Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.758
Cevap
35
Favori
139.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugun haberde sunu gordum rvp yi cine satip fener ibrahimovici alabilirmis.

Boyle birsey munkun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exotic.

Beyler bugun haberde sunu gordum rvp yi cine satip fener ibrahimovici alabilirmis.

Boyle birsey munkun mu?

Münkünlüde her şey münkün :D

Şaka bi yana şu an için böyle bi durum yok. Uydurma haber. Ama sezon sonu nolur bilinmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/parafspor/status/698281119503011840

Instagram'ın en büyük futbol platformu olan "433", Fenerbahçe'nin 1. golü için özel bir klip hazırladı.
  • defansif oyun isteyen arkadaşlar acaba sevgililerinden trip yiyince ne yapıyor çok merak ediyorum
  •  [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Diego haftaya bursa maçında sarı yerse Beşiktaş maçında yokmuş ..

Bugun yediği sarı o kadar gereksizdi ki
  • Arkadaşın "Gol kaçırıyoruz bu yüzden defansif oynamalıyız" yorumuna cidden içten kahkaka attım
  • ben bu takımı hiç sevmedim ya RVP de gitsin VP gitsin keşke ikiside hiç gelmeseydi ben eski fenerbahçeyi özledim ya başarı filanda istemiyorum arkadaş başarı gelmesin ama sonuna kadar desteklicek bir takımım olsun bu sene takım bölünmüş gibi ya VP sevenler VP sevmeyenler RVP tutatanlar Ferdi küfür edenler hepsi defolup gitsin ya takımda ne RVP ne VP ya takımın zevk bırakmadılar Güiza olsun takımda takım için koşsun gol atınca engeli adama koşup sarılsın ağlasın bizde GOL diye baralım ya bu sene oluşuan takım hiç ama hiç sevmedim takımda Fenerbahçe ruhu yok ben bu takımda dünya yıldızı seyretmekde istemiyorum ben sadece FENERBAHÇE ruhunu yansıtan bir takım istiyorum maç bitince skor ne olursa olsun alkışlancak bir takım istiyorum çok şey istemiyorum ya sadece Eski fenerbahçeyi istiyorum
  • Vitor kendi ayagina sikiyor. İsin sonunda hic kimse bu adami istemeyecek.

Ya elindeki futbolcuyu hazir etmek senin gorevin. Ya senin antrenman metodlarin iyi degil. Ya da ciddi anlamda kondisyon yonunden becerikli bir ekibin yok. Agustostan beri bir adamin hazir olmamasi ne demek. Su zamana kadar 2-3 kere 90dk oynayacak adammi tr liginde Rvp.

Adam mac icinde oyunu aciyo sete giriyo duvar oluyo asist yapiyo serbest vurus kullaniyo. Daha ne yapmasi lazim Rvpnin.

Zaten kurdugun kadroda bir tane oyun kuracak adam yok. Biri bisry yapsada gol atsak diye bekliyoruz.

Moskovayi eleyecegimiz hemen hemen net. Adamlar kac aydir mac bile yapmiyolar. Lig uefa kupa ne zaman netlesir ertesi gunu kovmak lazim su hocayi.

Valla moskova macina kombine var gidesim yok. Bugun maca gitmedim ya. Boyle sacma is olamaz. Lorant gelseydi tekrar ne artisi var bunun. En azindan gsye 6 atti :))))??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casper0416

ben bu takımı hiç sevmedim ya RVP de gitsin VP gitsin keşke ikiside hiç gelmeseydi ben eski fenerbahçeyi özledim ya başarı filanda istemiyorum arkadaş başarı gelmesin ama sonuna kadar desteklicek bir takımım olsun bu sene takım bölünmüş gibi ya VP sevenler VP sevmeyenler RVP tutatanlar Ferdi küfür edenler hepsi defolup gitsin ya takımda ne RVP ne VP ya takımın zevk bırakmadılar Güiza olsun takımda takım için koşsun gol atınca engeli adama koşup sarılsın ağlasın bizde GOL diye baralım ya bu sene oluşuan takım hiç ama hiç sevmedim takımda Fenerbahçe ruhu yok ben bu takımda dünya yıldızı seyretmekde istemiyorum ben sadece FENERBAHÇE ruhunu yansıtan bir takım istiyorum maç bitince skor ne olursa olsun alkışlancak bir takım istiyorum çok şey istemiyorum ya sadece Eski fenerbahçeyi istiyorum

^
     [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Bir kez daha gördük ki bu takım hücum falan oynayamaz arkadas,tırnaklarımı bitirdim o pozisyonlar'dan sonra

Anlayın beyler hoca'nın neden hücum oynatmadıgını,suraya bak penaltı'yı cıkarsak macın basından sonuna kadar ezdigimiz,8-9 tane net pozisyon buldugumuz macta 2 gol cıkarabildik,bir tanesi de mucize gol

Fenerbahce tarihinin bitiricilik olarak en kötü kadrolarından biri,bu kadar gol kacmaz arkadas ayıptır ya

Böyle kacıracagımıza hic pozisyona girmeyip 1-0 kazansak daha iyi,en azından stres yapmıyorum

He bi de suna da degineyim,yine bireysel bir aptallık yüzünden gol yedik,yahu her hafta aynı sey,rakip kalene bile gelemiyor,bízim oyuncular ya da kaleci zorla gol attırıyor rakibe

ömrümü yediniz ömrümü,su mac nasıl 3-1 biter yahu

Senin mantığını seveyim ben ya. Böyle kanser olurum daha iyi. istersek 100 tane kaçıralım. Sen arkadaşların arasında bu futbol bilgisiyle nasıl tartışmalara giriyorsun merak ediyorum.

adam 24 saat burada sosyalleşecek zamanı varmıki tartışacak arkadaşı olsun

• Ekibi gerçekte nasıl bilmem de fm de çöp. Temizlicem diye olan para gidiyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Diego'da en önemli maçlarda hep bir salaklık yapıyor. Şimdi Bursa karşısında sarı kart alırsa Bjk maçında yok keza Lokomotiv maçlarında da yok. Turu geçtik diyelim ilk maçta da yok.

Takıma öküz gibi libero üstüne libero alacaklarına şu adama en azından bir yedek alaydınız.
  • Bu vitor denen şahıs resmen rvp ile ferdi konusunda o kadar çok hata yaptı ki ve hala da devam ediyor. Biz Rvp dedikçe oynatmadı ve bu sebeple bizde ferdiye gıcık olduk o adamın da suçu yok yetenekleri dahilinde elinden geleni yapıyor gollerini atıyor ama her maç 3 gol de atsa biz adamı beğenmeyip yine de Rvp diyeceğiz böyle bir sorunu aşamayan td olmaz.

• Souza-Ozan ikilisinin o kötü zeminde Molde'yi nasıl dağıttığını gördük. Ya Topal-Diego-Alper çıkacaksın, ya da Souza-Ozan-Diego..

Ofansif futbolun ilacı bu iki ortasahadan geçiyor.
  • Moskova maçında topal - souza - ozan ile delirmeceler

• Maçın en güzel anı Pereira'yı ıslıkladığımız andı. Bundan sonra aynı tepkimizi devam ettiririz inşallah.

Şovmen gideceksin.

• Bu arada Ozan'a laf edenler anlamıştır umarım. 8 numara pozisyonunda oynayınca gerçek yeteneği ortaya çıkıyor. Bir tek 8 numara oynayabildiği maçlar Molde ve Kasımpaşa. İkisi de güzel oynadı Ozan.

Bundan sonra orta sahamız Topal(Souza)-Ozan-Diego olmalıdır. Ama bu Şovmen gider Topal-Souza-Ozan oynatır.

• Alper-RvP-Nani
    Diego
    Topal/Souza-Ozan/Meireles/Topuz

veya

Nani-RvP-Markovic
    Alper
    Ozan-Topal/Souza

oynamalıyız.
  • Şu videoda defalarca yaptığı pasın aynısını daha dün gerçekleştirdi, RvP'yi oynatmamak için insanın aklından zoru olması lazım. Bırak adam gol atsın atamıyorsa attırsın, izleyememek resmen koyuyor arkadaş.

Yatacak yerin yok Vitor!

https://twitter.com/_cristiano_1907/status/698245761167978500
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.