Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.758
Cevap
35
Favori
139.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fraulein

Arkadaşlar böyle olması daha iyi. Uefa gitti, Kupa da %80 gitti. Geriye şampiyonluk kalıyor. Bu defans hattıyla şampiyon falan olunmaz. Beşiktaş 7 milyon euroya satmıştır şampiyonluğu. Klasik Beşiktaş. Son 8-10 hafta düşüş başlar. BJK'liler de bir rüyadan uyanır.

Aga bizim futbol da ümit vermiyor ama. Kasımpaşa maçı dönüm noktamız olmalı. Hoca dersini alıp doğru futbol oynatmalı. O zaman şampiyonluk rahat gelir. Fark bile açarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitor istemese bile kasimpasa maci mecburiyetten degisik olacak ki ben daha akici bi mac olacagini dusunuyorum cunki josef ve topal yok oraya ozan ve meirelesi koy onlerinde diego onun onunde rvp bekledigimiz en ideal kadro olur.

• Fraulein kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum. siyahi oyuncuları başakşehir-mersin ve trabzon maçlarında yok. diğer stoper de yok mersin ve trabzon maçlarında. rhodolfo da sakat. beşiktaş düşüşe geçecektir mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Arkadaşlar böyle olması daha iyi. Uefa gitti, Kupa da %80 gitti. Geriye şampiyonluk kalıyor. Bu defans hattıyla şampiyon falan olunmaz. Beşiktaş 7 milyon euroya satmıştır şampiyonluğu. Klasik Beşiktaş. Son 8-10 hafta düşüş başlar. BJK'liler de bir rüyadan uyanır.

Aga bizim futbol da ümit vermiyor ama. Kasımpaşa maçı dönüm noktamız olmalı. Hoca dersini alıp doğru futbol oynatmalı. O zaman şampiyonluk rahat gelir. Fark bile açarız.

Şampiyonluğa giden takımın stoperi satılmaz. 2 yeni stoperle sezonun 2. yarısına başlanmaz. Beşiktaş kendi bacağına sıktı. Bu defans hattıyla biz hata yapsak bile Beşiktaş bizi geçemez. Hoca'nın yapması gereken Meireless Diego ve RVP'yi 11e monte etmek. Güzel futbol gelmesini beklemiyorum ama daha akışkan bir futbol izleyeceğimiz kesin. Hocanın 2,5 önliberoyla olmadığını anlaması için bu kart cezalarının araya girmesi gerekiyordu. Hocada ne taktik bilgisi var ne kadro mühendisliği. Kaç hafta geçti ideal 11 yok. Doğru 11 sahaya sürülse bu takım kendi kendine en kötü 2. bitiriyor zaten ligi. Bu kadroyla ve bu BJK karşısında şampiyon bile oluruz. Hocaya değil tamamen takıma güveniyorum.

• quote:

quote:

quote:

Şampiyonluğa giden takımın stoperi satılmaz. 2 yeni stoperle sezonun 2. yarısına başlanmaz. Beşiktaş kendi bacağına sıktı. Bu defans hattıyla biz hata yapsak bile Beşiktaş bizi geçemez. Hoca'nın yapması gereken Meireless Diego ve RVP'yi 11e monte etmek. Güzel futbol gelmesini beklemiyorum ama daha akışkan bir futbol izleyeceğimiz kesin. Hocanın 2,5 önliberoyla olmadığını anlaması için bu kart cezalarının araya girmesi gerekiyordu. Hocada ne taktik bilgisi var ne kadro mühendisliği. Kaç hafta geçti ideal 11 yok. Doğru 11 sahaya sürülse bu takım kendi kendine en kötü 2. bitiriyor zaten ligi. Bu kadroyla ve bu BJK karşısında şampiyon bile oluruz. Hocaya değil tamamen takıma güveniyorum.

Volki
    Gg Kjaer Alves HAli
    Ozan
    Meireles Diego
    Nani RvP Marko ( Volki 2 )

Bu kadro eze eze şampiyon olur da hoca göremiyor.

• ozan mı? topal daha uygun olur bence tek olacaksa
  • Bize gelmeden önce her maç farklı 11 sürüyor diye haberler ve istatistikler vardı. Ne güzel kadroyu iyi kullanıyor, takım içi adaleti sağlayıp rotasyondan yararlanıyor diye düşünmüştüm. Meğersem kadrodan anladığı yokmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

ozan mı? topal daha uygun olur bence tek olacaksa

Topal yaşlandı artık. Ve defansa ağ kurmak dışında iyi bir futbolcu değil. Kendi mevkisinde Ozan iyi oynar bence. Milli takımdaki veya Bursadaki gibi oynasa iyi katkı verir. Ozan'dan hala ümitliyim ben. Hoca çöp olduğu için faydalanamıyoruz ondan.

• Kasımpaşa maçı bu sezonun ilk dönüm maçı olarak görüyorum.Puan kaybında takım çöker.Kazanılması halinde eski havaya dönülebilir.Bakalım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam yaşlılıkla ne alakası var ki. performansı gayet iyi. meireles ve diegoyla oynarsa gayet de yeterli olur. ozanın pişmesine daha var. bu sezon çok önemli ve oyuncu yetiştirmek için kritik bir sezon
  • bu arada yaşlandı dediğiniz topal 11'e yazdığınız meireles'ten 3 yaş küçükmüş.
  • quote:

hocam yaşlılıkla ne alakası var ki. performansı gayet iyi. meireles ve diegoyla oynarsa gayet de yeterli olur. ozanın pişmesine daha var. bu sezon çok önemli ve oyuncu yetiştirmek için kritik bir sezon

Topal çok düz oyuncu. Stoper gibi oynuyor. Ben beğenmiyorum pek. Souza veya Ozan oynamalı. Topal stopera çekilebilir.5

• Vitorun antrenman günlüğü: Sevgili günlük bugün biraz daha defans çalıştık. Takımca yediğimiz golleri analiz ettik aynı golleri yememek ve daha farklı goller yemek için kademe hataları defans hataları üstünde çok çalıştık. Bu hafta Sezon öncesi taraftarımıza söz verdiğim gibi bol gollü maçları izletmenin keyfini yaşayorum.

• quote:

bu arada yaşlandı dediğiniz topal 11'e yazdığınız meireles'ten 3 yaş küçükmüş.

Meireles'in alternatifi yok. Topal'ın var. Alper Meireles'in yerine oynatılabilir belki ama Meireles gibi pas çıkaramaz.

• Şuna bak bernat oyunumuza üzüldügümüzden daha cok bjknin bugün kupada yenilmesine, 2 stoperinkn sakatlanmasına seviniyoruz. Banane kardeşim bjknin durumundan ben önce kendi takımıma bakarım. Oyun yok ortada. Bjknin stoperlerinin sakatlanmasına mı sevinicem. Bjknin puan kaybetmesini mi beklicem.

Üstelik ligde aynı şekilde devam ederler görün bakın.2 yerler 3 atarlar farketmez. Bizim kötü oyunumuzu savunmak için Ztk yı mı onemsiyorsunuz diyen vitorsporlular bugünki ztk maçındaki bjknin oyununu eleştiriyorlar. Hiç önemli değil biz önce kendimize bakmalıyız.

• dostum ne alakası var şimdi yaş ile. topal toplayıcı örümcek diyorlar adama. josef ile oynadığı için tıkalı oluyor o bölge ama meireles+diego ile topal rahatsız etmez
  • quote:

dostum ne alakası var şimdi yaş ile. topal toplayıcı örümcek diyorlar adama. josef ile oynadığı için tıkalı oluyor o bölge ama meireles+diego ile topal rahatsız etmez

Belki dediğin gibidir bilemem. Ama Topal çok düz futbolcu. Defansta bekliyor. Hücuma katkı yapabilecek potansiyelde olan Ozan veya Souza'yı tercih ederim ben.

• o konuda haklısın ofans yönü yok gibi bir şey ama meireles ve diego o eksiği kapatırlar. ozan ile orta saha güvenli olmaz meireles de zaten bıkmış gibi top oynuyor
  • quote:

o konuda haklısın ofans yönü yok gibi bir şey ama meireles ve diego o eksiği kapatırlar. ozan ile orta saha güvenli olmaz meireles de zaten bıkmış gibi top oynuyor

O değil de tartıştığımız şeye bak. 3 ön libero oynamaya devam edicez zaten Kasımpaşa maçından sonra. Çok kasmaya gerek yok.

• quote:

quote:

o konuda haklısın ofans yönü yok gibi bir şey ama meireles ve diego o eksiği kapatırlar. ozan ile orta saha güvenli olmaz meireles de zaten bıkmış gibi top oynuyor

O değil de tartıştığımız şeye bak. 3 ön libero oynamaya devam edicez zaten Kasımpaşa maçından sonra. Çok kasmaya gerek yok.

sorma valla. maçlara gidiyorum ama insanın tezahürat yapası gelmiyor. tribünlerin enerjisini bile tüketiyor takım

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.