Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.758
Cevap
35
Favori
139.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yibo90

Orta saha , 1 gol yeter maçı hepsi sebep ama RVP yi bugün beğenmedim. Moral olarak da çöktü

Atak yapmadık ki, adam ne yapsın? Maçın başlarında kendi alıp götürdüğü bi top vardı, bi de kötü kafa vurduğu var. O kadar
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    İnsan üzülüyor ya , hiç iyi bir süreç olmadı Vitor yüzünden. Bana öyle geldi belki de ama RVPnin de enerjisi düşüktü sanki.

Ozan yerine Kadlec i oyuna alan futbol fakirine diyecek bir şeyim yok. Camianın içinden birisi olsaydı Aziz çoktan asıp kesmişti.

Umarım goller atar asistler yapar yüzümüz güler
  • Rakip 1-0 önde ve 1 gol atarsak 3 gol atmaları gerekecek. Vitor da Ozan'ı çıkarıp Kadlec'i alıyor. Rakip zaten gelemiyor ki gelemez de adamların tek silahı kontra ataklar. Kaza golü yeseydik ne olacaktı ? Kalede Fabiano varken bu ihtimal hiç de az değildi. Kendimizi sebepsiz yere zor duruma sokuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcan

FB böyle oynarsa liğme liğme ederiz pzt

Yav he he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitor Pereria Kadlec i alarak bugün de yüzümüzü çok şükür kızarttı ama bu BJK yi ezmeyeceğimiz anlamına gelmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitor Pereira: "Sürekli sorulan 'Van Persie mi Fernandao mu?' sorusu yanlış. İkisi de oyuncumuz. Bu, kulübün yararına olan bir soru değil."

Bence de çok saçma ama oynatmıyorsun? forma adaleti falan geçin forma adaleti olsa sol açıkta nani oynamaz alper oynardı son bir kaç maçtır

Nani tercihinde niye zorlanmıyorsun da direk adamın ismini tahtaya yazıyorsun? onuda söylesene bize?
  • Naninin pas tuşu bozulmuş herhalde

• Ozan bugün iyi oynuyordu. Top kaptı, pas attı. Hücuma katıldı. Josef'in çıkması gerekirken neden Ozan? Her maçta illa saçma bir değişiklik yapıcaksın değil mi annesini bacısını sevdiğim, gönül verdiğim.

• Takımın hücum stratejisi ve korner organizasyonu olmadığının kanıtı:

Mehmet Topal: "Kornerde içime doğdu çıktım ve golü attım. Golü atmak mutluluk veriyor ama önemli olan turu geçmekti."

Arkadaşlar anlatıyorum anlamıyorsunuz daha ne yapayım.. Rezalet resmen. Bu takım hücuma kendiliğinden çıkıyor. Üstüne bide her maçı TD'siz oynadık.

• Şampiyon olabileceğimize dair en ufak ümidim kalmadı. Bu maça kadar iyi kötü oluruz diyordum da yok arkadaş baya zor. Bu futbolla ligi alamayız. Uefa'da ilk ciddi rakibimiz de eler bizi. Türkiye Kupası'nı alır, Vitor'u şutlarız. Sonra çıkar Aziz Başkan, patlatır bir Robben. Sil baştan bir daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Ozan bugün iyi oynuyordu. Top kaptı, pas attı. Hücuma katıldı. Josef'in çıkması gerekirken neden Ozan? Her maçta illa saçma bir değişiklik yapıcaksın değil mi annesini bacısını sevdiğim, gönül verdiğim.

Sari yedi cunku. Ama tek sorum neden kadlec.

• Ne bozulması, öyle bi tuşu bile yok adamın, olsa da keşke bozulsa

• Bu mesaja eklenen görseller:

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Gökhan Beşiktaş maçında oynar mı sizce ?
  • Tdsiz oynasak bundan çok daha iyi durumda olabilirdik artı buna kesin kez kanaat getirdim hocam. Birçok maçta hep kırılma anlarında, farkın açılacağı anlarda tak bir müdehale taktik dehası vitordan, herşeyi mahvediyor 1 değil 2 değil. Gelecek adına en ufak bir ümidim, beklentim, hevesim kalmadı. Her maç her sezon birileri çıkıp herşeyi mahvediyor. Bıktım usandım artık.

Aziz Yıldırım'ın profesyonellikten uzak, tüm çalıştığı başarılı isimleri rencide etmesinin sonuçları bence bunlar. İnsanların çok ahını aldı galiba o yüzden böyle saçma oyuncularla saçma hocalarla sınanıyoruz. Hep birşeyler eksik, yanlış oluyor.
  • Gencler sakin olun,
    2-0 rovansinda nasi bir oyun bekliyorsunuz, heleki sampiyonluk derbisi oncesi?
    Biliyorum herkes basariya ac ama sakatlik riskini mi goze alalim?
    Yada son 16ya kalmisken kart cezasi mi alalim?

Hocayi bende kulube yakistiramiyorum ama rvp ve nani aldik diye barca olmuyoruz hemen.
    Moskova kontra takimi bjk gibi hucum da hucum dersek 3 atar yollarlar. Ayrica siyasi gerilim varken zaten buyuk bir galibiyet alinmaz.

Guzel gunlere inanin FENERBAHCELILER

• Ersun Yanal'la ne güzel ruh vardı hırs vardı yenilsekte bu takım şampiyon olacak diyorduk. Bugün böyle bir şey hisseden var mı ? Valla yorumlara bakınca kimsenin umudu yok . Benim de yok. İşte Pereira bjnu yaptı . Heyecanımızı öldürdü . Fakat taraftarımız hala bunu anlamıyor . Tek sorun rvp zannediyorlar . Neyse...

•  [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

ne olacak bu sene senin halin be
  • evet niasse çok büyük fark
  • Herkes herkes ile eslesebiliyor mu muhtemel rakip olayı var mi arkadaşlar bu turda ?

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.