Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.758
Cevap
35
Favori
139.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta iki onlibero da yok. Ya defans yapmaya çalışıp 3 4 gol yiyeceğiz ya da hücum ağırlıklı bir orta saha ile çıkıp (alper meireles diego) yediğimizden bir veya iki fazla atmaya çalışacağız.bakalım vitor bey hangisini tercih edecek.ama bu hoca gol yememek için cuma günü kadlec alves kjaer ile 3 stoperle bile çıkabilir.
    Fenerbahçe kendimi bildim bileli hiç bu kadar savunma ağırlıklı oynamamıştı.Kocaman bile tek onlibero ile oynattı takımı ismail kartal da aynı şekilde.ama hiç biri gsye karşı bu kadar aciz oynamadı.saraçoğlunda defans yapmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lukaku: "İdolüm van Persie idi ta ki fernandaoyu görene kadar"

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Genç yetenek diye çine satsak ne güzel olur aslında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasdas

Arkadaşın yazdıklarını görmedin sanırım.

Yok ne yazdı?

• Rvp nin ölüsü ligde 17-20 gol atar ama hala yedekten oyuna giriyo anlamadım gitti

• Rvp 1620 dakka oynamış ferdi 2175

• Ozan'ı sezon başında çok istemiştim Beşiktaş'a hemen balon yaptınız adamı kendi oyununu oynayamıyorki sizde Ozan box to box bir oyuncu önünde ofansif orta saha bile yok Ozan-Souza-Topal oluyor hep ondan yaratıcılık bekliyorsunuz biz alabilseydik parlardı tam onun sevdiği sistem hücum ve ortasahada pres yani tempolu oyunu seven bir oyuncu Ersun Yanal sisteminede cuk uyardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne I7

Ozan'ı sezon başında çok istemiştim Beşiktaş'a hemen balon yaptınız adamı kendi oyununu oynayamıyorki sizde Ozan box to box bir oyuncu önünde ofansif orta saha bile yok Ozan-Souza-Topal oluyor hep ondan yaratıcılık bekliyorsunuz biz alabilseydik parlardı tam onun sevdiği sistem hücum ve ortasahada pres yani tempolu oyunu seven bir oyuncu Ersun Yanal sisteminede cuk uyardı.

+1907

• quote:

Orijinalden alıntı: sarp1260

Rvp 1620 dakka oynamış ferdi 2175

Arada 500 dakika'lık bir fark var,rvp'nin bize geldiginden beri 3-4 kere sakatlandıgını ve sürekli antrenman eksikligí oldugunu ve takımda 2 forvet dısında forvet olmadıgını göz önünde bulundurursak,hoca ferdi'ye asık,rvp üvey evlat muamelesi görüyor gibi bi durum yok aslında,tamamen algı operasyonu,bu takımda hazır oldugu sürece rvp hoca'nın sahaya yazacagı ilk oyunculardan biridir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

Arada 500 dakika'lık bir fark var,rvp'nin bize geldiginden beri 3-4 kere sakatlandıgını ve sürekli antrenman eksikligí oldugunu ve takımda 2 forvet dısında forvet olmadıgını göz önünde bulundurursak,hoca ferdi'ye asık,rvp üvey evlat muamelesi görüyor gibi bi durum yok aslında,tamamen algı operasyonu,bu takımda hazır oldugu sürece rvp hoca'nın sahaya yazacagı ilk oyunculardan biridir

Akıllı bir hoca son haftalardaki ferdi yerine tek bacaklı RVP yi ilk 11e koyardı dostum.
    Bende severdim vitoru ama artık yetti, körü körüne bu kadar desteklemeye gerek yok diye düşünüyorum bu hocayı

• quote:

quote:

Bende öyle düşünüyorum ama çelişki içerisindeyim çünkü rvp ve vitor araları kötü

• quote:

quote:

Kusura bakma rvp konusunda tamamen hatalı vitor.

1620 dakika oynamıştır çoğu maç sağ açık oynadı

90 dakikayı tamamladığı maç sayısı bir elin parmağını geçmez.

kayseriye 120 dk oynayıp 5 günkü sonraki maça yedek başlaması iyice belli etti rvp yi istemediğini

ve evet rvp üvey evlat muamelesi görüyor.

• quote:

quote:

https://www.facebook.com/Fenerworld/videos/977280588993612/

• işin özü,
    egoist pereira rvp'yi bitirdi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: VuvuzelaTR

quote:

quote:

Akıllı bir hoca son haftalardaki ferdi yerine tek bacaklı RVP yi ilk 11e koyardı dostum.
    Bende severdim vitoru ama artık yetti, körü körüne bu kadar desteklemeye gerek yok diye düşünüyorum bu hocayı

Güzel kardesim anlamadıgınız sey su,bir oyuncu fizík olarak yetersiz ise hemen sakatlanır,bak burak yılmaz'a 3 kere sakatlandı %100 haline gelmeden oynuyordu tekrar sakatlanıyordu,burak cıktı ne dedi?%100 halime gelmeden oynamayacagım artık. Eskisehir macında rvp ilk 11 oynamadı,burda ates püskürdünüz niye oynamıyor diye,son 20 dk girdi oyuna ve sakatlandı. Hoca aptal degil,o da biliyor rvp'nin ölüsünün bile fernandao'dan iyi oldugunu,ancak mesele iyi oynamak degíl,rvp'yi ceza sahasında tut 1 tane de olsa ayagına geleni atar,iyi pas da dagıtır,siz diyorsunuz ki ferdi top tutamıyor top dagıtamıyor kazma vs vs,bunları hoca da biliyor ancak hoca'nın asıl korkusu rvp'yi 2-3 aylıgına kaybetmek,yani adamın elinde 2 santrafor var biri tam hazır degilken,sakatlık riski varken oynatırsan bu kumar'dır,fernandao'nun rvp yerine 11 baslaması taktiksel bir karar'dır,rvp hazır oldugu zaman her mac ilk 11 oynayacak zaten,hoca bunu da gösterdi o gs,ajax,mersin maclarını oynadıgımız periyot'da rvp 5 mac üst úste ilk 11 oynadı,sonra sakatlandı,yedege gecti ve takımın sevíyesine gelince de 11 baslatır hoca

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne I7

Ozan'ı sezon başında çok istemiştim Beşiktaş'a hemen balon yaptınız adamı kendi oyununu oynayamıyorki sizde Ozan box to box bir oyuncu önünde ofansif orta saha bile yok Ozan-Souza-Topal oluyor hep ondan yaratıcılık bekliyorsunuz biz alabilseydik parlardı tam onun sevdiği sistem hücum ve ortasahada pres yani tempolu oyunu seven bir oyuncu Ersun Yanal sisteminede cuk uyardı.

Budur. +1 de benden gelsin.
  • RvP hazır değilmiş Hazır değil ama Kayseri maçında oynadı 120 Dakikacik oynadı.

Rvp nin oynatilmamasi tamamen vitorun futbol mantalitesinden kaynaklıdır. Yoksa rvp gayet hazır. Ama.Vitor sistemsiz karambol hücum yapam bir takım oluşturduğu için bu oyuna Ferdinin uygun olduğunu düşünüyor. Kenarlardan oyna aç ortayı Ferdi bi şekilde vurur gol olur. Sora gol yemezsen tamamdır berbat oyun ama 3 puan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VuvuzelaTR

quote:

quote:

Güzel kardesim anlamadıgınız sey su,bir oyuncu fizík olarak yetersiz ise hemen sakatlanır,bak burak yılmaz'a 3 kere sakatlandı %100 haline gelmeden oynuyordu tekrar sakatlanıyordu,burak cıktı ne dedi?%100 halime gelmeden oynamayacagım artık. Eskisehir macında rvp ilk 11 oynamadı,burda ates püskürdünüz niye oynamıyor diye,son 20 dk girdi oyuna ve sakatlandı. Hoca aptal degil,o da biliyor rvp'nin ölüsünün bile fernandao'dan iyi oldugunu,ancak mesele iyi oynamak degíl,rvp'yi ceza sahasında tut 1 tane de olsa ayagına geleni atar,iyi pas da dagıtır,siz diyorsunuz ki ferdi top tutamıyor top dagıtamıyor kazma vs vs,bunları hoca da biliyor ancak hoca'nın asıl korkusu rvp'yi 2-3 aylıgına kaybetmek,yani adamın elinde 2 santrafor var biri tam hazır degilken,sakatlık riski varken oynatırsan bu kumar'dır,fernandao'nun rvp yerine 11 baslaması taktiksel bir karar'dır,rvp hazır oldugu zaman her mac ilk 11 oynayacak zaten,hoca bunu da gösterdi o gs,ajax,mersin maclarını oynadıgımız periyot'da rvp 5 mac üst úste ilk 11 oynadı,sonra sakatlandı,yedege gecti ve takımın sevíyesine gelince de 11 baslatır hoca

Ferdinin takıma katkısı olsa eyvallah diyeceğimde RVP nin sol bacağı kopuk olsa sağ bacağı kırık olsa tekerlekli sandalyeyle beraber gene o ferdiden önce yazılır ilk 11 e.

• Beyler izlediniz mi bilmiyorum; Amedsporlu oyuncular ilk 30 saniye boyunca hareketsiz dururken Fenerbahçeli oyuncular kendi aralarında pas yapmaya başlıyor ta ki 21. saniyede top taca çıkana kadar Sahanın rezilliği mi Fenerbahçeli oyuncuların konsantrasyon eksikliği mi bilinmez ama baya ilginç ve komik geldi bana
    https://www.youtube.com/watch?v=Hj1Zuy3hd30&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: buraakcner

Ozan a 7 vereceğimize Oğuzhan a versek daha iyiydi ama Pereira hocası olunca oda böyle olabilirdi

Sen istiyor Ozzy verecek 20 milyon euro.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.