Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.758
Cevap
35
Favori
139.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş bugünkü maçta da oyun anlayışı olarak farklı bişey yoktu ki. Tamamıyla aynı mantıkla oynadık. Sadece Josef ve Topal olmadığı için Ozan Tufan oynaması gerektiği yerde oynadı. Bu şansı da iyi kullandı ve herkese olumlu bir futbol olarak göründü. Ben hala vp yı destekleyen taraftayım ama Lord Joker tarzı değil tabiki :D. Sadece Vitor Pereira'nın Ozan Tufan a daha çok güvenmesi gerekiyor. Josef - Topal 2 lisinden sadece 1 inin bugünkü Kadlec in yerine oynaması diğerinin yedek beklemesi gerektiğini görmesi gerekiyor. Onun dışında takıma oynattığı futbol gayet güzel. Sonuçta bugünkü futbolu da hoca oynattı geçen haftaki antalyaspor maçındakini de. Ayrıca bugünkü Kadlec tercihi hiç beklenmedik ama çok akıllıca bir tercihti. Bu konuda da + puanı kaptı benden. Umarım Josef-Topal ile ısrarlı davranmaz da adam gibi Ozan Tufan izleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ananas32

Pereira kadlec harika oynadı savunma hücum dengesini cok iyi kurdu dedi ben adını duymadım nerdeyse macta

Kadlec iyi oynadı bugün,birkac pas hatası yaptı ancak ilk defa ôn libero oynadı olur o kadar

Hoca oyuncunun özgüvenini arttırmak ícin harika oynadı demistír,gayet normal :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozan umarım kendini toplar da Emre'yi fazla aratmaz artık. Alper'in de ilk 11'de oynaması gerekiyor artık. Volkan ve Markovic'ten daha fazla skora etkisi var ve bize gereken de o.
  • Oooouuvv yeahjhhhhh
     [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Péhlione kullanıcısına yanıt
    Hocam seni gözüm baya tuttu,iyi ve mantıklı yorumlar yapıyosun

Ozan tufan evet kendi mevkisinde oynadı ancak zihniyet olarak iyi gördûm ben onu,aziz yıldırım'ın konusması etkili olmus belli ki

Ozan süreklí ileriyi dûsündü,bastı,mücadele etti

Yani ozan'ın bugün iyi oyununda mevki degisikliginden cok,ozan'ın kafasında bazı seyleri oturtması önemli rol oynamıs bence,cünkü sürekli geri pas yapan ozan'dan bursa'da ki özgüvenli ozan'ı gördük,ozan böyle oynarsa formayı kapar zaten

Ayrıca antalya macı 5-6 ayda bir denk gelecek is kazalarından biri fazla takılmamak lazım,hoca gercekten takımı iyi oynatıyor,yaní korkak degil tam tersi fenerbahce büyük takım gibi oynuyor,basıyor,pozisyon buluyor,domine ediyor,hem de rakibín hücumlarını durduruyor

bizim taraftar avrupa'ya havlu atalım,anamızın liginde anadolu takımlarına 4-5 atmakla övünelim istiyor,tamam hûcum futboluyla 2-3 sene üst üste ligi aldın diyelim,peki ya sonra?sonra ne olacagını söyliyim,lig yetersiz ve degersiz gelecek,biz avrupa'da basarı istiyoruz diyecekler

Elimizde vitor gibi hem avrupa hem de lig'de basarıya gõtürecek sistemi olan bir hoca var,gecmisten hic ders almamısız

Bu ülke elínden del bosque'yi kacırdı hem de yeniköy kasabı diye dalga gecerek,lucescu'yu kovdu korkak diye,löw'ü kovdu,kovdu da kovdu

Yıllardır yaptıgımız tek sey kovmak ve sıradan türk hocaları getírmek,elimize gecen ne peki?

• Gazeteler bile isyanda

• Şunu sabaha kadar dinlemeyecek adam bizden değildir.

Kadlec'i ön libero oynatması dışında acayip keyifliyim, buyrun:

• Joker adli top toplayici cocuga ne cok cevap vermissiniz oyle. Gram cakmiyor futboldan. Tek amaci alinti ve bahsetme rekorlarini eline almak. Takim 3 atmis rahatsin. Tirnaklarini yiyormus kacirilan pozisyonlarda Kendi de ne istedigini bilmiyor. Defans oynayip igrenc futbol ile evimizde kayseri gibi takimlara rezil olalim istiyor. 3 - 0 dan sonra takim gol kacirsa ne olur kacirmasa ne olur. Ama igrenc defans futbolu ile 1 - 0 giderken yedigimiz golu yesek asil o zaman tirnak yenir. Ama tek amaci dikkat cekmek, reklam olmak isteyen birinden de bu beklenir zaten. Sizden ricam alinti yapmayiniz bu kisiyi. Cevap verecekseniz mesajda haberdar edin. Ziraa attigimiz engelin bi anlami kalmamakta.

• Diego telefonu ozan tufana vermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Joker adli top toplayici cocuga ne cok cevap vermissiniz oyle. Gram cakmiyor futboldan. Tek amaci alinti ve bahsetme rekorlarini eline almak. Takim 3 atmis rahatsin. Tirnaklarini yiyormus kacirilan pozisyonlarda Kendi de ne istedigini bilmiyor. Defans oynayip igrenc futbol ile evimizde kayseri gibi takimlara rezil olalim istiyor. 3 - 0 dan sonra takim gol kacirsa ne olur kacirmasa ne olur. Ama igrenc defans futbolu ile 1 - 0 giderken yedigimiz golu yesek asil o zaman tirnak yenir. Ama tek amaci dikkat cekmek, reklam olmak isteyen birinden de bu beklenir zaten. Sizden ricam alinti yapmayiniz bu kisiyi. Cevap verecekseniz mesajda haberdar edin. Ziraa attigimiz engelin bi anlami kalmamakta.

Bak güzel kardesim(sen hakaret ediyorsun,iftira atıyosun ben yine de güzel kardesim diye hitap ediyorum :)

Bugün kacırdıgımız bolca gol var,macları koparamıyoruz bir türlü,her mac 1-0'da kilitleniyor,yarın bi gün gerideyken bu pozisyonları kacıracagız,o nedenle en temizi defansı saglam tutup mac basına 4-5 pozisyona girip 1-0 veya atarsan 2-0 ile galibiyet almak

Bugün kasımpasa hic gelemedi,lokomotiv kontra yapan bir takım yarın bi gün zor takımlarla karsılacagız,uefa'da attıgın her golün önemi var,sen 10 pozisyona girer kacırırsın rakibin kontrayla 2 gol atar tura veda edersin

Ben gelecek icin endiseleníyorum,3-0'dan sonra kacan gollere cok üzúldüm cûnkü artık 5-0 gibi skorlar görmek istiyorum,en azından bu mac 5-0 5-1 falan olsaydı biraz olsun basın'da ki algı operasyonu azalacaktı

Son olarak ben niye bahsetme ve alıntı rekorlarının pesinde olayım güzel kardesim :) benim alıntı rekortmeni olmam bana ne fayda saglar,biraz mantıklı yorum yapın lütfen

• Lord Joker kullanıcısına yanıt
    Diyelimki defansiv oynuyoruz senin dedigin gibi peki yarin bigun kapali savunma yapan takimlara gol atamazsak ne olacak 0-0 biterse ne olacak? Zaten turk takimlarinda oyunu sogutmakta ustlerine yok ozaman ne olacak.

• Dua edelimde Kjaer ve Gökhana bir şey olmasın sistem falan hikaye bu ikisi olmayınca dağılıyor takım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Bir kez daha gördük ki bu takım hücum falan oynayamaz arkadas,tırnaklarımı bitirdim o pozisyonlar'dan sonra

Anlayın beyler hoca'nın neden hücum oynatmadıgını,suraya bak penaltı'yı cıkarsak macın basından sonuna kadar ezdigimiz,8-9 tane net pozisyon buldugumuz macta 2 gol cıkarabildik,bir tanesi de mucize gol

Fenerbahce tarihinin bitiricilik olarak en kötü kadrolarından biri,bu kadar gol kacmaz arkadas ayıptır ya

Böyle kacıracagımıza hic pozisyona girmeyip 1-0 kazansak daha iyi,en azından stres yapmıyorum

He bi de suna da degineyim,yine bireysel bir aptallık yüzünden gol yedik,yahu her hafta aynı sey,rakip kalene bile gelemiyor,bízim oyuncular ya da kaleci zorla gol attırıyor rakibe

ömrümü yediniz ömrümü,su mac nasıl 3-1 biter yahu

Ya bu nasıl bi mantık? cidden troll falan demeyip sonuna kadar okuyorum yorumlarını ama sen hücum oynarsan zaten pozisyon vermezsinki rakibi boğarsın e kadıköydesin 90 dk hücum oynayacaksın en az 2 tane atacaksın şimdi bu mantığı neden kabul etmiyorsun sen?

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaydurukan

Diyelimki defansiv oynuyoruz senin dedigin gibi peki yarin bigun kapali savunma yapan takimlara gol atamazsak ne olacak 0-0 biterse ne olacak? Zaten turk takimlarinda oyunu sogutmakta ustlerine yok ozaman ne olacak.

Hayır hocam biz defansif oynuyoruz demedim hicbir zaman,biz pozisyon vermeyen,pres yapan,yüksek yûzdeyle topa sahip olan,oyunu domine eden ve pozisyon bulan bir sistem ile oynuyoruz

Defansif oynamaktan kastım defansı saglam tutmak,topal ve souza savunmanın garantisi gibi bisey,gol yemedigin sürece en kötü 1 puan alırsın

Pereira'nın sistemi ne aykut kocaman gibi tamamen topu rakibe veren uyku getiren ne de ersun yanal,senol gûnes gibi sürekli húcum yaptıran bir sistem

Vitor pereira ikisinin tam ortası yani oynattıgı sistem hem lige hem avrupa'ya uygun,fenerbahce hücum oynamalı diyen arkadaslara her zaman söyledigim sey su:

"Bu takım hücum oynayınca cok gol atamıyor,cok gol kacırıyor,defansif olarak da acık veriyor" hücum futbolu yerine pereira'nın kontrollü sisteminden devam etmeliyiz,yoksa shakhtar gibi hızlı oynayan bir takım bizi yener

Ben defansif korkak oynayalım istemem hicbir zaman,hep oyunu domine eden savunma'da acık vermeyen bir fenerbahce görmek istemisimdir,pereira bunları izletiyor bana,bize

Bu adama destek cıkın cok basarılı olacagız Allah'ın izniyle

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Joker adli top toplayici cocuga ne cok cevap vermissiniz oyle. Gram cakmiyor futboldan. Tek amaci alinti ve bahsetme rekorlarini eline almak. Takim 3 atmis rahatsin. Tirnaklarini yiyormus kacirilan pozisyonlarda Kendi de ne istedigini bilmiyor. Defans oynayip igrenc futbol ile evimizde kayseri gibi takimlara rezil olalim istiyor. 3 - 0 dan sonra takim gol kacirsa ne olur kacirmasa ne olur. Ama igrenc defans futbolu ile 1 - 0 giderken yedigimiz golu yesek asil o zaman tirnak yenir. Ama tek amaci dikkat cekmek, reklam olmak isteyen birinden de bu beklenir zaten. Sizden ricam alinti yapmayiniz bu kisiyi. Cevap verecekseniz mesajda haberdar edin. Ziraa attigimiz engelin bi anlami kalmamakta.

Bak güzel kardesim(sen hakaret ediyorsun,iftira atıyosun ben yine de güzel kardesim diye hitap ediyorum :)

Bugün kacırdıgımız bolca gol var,macları koparamıyoruz bir türlü,her mac 1-0'da kilitleniyor,yarın bi gün gerideyken bu pozisyonları kacıracagız,o nedenle en temizi defansı saglam tutup mac basına 4-5 pozisyona girip 1-0 veya atarsan 2-0 ile galibiyet almak

Bugün kasımpasa hic gelemedi,lokomotiv kontra yapan bir takım yarın bi gün zor takımlarla karsılacagız,uefa'da attıgın her golün önemi var,sen 10 pozisyona girer kacırırsın rakibin kontrayla 2 gol atar tura veda edersin

Ben gelecek icin endiseleníyorum,3-0'dan sonra kacan gollere cok üzúldüm cûnkü artık 5-0 gibi skorlar görmek istiyorum,en azından bu mac 5-0 5-1 falan olsaydı biraz olsun basın'da ki algı operasyonu azalacaktı

Son olarak ben niye bahsetme ve alıntı rekorlarının pesinde olayım güzel kardesim :) benim alıntı rekortmeni olmam bana ne fayda saglar,biraz mantıklı yorum yapın lütfen

15 tane pozisyona giren takim 2 tane atiyorsa
    5 tane sutta nasil got atacagiz genius

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Dua edelimde Kjaer ve Gökhana bir şey olmasın sistem falan hikaye bu ikisi olmayınca dağılıyor takım.

Sistem falan hikaye diye bisey olmaz dostum,savunma sistem isidir,oyuncular ile bütündür sistem,örnegin granada'da cöp denilen dalga gecilen ba burada aranan oyuncu konumunda

Savunma sistemin yoksa stoper ikilin ramos-kompany olsa bile tam verim alamazsın

Söyle düsün dostum,barcelona'da xavi-iniesta cok iyi paslasır,paslar atardı,ancak insanlar sadece xavi ve iniesta'yı õvmezdi,tiki taka sistemini de överdi

Kjaer ve gökhan pereira'nın savunma sisteminde hoca'nın istediklerini yapan oyuncular,hasan ali ve alves de bu bütünü tamamlıyor,iyi oyuncular iyi sistem birbirini tamamlar,ikisinden biri olmadıgı sürece ísin zordur :)

• fifa 16 taraftar sayısı sıralaması. bilin bakalım beşiktaş kaçıncı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Dua edelimde Kjaer ve Gökhana bir şey olmasın sistem falan hikaye bu ikisi olmayınca dağılıyor takım.

Sistem falan hikaye diye bisey olmaz dostum,savunma sistem isidir,oyuncular ile bütündür sistem,örnegin granada'da cöp denilen dalga gecilen ba burada aranan oyuncu konumunda

Savunma sistemin yoksa stoper ikilin ramos-kompany olsa bile tam verim alamazsın

Söyle düsün dostum,barcelona'da xavi-iniesta cok iyi paslasır,paslar atardı,ancak insanlar sadece xavi ve iniesta'yı õvmezdi,tiki taka sistemini de överdi

Kjaer ve gökhan pereira'nın savunma sisteminde hoca'nın istediklerini yapan oyuncular,hasan ali ve alves de bu bütünü tamamlıyor,iyi oyuncular iyi sistem birbirini tamamlar,ikisinden biri olmadıgı sürece ísin zordur :)

sistemi olan takım 1 oyuncu olmayınca dağılmaz. karşımızda üst düzey takımlar yok anadolu takımları var.

• Antalya macından bahsediyorsan 1 degil 3 oyuncumuz yoktu(kjaer hasan gökhan),ayrıca antalya macı bi is kazası,oyuncular tatil kafasındaydı

3 oyuncunun olmadıgı yerlerine de defansif olarak berbat olan caner,sener katıldıgı yerde sistemin cökmüs olması normal degil mi?barcelona'da messi ve neymar yerine munir ve sandro girse takım gol atamasa,aslında bizim sistemimiz yokmus derler mi sence?

• quote:

Antalya macından bahsediyorsan 1 degil 3 oyuncumuz yoktu(kjaer hasan gökhan),ayrıca antalya macı bi is kazası,oyuncular tatil kafasındaydı

3 oyuncunun olmadıgı yerlerine de defansif olarak berbat olan caner,sener katıldıgı yerde sistemin cökmüs olması normal degil mi?barcelona'da messi ve neymar yerine munir ve sandro girse takım gol atamasa,aslında bizim sistemimiz yokmus derler mi sence?

Yerlerine oynayan adamlar kim çok mu kalitesizler?

hadi onlar defansif değil e önlerinde 3 tane önlibero var o ne olacak?

Hadi onuda geçtim maça fernandao ile başladı yine hatalarından ders almadı o ne olacak?

barcelona 3 tane önlibero ile maçlara çıkmıyor. Messi varken gidip onu yedek oturtmuyor ama bizim hoca takımın en büyük yıldızını yedek oturtuyor.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.