanması, inanılmaz saçma diziliş ve inanılmaz saçma td bozuntusu bunların hazırlayıcısı oldu.

• 
Sayfa: önceki 12071208120912101211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.