Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aziz yildirim biktim senden duy sesimi biktim ulan başimiza ne geldiyse senin yüzünden geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs ile rekabet var hadi onlar zamanında Reali Juveyi yendi. Biz 2008 de neler yaptık

Bunların tarihinde gruptan çıkmışlık yok bu kafa nerden anlamıyorum hocam. Bu sene ama bunlar avrupada yedikce bizim bölüm Bjk forumunda olacaktır ama

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Falcao dalga geçmeye başladı.

61 bin nedir toplam 100bin vardır dh de 1.sindir heralde hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Jerzek

Hahaha gördük geçen sene, Beşiktaş kalitesiz Türkiye Liginde şişmiş bir balondur avrupada patlatırlar

Valla kardeş sizden iyi olduğumuz kesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaşlı trole cevap vermeyin. Daha Avrupa Liginde İskenderbey'in olduğu gruptan çıkamamış takımı gelmiş burada laga luga yapıyor. Şampiyonlar Ligi'nde ezildikleri zaman hatırlatırız bu günleri
  • [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: proct

Şu adamın evinin önüne mi gidiyoruz ne yapıyorsak yapalım kaldırıp kendimi 11.kattaki evimin balkonundan aşağı atacağım. Nasıl bir adam bu ya nasıl bir adam kafayı yedirtir.
    Bu mesaja eklenen görseller:

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Onun yaptırtacağı defansı sikiyim dk 2 de gol yemek nedir ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kovulmayacak mi şimdi bu adam ?

• Transferi falan istemiyoruz, kalan 2.5 milyon bütçe ile VP'i gönderin. Transfer etmiş gibi sevinirim.
  • bragaya yenildiğimiz gece dahil her avrupa maçında bjkliler buraya gelip dalga geçmeye devam ediyor.
    sizi allaha havale ediyorum siz türk değilsiniz yazıklar olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

Buraya yazıyorum.Beşiktaş ş.liginde yediği her gol de sizin konuya girip seni alıntı manyağı yapıcam. Seni bulacam oğlum

Şu an bjkli tayfa dalga geçtiği için sonuna kadar haklısınız kimse dişey diyemez. Sizde avrupada oynayacaksınız ama dikkat etmek lazım.
  • Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Böyle boktan bir takım daha görmedim. Ozan genç falan diyor Aziz eminim hiç bir bok olmayacak Ozandan. Adam beni geçen sezondan beri çıldırtıyor bir insanda azıcık pozisyon bilgisi olur azıcık pas yeteneği olur ben böyle lanet bir oyuncu görmedim. Bir de Fernandao var tabi ben onun taa a.k hiç bir b*ktan anlamayan ne top tekniği ne gol vuruşu olan lanet koca götlü hayvan herif. Bu sene bize bol bol basket izlemek düşer beyler boşuna ligtv falan alayım demeyin.
  • Git Robin git kaç kurtar kendini

• Salağın yedek planı bile yok. 352 de devam ediyor. Yemin ediyorum şu adama Hoca demek bırakın aktif teknik direktörleri , besyo öğrencilerine bile hakaret.

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Dedi sayamadigim kadar puan farkı yiyen takimin taraftari gecmise mazi derler aslan parcasi

8 yiyen mazinizle gurur duyun siz,sizin maçlar gelince seni anmaya bu konudan çok kişi gelecek sen dur daha
  • Lan bu bjklilerin yaptıklarını gsliler yapmıyor be !

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

Buraya yazıyorum.Beşiktaş ş.liginde yediği her gol de sizin konuya girip seni alıntı manyağı yapıcam. Seni bulacam oğlum

Şu an bjkli tayfa dalga geçtiği için sonuna kadar haklısınız kimse dişey diyemez. Sizde avrupada oynayacaksınız ama dikkat etmek lazım.

Hiç farketmez.Hodri meydan
  • Arkadaşlar bu maçı yenemezsek uefa gidebiliyormuyuz? Eğer VP gidecekse yenilmek isteyeceğimde çünkü gidebiliyorsak.
  • Digitürk bile çakmış olayı, adamlar kredi kartı kampanyasının son tarihini 3 ağustos yaptı millet aceleyle bağlattı eve. Adamlar biliyor bugün biz elendikten sonra kimse abone olmaz :).

• Sistem tıkır tıkır işliyor... 7-1-2.

Dahi taktisyenimiz iş başında.

3 lü defans göbeğinde sakat Kjaer'i sezonun en önemli maçında... evet, en önemli maçında bu taktiğin en önemli mevkiisinde sakat olan adamı ilk 11 de başlatıyor. Neden mi? Kafasında bu sistemden başka birşey yok... Illa oynayacak o kafasındakini sakat makat umrunda değil. Bundan başka şekilde Monacolar yenilmez Vitorland harikalar diyarında... Öyle ki bu kilit oyuncusunun sakatlığı nüksedip çıksa bile taktiğini değiştirmez yerine ön libero monte eder yine oynar o kafasındakini...

Önceden de dediğim gibi makul bir dizilimle şu takımı TD süz çıkarın yine yenme şansı var. Yeter ki zor olanı beceren Vitor engel olmasın.

• 
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.