Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ezekiel gelirse başımızda saç maç kalmazZaten Sow ve Emenikeyle çok az kalmıştı, bu da gelirse toptan gider...
  • Fernandoa ya fitim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ananas32

Milner alınsa fena olmaz cityden bu sezon ayrılcak ayrıca konoplyanka bonservisi elinde olan baska bir isim ama gelme ihtimali %20 lerde belki ayewde gelebilir onunda bonservisi elinde sezon sonu

Milner iyi ama bizi seçeceğini sanmam citynin en formda oyuncularından gördüğüm kadarıyla.

• Belçika ekolünden ancak stoper alınır.Bu ismi geçen arkadaşı talan ederler Türkiye'de.
  • Hayaller Klopp, gerçekler İsmail
    Hayaller Dzeko, gerçekler Emenike...

Yine son dakikalarda saçma sapan bir isimle anlaşırlar.
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    13-14 konusunda baya mesajım olcaktı sanırım Mario Gomez'leri bekliyorduk o zamanlar tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

13-14 konusunda baya mesajım olcaktı sanırım Mario Gomez'leri bekliyorduk o zamanlar tabi

Az dinlemedik be.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Aaaaa :D Ev arkadaşımla ezberlemiştik resmen ya Gs lidir kendisi bide dinlete dinlete onada ezberletmiştim. Sende eskilerdensin anlaşılan Mario Gomez keşke gelseydi ya çok istemiştim ciddi ciddi.
  • Falcao'nun United kiralaması bitmiş.Sakatlığından falan oynayamamıştı ne diyosunuz kiralasak yararı olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: incrediblemann

Falcao'nun United kiralaması bitmiş.Sakatlığından falan oynayamamıştı ne diyosunuz kiralasak yararı olmaz mı?

tmm da united 20 milyon vermisti 1 yil icin biz verebilirmiyiz

hadi 10 milyona kaptik aziz sence o parayi 1 yillik oyuncuya verirmi sence?
  • Fener'e Elmander gibi İskandinav bir merkez forvet lazım. Türk kulüpleri artık şu Latin amerikalı ve zenci sevdasından vazgeçmeli hepimiz görüyoruz bu adamlarda hiç iş ahlakı ve disiplin denen bişe yok alayı gamsız alayı umursamaz al kuzey avrupadan bi futbolcu istediği kadar yetenek fakiri olsun yine elinden geleni yapar taraftara sevdirir bi şekilde kendini.
  • Teknik direktörlük için klinsmann ya da magath düşünülüyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transfer için birkaç isim araştırması yaptım + maçlarını izlediğim oyunculardan bi derleme yaptım.Sizler ne dersiniz alabilir miyiz alamaz mıyız yararı olur mu olmaz mı? Bi tartışak hele.

Benim Forvet seçimlerim yine her transfer sezonunda olduğu gibi Sassuolo'dan Berardi ve Zaza başkasını istemem keşke alabilseler.

Sağ kanat için Hatem Ben Arfa olabilir.Hepimiz Premier Lig'den tanırız.En son Nice kulübünde oynadı.Ters ayaklı ters kanatta oynuyor fiziği,hızı iyidir.Hepimizin de illa ki denk gelip izlemişliği vardır benim sevdiğim tip bir oyuncu bence sarı-lacivert formaya yakışır.265 maçta 39 gol 38 asisti var.ŞL'de 23 maça çıkmış 2 gol 3 asisti var.

Stoper için bir Saint-Etienne'den Loic Perrin iyi bir seçim olabilir.Güzel bir sezon çıkardı.Canlı olarak izlediğimden konuşuyorum acayip müdahaleleri oluyor cesur bir isim.30 yaşında zaten gerekli tecrübeye sahip.2018'e kadar sözleşmesi var mevcut piyasa değer 7,5M olarak gözüküyor bilemiyorum alınabilir mi.

• Felix Magath gelirse futbolcuların anasını ağlatır
  • quote:

Transfer için birkaç isim araştırması yaptım + maçlarını izlediğim oyunculardan bi derleme yaptım.Sizler ne dersiniz alabilir miyiz alamaz mıyız yararı olur mu olmaz mı? Bi tartışak hele.

Benim Forvet seçimlerim yine her transfer sezonunda olduğu gibi Sassuolo'dan Berardi ve Zaza başkasını istemem keşke alabilseler.

Sağ kanat için Hatem Ben Arfa olabilir.Hepimiz Premier Lig'den tanırız.En son Nice kulübünde oynadı.Ters ayaklı ters kanatta oynuyor fiziği,hızı iyidir.Hepimizin de illa ki denk gelip izlemişliği vardır benim sevdiğim tip bir oyuncu bence sarı-lacivert formaya yakışır.265 maçta 39 gol 38 asisti var.ŞL'de 23 maça çıkmış 2 gol 3 asisti var.

Stoper için bir Saint-Etienne'den Loic Perrin iyi bir seçim olabilir.Güzel bir sezon çıkardı.Canlı olarak izlediğimden konuşuyorum acayip müdahaleleri oluyor cesur bir isim.30 yaşında zaten gerekli tecrübeye sahip.2018'e kadar sözleşmesi var mevcut piyasa değer 7,5M olarak gözüküyor bilemiyorum alınabilir mi.

Hocam kulubun bonservise ayırdığı ücret max 25-30 dur berardi ve zaza 2 sini toplasan bu fiyata gelir fazla oyuncu alamayız fenerin 8-10 yabancı oyuncuya ihtiyacı var bilemiyorum 40-50 milyon bandına çıkarlarmı transferdede sanmıyrum oyuncu maaşlarıda eklenince baya masraflı olur ben fenerbahcenin yine 30-31 yaşlarında tanıdık bonservisi olmuyan yıldızlara yöneleceğini düşünüyorum kuyt gibi bende isterim genç oyuncular görmek ama yönetim hayatta o meblaları vereceğini sanmıyorum iyice bok oldu takım zaten oyuncu satsak elimize para geçmiyecek piyasadı olan 1 tane oyuncumuz yok doğru düzgün

• "Takımı çalıştırmıyordu" der kovarız. bize daha naif adamlar lazım. Sİnan Engin i getirsinler en iyisi. İsmail Kartal dan daha kötüsü olabilir mi görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fburakd

Felix Magath gelirse futbolcuların anasını ağlatır

önce otobüsün arkasını göndermeliyiz
  • quote:

İlk iş takıma bir tane haydar transfer eder. Onlar tün oyuncuları zopalar.

Ayrıca takımdaki oyuncuların yaşına bakarsak magathın antremanlarından ilk kamp döneminde 8 cenaze çıkar.

Lakabı = saddam
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

quote:

önce otobüsün arkasını göndermeliyiz

evet onun için taş.klı bir td lazım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ananas32

quote:

Transfer için birkaç isim araştırması yaptım + maçlarını izlediğim oyunculardan bi derleme yaptım.Sizler ne dersiniz alabilir miyiz alamaz mıyız yararı olur mu olmaz mı? Bi tartışak hele.

Hocam kulubun bonservise ayırdığı ücret max 25-30 dur berardi ve zaza 2 sini toplasan bu fiyata gelir fazla oyuncu alamayız fenerin 8-10 yabancı oyuncuya ihtiyacı var bilemiyorum 40-50 milyon bandına çıkarlarmı transferdede sanmıyrum oyuncu maaşlarıda eklenince baya masraflı olur ben fenerbahcenin yine 30-31 yaşlarında tanıdık bonservisi olmuyan yıldızlara yöneleceğini düşünüyorum kuyt gibi bende isterim genç oyuncular görmek ama yönetim hayatta o meblaları vereceğini sanmıyorum iyice bok oldu takım zaten oyuncu satsak elimize para geçmiyecek piyasadı olan 1 tane oyuncumuz yok doğru düzgün

Berardi ve Zaza benim sadece hayalim, alamayacaklarını biliyorum.Zaten yakında büyük kulüplerde oynayacaklar hatta Zaza transfer yapabilir bu yaz.Bizimkilerde paradan önce o oyuncuları görebilecek kapasite yok zaten. Ben Arfa için ne diyosun yararı olur mu? Yoksa ikinci Krasic vakası mı?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.