Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31903191319231933194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kongre üyesi, İlhan Ekşioğlu'da takip ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Diego kötü diyorlar birde.Bu takımda Diego hariç takımı ileriye taşıyacak oyuncu yok.Yeni bir kanat geldiğinde ve sistem oturduğunda dahada iyileşecektir Diegonun performansı.

• quote:

Orijinalden alıntı: IBaXTeR

quote:

Orijinalden alıntı: D.

Diego kötü diyorlar birde.Bu takımda Diego hariç takımı ileriye taşıyacak oyuncu yok.Yeni bir kanat geldiğinde ve sistem oturduğunda dahada iyileşecektir Diegonun performansı.

Aynen diego konusunda haklısın. En basiretsiz anlarda stopeerin yanına kadâr gelip topu alıp oyunu ileri taşıyor. Gözlerim bu konuda hep diegoyu arıyor ama insafsızca adama sallıyor bazıları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar sow için gelen teklifler reddediliyor çünkü aziz yıldırım bir kaç sene içinde sow u cemaatin içine sokacak ajan olarak ..

• Şurada Fener ile ilgili şeyler duymak için bu foruma giriyoruz.

Gidin başka yerde tartışın yeter ya.

Bu arada Diego nun videosunu paylaşılmış, adam resmen ben oyun kurucuyum diye bağırıyor oyunda ve hep orta alanda.

Feghouli gelince hoca eğer

Nani ~ Sozua ~ Diego ~ Feghouli ile orta sahayı kurup önüne iki forvet koyarsa o zaman yandık. İnşallah böyle birşey yapmaz fakat Bu kadar uçmuş olamaz diyemiyorum hoca için.

• Diegonun sıkıntısı hantallığı. iyi niyetle mücadele ediyor ama yeterli değil. çok ağır kalıyor ve direkt skora katkısı yok. ağırlığı yüzünden kontraya çıkamıyoruz, oturmuş kademe almış defansa baskı yapmaya çalışıyoruz oda gereksiz yoruyor takımı.

• Hala orucun metobolizmayi yavaslattigini falan sananlar var açın 2 bilimsel makale okuyun orucun bir futbolcuya tek zarari yeterince su icmesse veya günde 2 idmandan sonra iftara çok zaman varsa vücut dehidre olur.

• Master-Fİ kullanıcısına yanıt
    Yapma hocam kaç kere gördük adamı Ön Liberoda oyun sıkıştığı anda gidip ordan top alıp dağıtıyor.

Anlamıyorum ki Diego'dan iyi kimi alabiliriz oraya? Kim oynayabilir orada Diego'dan iyi?
  • Oktay Derelioglu : Kjaer, iyi bir stoper değil.

Ben Türkiye'de Kjaer'dan daha iyi bir stoper görmedim. David Luiz, Thiago Silva, Chiellini, Ramos, Pique filan A+ olsa, Kjaer A bilemedin B+ seviye bir stoperdir. Net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Şurada Fener ile ilgili şeyler duymak için bu foruma giriyoruz.

Gidin başka yerde tartışın yeter ya.

Bu arada Diego nun videosunu paylaşılmış, adam resmen ben oyun kurucuyum diye bağırıyor oyunda ve hep orta alanda.

Feghouli gelince hoca eğer

Nani ~ Sozua ~ Diego ~ Feghouli ile orta sahayı kurup önüne iki forvet koyarsa o zaman yandık. İnşallah böyle birşey yapmaz fakat Bu kadar uçmuş olamaz diyemiyorum hoca için.

Topal

Fegholi Souza Diego Nani

RVP

olsa güzel olur 4 1 4 1 hem topal tek daha rahat ediyor hem souza ileride biraz daha iyi oynar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulshizza

Oktay Derelioglu : Kjaer, iyi bir stoper değil.

Ben Türkiye'de Kjaer'dan daha iyi bir stoper görmedim. David Luiz, Thiago Silva, Chiellini, Ramos, Pique filan A+ olsa, Kjaer A bilemedin B+ seviye bir stoperdir. Net.

Böyle adamları nasıl izleyebiliyorsunuz ?

M. Demirkol, Ali Ece, Güntekin bazende maçlardan sonra Maraton programını izliyorum.

Oktay gibi.l adamı dinlesem futboldan sogurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

TheYips İdeal 11

VOLKAN

CANER KJAER ÇİNEMRE GÖKHAN GÖNÜL

VOLKAN OZAN TOPAL STOCH

ÖNLERİNDE UYGAR MERT ZEYBEK

EN İLERİDE MÜSLÜM SOW

1 defa ceza aldırttım yine uğraşayım mı ? hala mı devam saçma sapan ergence mesajlara?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master-Fİ

Diegonun sıkıntısı hantallığı. iyi niyetle mücadele ediyor ama yeterli değil. çok ağır kalıyor ve direkt skora katkısı yok. ağırlığı yüzünden kontraya çıkamıyoruz, oturmuş kademe almış defansa baskı yapmaya çalışıyoruz oda gereksiz yoruyor takımı.

Kontraya çıkamama sebebimiz Diego değil.Belli bir sistem oturmaması.Kontroya çıkabilmek için en önemli 3 etken var.İyi pas atıp oyunu iyi başlatan birisi ki bizde sadece Diego var.Önceki senelerde bu isim Salih-Alex olurdu.İkinci olarak hızlı kanatlara ihtiyacımız var ki bizde de Nani var fakat sistem belli olmadığı için Nani kanat olarak değil serbest oynuyor.Böylece hem bekler zorlanıyor hemde Nani verimsiz kalıyor.Geçen sene Naninin oynadığı mevkine Kuyt olsaydı Şener ile çok iyi anlaşırdı.Yani demek istediğim 1 kanat oyuncusu daha gelirse sistem oturur ve kanatlarda işlemeye başlar.Son oyuncu ise Fernandao tarzı topu ileride tutacak oyuncu yada rakip forvetleri bitirecek oyuncu.Yani ileride boş alan yaratacak.Fenerbahçenin şuan tek eksiği oturmamış bir sistem ve bir kanat oyuncusunun eksik olması.

Diego konusuna tekrar gelince hantal değil.Etrafında dönüp atağı yavaşlatmasının sebebi bizim diğer saf ortasahalar gibi başta Meireles-Topal olmak üzere yan ve geri pas atması.Onlar hantal değil sorsan.Onlar iyi orta saha.Niye ? Top ayağına gelince 2 metre yanındaki yada gerideki adama pas atmış.Böyle saçmalık olmaz.Diego etrafında dönüp ileride boşta olan bir oyuncuya pas yada ara pas atmak için hantal gibi gözüküyor ama kesinlikle değil.Boşta oyuncu bulamıyor.Son maçlarda attığı pasları gören birisi zaten bunu anlar.Ayrıca geçen maç Şenere attığı paslar harikaydı.Gerektiğinde rakibini geçmesi yada faul yaptırması da cabası.

• Aspor'da Bülent Timurlenk dışındakilerin hepsi sorunlu
  • Feguli gelirse mecburen tek forvete dönmemiz lazım
    Nani ozan souza feguli
    Diego
    Rvp

• quote:

Orijinalden alıntı: derbeder.53

Aspor'da Bülent Timurlenk dışındakilerin hepsi sorunlu

Zafer Biryol'u yorumcu diye programa koymuşlar. Lan Zafer biryol kim de eleştiri yapacak kapasite de
  • quote:

oktay neden oynatılmadı neden oynatılmadı diye bağırıyordu yanındaki adam Ba ile Alvesin uyum sağlaması için oynatmadı dedi, hala niye oynatmadı niye oynatmadı diyor
  • quote:

Högh- Uche ikilimiz süperdi. Högh'ümüzü bulduk diye düşünüyorum. Sıra uchemizde
  • Hacılar Stoch bursaya gitti mi ?
  • Bizim spor yorumcuları sadece eleştirmek için var adamlar resmen saldırmak için bahane arıyorlar arkadaş nani daha geleli 2 ay olmamış hemen başladılar asıp kesmeye bir futbolcudan tam verim almak için onu alışık olduğu sistemde oynatmak zorundasın yoksa verim alamazsın nani bir bakıyorsun sağda bir bakıyorsun solda bir bakıyorsun ortaya geçmiş herkes yerini bilerek oynasa takım saat gibi işleme ya başlar, inşallah feghuili gelince sistem oturur bizde rahat rahat maç izlemeye başlarız.

• 
Sayfa: önceki 31903191319231933194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.