Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
9.790
Cevap
36
Favori
126.059
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    853 Mesaj

Sizin gibiler yüzünden bu adam hala başkan. Sanki işyeri yonetiyor,istediğini kovuyor,saçma sapan ,td vasfı olmayan adamları takımın başına getiriyor.
    Bir gün çıkıyor, bu takımı td sampiyon yapmadı, bu futbolcular şampiyon oldu diyor. Ne haltsa ayni futbolcular ertesi sezon 3 kupayi birden rakibe veriyor.
    Çıkıyor şampiyon yapmış adamı saçma sapan sebeplerden takımdan kovuyor.
    Başarı ismai kartalin,başarısızlık benim ve yonetimin deyip sene sonu takım başarısız olunca hocayı kovuyor.
    Daha bir sürü yaptığı şey var ve siz hala bu adamı savunuyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Lord Joker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

Orijinalden alıntı: Freedom`

Bu hocanın elınde alex olsa alexı oynatmaz emın olun.Adamın sıstemındekı orta saha 3lusunun gorev dagılımı soyle
    1 On lıbero Topal
    1 Savaşçı Orta saha Souza
    1 Defansıf oyun kurucu

Dıegodan nefret eden bırı olarak hocanın ona verdıgı rolunde kotu performansında cok etkısı olduğunu dusunuyorum.Bız Dıegodan ılerde skora katkı vermesini beklerken hoca dıegodan gerıde oyun kurmasını ıstıyor.Seneye Dıegonun yerine gelen oyuncudan cok fazla skora katkı vermesını beklememek lazım.

yahu arkadaşım,2 dakika saçmalamayın,iftira atmayın Allah aşkına

pereira'nın elindeki adamlar bu diye böyle oynatıyor,porto'da 2 gol ortalaması vardı takımının,porto'da ki orta saha kimdi biliyor musun? Fernando(Topal tarzı ön libero)-Moutinho(oğuzhan tarzı pasör)-Guarin(Emre tarzı box to box)

bazen james'i 10 numarada kullanıyordu guarin yerine ve porto çok gol atan az gol yiyen bir takımdı

diego hoca geride oynattığı için gol atamıyor diyemezsin,diego gol atacak meziyetlerini kaybettiği için hoca onu geride oynatıyor,defansa da gelmesini istiyor,yoksa diego her maç 2-3 tane net gol pozisyonuna giriyor ama gole çeviremeyen kendisi,he sen şimdi dersin pereira diego'ya diyodur sakın gol atma,gol atarsan seni takımda keserim falan dimi?

diego'nun yerine gelen adamdan skor katkısı beklememek lazımmış,yahu pereira guarin'den james'den nasıl skor katkısı alıyordu o zaman?

anlayın işte pereira'ya nasıl malzeme verirsen sana öyle yemek yapar,bu kadrodan alınacak maksimum verim budur

takım gol pozisyonuna giremese,diego gol pozisyonuna giremese tamam haklısın hocanın suçu diyeceğim de her maç bir sürü pozisyona giriyoruz,onları atamayan bu takımın ayağına pranga olan yıldız diye nitelendirdiğimiz(sandığımız) beceriksiz,hayali yıldız oyuncularımız

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Bu hocanın elınde alex olsa alexı oynatmaz emın olun.Adamın sıstemındekı orta saha 3lusunun gorev dagılımı soyle
    1 On lıbero Topal
    1 Defansıf oyun kurucu

Dıegodan nefret eden bırı olarak hocanın ona verdıgı rolunde kotu performansında cok etkısı olduğunu dusunuyorum.Bız Dıegodan ılerde skora katkı vermesini beklerken hoca dıegodan gerıde oyun kurmasını ıstıyor.Seneye Dıegonun yerine gelen oyuncudan cok fazla skora katkı vermesını beklememek lazım.

pereira'nın elindeki adamlar bu diye böyle oynatıyor,porto'da 2 gol ortalaması vardı takımının,porto'da ki orta saha kimdi biliyor musun? Fernando(Topal tarzı ön libero)-Moutinho(oğuzhan tarzı pasör)-Guarin(Emre tarzı box to box)

bazen james'i 10 numarada kullanıyordu guarin yerine ve porto çok gol atan az gol yiyen bir takımdı

diego hoca geride oynattığı için gol atamıyor diyemezsin,diego gol atacak meziyetlerini kaybettiği için hoca onu geride oynatıyor,defansa da gelmesini istiyor,yoksa diego her maç 2-3 tane net gol pozisyonuna giriyor ama gole çeviremeyen kendisi,he sen şimdi dersin pereira diego'ya diyodur sakın gol atma,gol atarsan seni takımda keserim falan dimi?

diego'nun yerine gelen adamdan skor katkısı beklememek lazımmış,yahu pereira guarin'den james'den nasıl skor katkısı alıyordu o zaman?

anlayın işte pereira'ya nasıl malzeme verirsen sana öyle yemek yapar,bu kadrodan alınacak maksimum verim budur

takım gol pozisyonuna giremese,diego gol pozisyonuna giremese tamam haklısın hocanın suçu diyeceğim de her maç bir sürü pozisyona giriyoruz,onları atamayan bu takımın ayağına pranga olan yıldız diye nitelendirdiğimiz(sandığımız) beceriksiz,hayali yıldız oyuncularımız

Öncelikle burada Pereira dönemi Porto hakkında çok biliyormuş gibi konuşman beni bitiriyor.Pereira zamanında Fernando Moutinho Guarin orta saha üçlüsü var demişsin ama Guarinin Pereiranın geldiği zaman tranfer döneminde İnter'e gitti.Toplasan 10 maç oynamamıştır Pereiranın takımında bu bir.Zaten Orta sahada üçlüsünde Fernando Defour Gonzalez ve Defour arasında dönüyordu.
    İkincisi James Pereira döneminde hiçbir zaman orta sahada 10 numara görevini üstlenmedi hep kanatlarda görev aldı.Yani anlayacağın hoca ne Guarinden nede Jamesten orta saha üzerinden verim aldı Jokerciğim.Sana sorum şu o dönem Portonun kaç maçını izledin?

Porto dönemini kapatalım bizim dönemi ele alalım.Hoca Diegoyu gol atamıyor diye geride oynatmıyor hoca geride oyunu düzgün kuramıyoruz diye Diegoya o görevi veriyor.Şu zamana kadar 10 numara oynayan adam defansif oyun kurucu rolüne geçince oyun üzerinde ofansif etkisi azalıyor doğal olarak.Diego her maç 2-3 tane NET POZİSYONA giriyor demişsin bu çok boş bir iddia.Ben bu sezon tüm maçları izledim Diego her maçı bırak bir maçta 2-3 tane NET POZİSYONA girdiğini görmedim hiç.Senle farklı maçları izliyoruz heralde.Seneye Diegonun yerine gelecek oyuncudan yine 10 gol 10 asist gibi bir performans beklemek bana göre saçma,Diegonun yapamadığını yapıp defanstan oyunu kurup oyunu yönetmek için insiyatif alsa yeter zaten bizim sistemde.

Pereiranın oynattığı oyunda hiçbir zaman gol pozisyonuna girmiyoruz diye bir şey yazmadım.Yazında en fazla orta sahaya Diego yerine clasie tarzında defansif oyuncu gelir ve Topal Souza Transfer üçlüsüyle devam ederiz.Çünkü hocanın sisteminde Topal ve Souzanın önemini sende biliyorsun.Hocanın elindeki malzeme bu çünkü o istedi bu malzemeyi Ozan dışında.Zaten bende üstte Alex yazan arkadaşlara ithafen böyle yazmıştım öyle bir yazı.Alexin Vitorun rakibe basan sisteminde Alexin oynayacağını düşünmüyorum.Zaten son yıllarda 10 numara kavramı ortadan kalktı gibi.Bir tek Mesut örneği aklıma geliyor yıldız olarak.

• Binbaşı
    1180 Mesaj
    Gayette kulübümüz Avrupa kulübü neyini begenmiyorsunuz ana branşlarda basket ve voleybol da final fourdayiz erkek bayan futbolda bu iş kolaymi ? Bende azizi sevmiyorum zaten de severek ayrılalım taraftariyim söverek değil

|
    |
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

Sizin gibiler yüzünden bu adam hala başkan. Sanki işyeri yonetiyor,istediğini kovuyor,saçma sapan ,td vasfı olmayan adamları takımın başına getiriyor.
    Bir gün çıkıyor, bu takımı td sampiyon yapmadı, bu futbolcular şampiyon oldu diyor. Ne haltsa ayni futbolcular ertesi sezon 3 kupayi birden rakibe veriyor.
    Başarı ismai kartalin,başarısızlık benim ve yonetimin deyip sene sonu takım başarısız olunca hocayı kovuyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: LeBron Jamess 23

dostum az önce de söyledim,eksileri var tabi ki aziz yıldırım'ın,siz olaya futbol olarak bakıyorsunuz sadece

fenerbahçe bir markadır,bir spor kulübüdür ve fenerbahçe'nin amacı yarıştığı,var olduğu her branşda zirvede yer almaktır,17 yıllık aziz yıldırım dönemine bakarsan zaten fenerbahçe'nin her branşda zirveye oynadığı,bir sürü başarılar yakaladığı ortada,aziz yıldırım'ın eksileri var,17 yıllık bir başkanın bir sürü eksiği sayılır ama eksilerinden çok daha fazla artısı oldu bu kulübe

fenerbahçe aziz yıldırım'dan önce neydi,yıldırım'dan sonra ne oldu?sırf bunun için tarihimize bakman bile yeterli,başkanlığa geldiği ilk günlerde fenerbahçe'ye kredi bile verilmiyordu başkan kendi adına kredi çekip kulübe yatırdı,bu kulübü kimseye muhtaç etmedi,stad için devlet'den gram destek almadık ve hala fenerbahçe cumhuriyet'in son kalesi olarak anılıyor..

evet kötü hoca tercihleri oldu,ismail kartal bunlardan bir tanesi ama söylediğim gibi yaptığı yanlışlar ve doğruları teraziye koyunca yaptığı doğrular,kulübe katkıları tartışmasız ağır basıyor

bu sezon 4.yıldızı Allah'ın izniyle kazanırsak bu camianın başına ali koç'u da getirerek iyice açacak fenerbahçe'nin önünü

|
    |

• Yüzbaşı
    265 Mesaj

Hocam kime ne anlatıyorsun, sallıyor işte adam troll.
    Sabredelim son 8-10 maç kaldı şurda, kurtulmak üzereyiz.
    |
    |
    Bahsedilenler: Freedom`

|
    |

quote:

quote:

1 On lıbero Topal
    1 Defansıf oyun kurucu

Öncelikle burada Pereira dönemi Porto hakkında çok biliyormuş gibi konuşman beni bitiriyor.Pereira zamanında Fernando Moutinho Guarin orta saha üçlüsü var demişsin ama Guarinin Pereiranın geldiği zaman tranfer döneminde İnter'e gitti.Toplasan 10 maç oynamamıştır Pereiranın takımında bu bir.Zaten Orta sahada üçlüsünde Fernando Defour Gonzalez ve Defour arasında dönüyordu.
    İkincisi James Pereira döneminde hiçbir zaman orta sahada 10 numara görevini üstlenmedi hep kanatlarda görev aldı.Yani anlayacağın hoca ne Guarinden nede Jamesten orta saha üzerinden verim aldı Jokerciğim.Sana sorum şu o dönem Portonun kaç maçını izledin?

Porto dönemini kapatalım bizim dönemi ele alalım.Hoca Diegoyu gol atamıyor diye geride oynatmıyor hoca geride oyunu düzgün kuramıyoruz diye Diegoya o görevi veriyor.Şu zamana kadar 10 numara oynayan adam defansif oyun kurucu rolüne geçince oyun üzerinde ofansif etkisi azalıyor doğal olarak.Diego her maç 2-3 tane NET POZİSYONA giriyor demişsin bu çok boş bir iddia.Ben bu sezon tüm maçları izledim Diego her maçı bırak bir maçta 2-3 tane NET POZİSYONA girdiğini görmedim hiç.Senle farklı maçları izliyoruz heralde.Seneye Diegonun yerine gelecek oyuncudan yine 10 gol 10 asist gibi bir performans beklemek bana göre saçma,Diegonun yapamadığını yapıp defanstan oyunu kurup oyunu yönetmek için insiyatif alsa yeter zaten bizim sistemde.

Pereiranın oynattığı oyunda hiçbir zaman gol pozisyonuna girmiyoruz diye bir şey yazmadım.Yazında en fazla orta sahaya Diego yerine clasie tarzında defansif oyuncu gelir ve Topal Souza Transfer üçlüsüyle devam ederiz.Çünkü hocanın sisteminde Topal ve Souzanın önemini sende biliyorsun.Hocanın elindeki malzeme bu çünkü o istedi bu malzemeyi Ozan dışında.Zaten bende üstte Alex yazan arkadaşlara ithafen böyle yazmıştım öyle bir yazı.Alexin Vitorun rakibe basan sisteminde Alexin oynayacağını düşünmüyorum.Zaten son yıllarda 10 numara kavramı ortadan kalktı gibi.Bir tek Mesut örneği aklıma geliyor yıldız olarak.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

1 On lıbero Topal
    1 Defansıf oyun kurucu

dostum diego dediğin adam gol meziyetlerini kaybetmiş bir oyuncu bu kadar basit,rakiplerimizin 10 numaralarına bakalım,sneijder ve sosa,attıkları tüm gol ve asistler kendi çabaları,şenol güneş ve denizli ile alakalı değil bu,adamlar gol atıyor,sneijder bu sene iyi değil gerçi,diego çok pozisyona giriyor ama ya dağlara taşlara ya da pas gibi şut gönderiyor diego

hocanın sene başında kurguladığı takımda istediği orta saha souza'nın yanında oynayacak clasie,ramires tarzı geriden oyun kurabilecek bir orta saha burada haklısın,ozan tufan alındı,sene başında shakhtar maçını hatırlıyorum souza-meireles orta sahası vardı hafızam beni yanıltmıyorsa,topal o aralar silahlı saldırıdan dolayı da kötü durumdaydı

meireles sakatlandı,ozan bekleneni veremedi,fenerbahçe leblebi gibi gol yiyordu takım uyumu vs'den dolayı,topal formunu buldu ve hoca souza-topal ikilisiyle devam etti,orta sahamızın başlangıçtan bu yana gelinen durumu budur

nani sene başında gol de atıyordu asist de yapıyordu,pereira sayesinde mi?hayır,şu aralar performansında sıkıntı yaşıyor pereira yüzünden mi?bu da hayır,bir oyuncu iyi durumda olduğu zaman hep bekleneni veriyor emin ol,diego değil iyi bir 10 numaramız olsa emin ol şu ana kadar 10 golü bulmuştu,fenerbahçe çok pozisyona giriyor,diego'nun da gol pozisyonuna girdiği direk kafadan 5-6 maç hatırlıyorum,kaçırdıkları vs saç baş yoldurucu resmen

diego gol atsa,hoca onu o kadar geriye gel diye uyarmaz zaten,kimse sneijder'e ve sosa'ya savunma yap demiyor ama sosa gol atamamaya başlarsa bari savunma yapsın denmeye başlar

|
    |

• Yüzbaşı
    265 Mesaj

@Freedom` , porto hakkındaki yalanlarını ortaya çıkarınca hemen başka bir konu üzerinden saçmalamaya çalışmış kardeşimiz. Yazdıklarını okumaya bile gerek yok ctlr+f guarin veya porto yapınca her şey ortaya çıkıyor zaten. Bu adam troll hala laf anlatmaya çalışmayın lütfen.
    Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |
    Bahsedilenler: Freedom`

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Fakdet1

@Freedom` , porto hakkındaki yalanlarını ortaya çıkarınca hemen başka bir konu üzerinden saçmalamaya çalışmış kardeşimiz. Yazdıklarını okumaya bile gerek yok ctlr+f guarin veya porto yapınca her şey ortaya çıkıyor zaten. Bu adam troll hala laf anlatmaya çalışmayın lütfen.

quote:

sen de bi karar ver be kardeşim joker'i takmayın konuşmayın hakkında diye 2-3 gündür forumda arkadaşın ile karalama kampanyası yapıyorsun ama maşallah her 2 lafından biri lord joker,beni takmamış halin buysa

freedom kardeşim ile guarin konusunu da tartışırız konu o değil,bir yanlış yapmışsam özür dilerim,50 kere üst üste ben yalan söyledim,yanlış hatırladım mı yazsaydım?

ayrıca nedir senin benimle derdin açıkça söylesene? troll olmadığımı futbol bölümünün %90'ı biliyor,çok şükür özelden konuştuğum bir sürü de arkadaşım,kardeşim dediğim insanlar var,kendinize yeni bir iş bulun

|
    |

• Yüzbaşı
    265 Mesaj
    Nasılda yalanları ortaya çıkınca çırpınıyo

Benim bu forumda arkadaşım yok edinmedim hiç. Sen tabii ki de 50 defa özür dilemelisin çünkü yedirebildiğine böyle yalanları yedirmeye çalışıyosun, bu olay ilk defa olmadı...

Seninle derdime geleceksek, seni sevmiyorum. Trolleri hiç sevmem. Ben daha bloğunu açmadan zaten porto veya guarinle alakalı tek kelime geçmiceğini biliyodum acaba dedim kişiliğini doğru analiz ediyor muyum? Sanırım yanılmıyor.
    Hadi biz bir iş bulalım bulmasına ki buluruz da sen 8 maç sonra ne yapıcaksın

Benim bu forumda arkadaşım yok edinmedim hiç. Sen tabii ki de 50 defa özür dilemelisin çünkü yedirebildiğine böyle yalanları yedirmeye çalışıyosun, bu olay ilk defa olmadı...

Seninle derdime geleceksek, seni sevmiyorum. Trolleri hiç sevmem. Ben daha bloğunu açmadan zaten porto veya guarinle alakalı tek kelime geçmiceğini biliyodum acaba dedim kişiliğini doğru analiz ediyor muyum? Sanırım yanılmıyor.
    quote:

bak dostum ben sıradan bir insanım,50 kere de özür dilerim yeri gelir 1000 kere de özür dilerim,bundan hiç gocunmam,insanız hepimiz yaptığımız bir sürü hata olabilir

trolleri sevmeyebilirsin,ben de sevmiyorum,gördüğün gibi biraz konuşunca ortak yönlerimiz ortaya çıkıyor

insanlara bu kafayla yaklaşmaya devam edersen hiç arkadaşın olmaz zaten

evet bu ilk değildir,bir sürü hatam vardır doğrudur inkar etmiyorum ki hiç birini ama herkes hatasız joker hatalı dersen orada bir dur derim

8 maç sonra burada şampiyonluğu kutlayacağız Allah'ın izniyle ve pereira seneye de burada kalacak,sen benim 8 maç sonra ortadan kaybolacağımı düşünüp sevineceğine şampiyon olduğumuzda buraya nasıl uğrayacağına kafa yor
    |
    |

• Yüzbaşı
    853 Mesaj
    Büyük Başkan gsye 4.yıldızı taktirdi sıradaki hedefi bjkye 3.Yıldızı taktirmak cok büyüksün başkanım

|
    |
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
  • Yüzbaşı
    853 Mesaj

Aziz yildirimdan kurtulmamiz biraZ zor

|
    |
    Ingoshi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Burada arkadaş edinme gibi bir çabam olmadı zaten senden tavsiye almayı düşünmüyorum konuları atlaya atlaya bi hal oldun.

Hata dediğin 1,2 defa yapılır hadi 5 defa yapılır da sen yalan yanlış şeyler söylüyosun sadece yani sen hatalı bir insan olarak bakma kendine sen yalancı bir insansın

Alıntı yapmazsan sevinirim, nickin çok rahatsız edici.

quote:

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

Büyük Başkan gsye 4.yıldızı taktirdi sıradaki hedefi bjkye 3.Yıldızı taktirmak cok büyüksün başkanım
    quote:

Orijinalden alıntı: LeBron Jamess 23

yahu bi sakin olun be kardeşim,başarısız gelirse o zaman gel konuş burada ama sırf ihtimalleri değerlendirerek yönetime giydirmeyin,bu kulüp bayan ve erkek basketbol'da eurolig'i,futbolda da 4.yıldızı alıp tarihi bir sezon yaşayabilir,şu negatif düşüncelerinizi atın bi kenara yahu

@ Andres Escobar : Sen insanları boşuna teşvik etmeye,joker'i bloklayın demeye çalışma,seni bloklayanlar beni bloklayanlardan daha fazla 240 kişi bloklamış seni,ayrıca sen de de çelişkinin kralı var,geçenlerde beni 240 kişi bloklamış doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diyorsun şimdi de burada beni kötüleyip insanlara bloklayın çağrısı yapıyorsun,bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

benim hakkında düşündüğünüz kadar kendi hayatınıza kafa yorun biraz,ben o kadar önemli biri değilim ama siz kendiniz için çok önemlisiniz

|
    |
    Bahsedilenler: Andres Escobar

1 Not

o zaman senin mantıkla bakarsak şampiyonluk kaçarsa vitor kaçırmayacak,fenerbahçe kaçıracak,vitor'a niye kızıyorsun o zaman? her lafınız birbiriyle çelişiyor

insanları yalancılık ile itham etmeden önce vasfınızı düşünün,şu yaptığın büyük ayıp

nickim çok mu rahatsız edici ? sizinki kadar değil

nasıl şampiyon olamadığımız zaman vitor yüzünden diyorsan,şampiyon olduğumuz zaman da paşa paşa ''vitor sayesinde'' diyeceksin,yoksa samimi olmazsın

|
    |
    Fakdet1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Futbolda pozitif bir şey düşünmek için hiçbir sebebim yok. Hem kurumsal, hem de diger açılardan.
    Ayrıca Erkek basketbolda da neden başarılı olduğumuz ortada,çünkü oraya karışmıyor

|
    |

Senin yalancı oluşunun benim vasfımla veya hiçbir şekilde benimle alakası yok ki. Sen 50 defa yalan söylemedin mi söyledin, tamam sen yalancısın işte. Yalancı olmak için başka bir şey gerekmiyor.
    Ayrıca sen neyden bahsediyorsun? Demirkolun dediği gibi şampiyonlar ligini alsa yarın kovarım. Ben vitor pereiranın oynattığını eleştiriyorum ve bu oyunla şampiyon olursun olamazsın bir şey demedim.
    Büyük bir hocanın oynatıcağı tarzda bir oyun oynamıyoruz. Gitsin konyasporu çalıştırsın.
    |
    |

Hocam zaten senınle Dıego konusunda hem fıkırım adam çöp hatta takımda tek nefret ettıgım kısı.Ama burada Dıegoyla Sneıjder yada Sosayı kıyaslamak oynadıkları rollerden dolayı mantıklı gelmıyor bana.Dıego 10 numara ama takımda 10 numara rolunde hiçbir zaman oynamadıkı hoca onu 10 numara pozısyonundan gerı ceksın.Sene başında ılk zamanlar kanat oynuyordu sonradan orta sahaya cektı.Hatta hatırlarsanız sene basında ne kadar skora katkı yapmasada yaptıgı baskıyla ve savunmaya yardımıyla hep ovuluyordu.Yanı hoca her zaman dıegodan orta sahadakı baskıya yardım etmesı ve gerekırse savunmaya yardım etmesını ıstedı.10 numara olarak dusunmedı hıc.

Orta saha uclusunun donusumunu cok ıyı anlatmıssınız.Hocanın kafasında Souza Meıreles Clasıe orta sahası son zamanların en ıyı performans veren orta saha uclusu olabılırdı.Dedıgınız gıbı defansıf sıkıntılar meırelesın sakatlıgı vb. derken yattı o olay.Hoca hatta Dıegoyu o orta saha 3lusune koymayacagını sene basında kanat oynatmaya çalışarak bellı etmıstı.Seneye 10 numara rolunfe oyuncu gelecek dıye beklemekte hocanın anlayısını goz ardı etmek demek.Cunku sene basından berı hocanın oynattıgı oyun gelecek bır 10 numarayla cıddı zarar gorur.

Sımdı sıkıntı şurada seneye Topal-Souza-Transfer(Clasıe) orta sahası olsa bıle yine ofansıf anlamda yeterlı olmayacak.Cunku Topal Souza ıkılısı oyunu kurmada yeterlı degıller.Eger ozan yerıne elimizde oyunun ıkı yonunude cok ıyı bır oyuncumuz olsa ornegın Emre gıbı ve Souza-Transfer-Clasıe olsa o zaman gelen oyuncunun geriden oyunu kurma gıbı yuku olmayacak.Iste o zaman dedıgın gıbı yuksek hanelerde skora katkı saglayabılır.

Konunun senınle ılgılı kısmına gelmek gerekırse burada takıma yada hocaya yapılan her elestırıye cevap vermeyi bırakman lazım.Bu bos tartısmalar ne senin dusuncenı degıstırıyor ne de karsındakı kısının dusuncesını degıstırıyor.Tamam hocayı sevıyorsun ama artık sunu anlaman lazım ne kadar cevap yazarsan yaz ısın sonucunda degısen bırsey olmuyor hatta hocadan sogutuyorsun.Genelde hocayla alakalı yazan herkese cevap verdıgın ıcın bır yerden sonra kendını tekrarlıyormuşsun gıbı oluyor.
    Sana kesınlıkle yazma demıyorum yanlıs anlama ama her vıtorla alakalı yoruma cevap verme huyundanda vazgec kardesım.Umarım senınle alakalı dusundugum kısımda dedıklerımı yanlıs anlamazsın.

|
    |

Reklamlar
SEO
SEO
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
32,971
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.