DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
84.482
Cevap
321
Favori
2.071.453
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      936 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:24:14
      Ben bu sene Volkan Şen den çok güzel bir performans bekliyorum. Adam Fener de oynamayı diğer bütün transferlerden çok istiyor gibi geldi bana.

Hoca forma savaşında adil olacağım dedi bakalım, suan Sow, Nani, Alves, Ba hakkı ile oynadığını düşünmüyorum. Hoca kendince haklı olabilir o futbolcuları tanıyor onlara güveniyor olabilir fakat 2 ay sonra dahi hak ettiği halde formayı diğer oyunculara vermezse hocaya güven azalır.

Burada hoca Topal ile oynamayacak dediğim de herkes eleştirdi. Benim dayanagim hoca ilk geldiğinde bu takımda bir buçuk yıldız var dedi bucugunu yolladı, tek yıldızı da yedek bırakacak gibi.

Ben zaten orta sahada Sozua ~ Ozan oynamasını istiyorum. Ozan takıma monte edildi mi 4~5 sene orta saha sıkıntımız olmayacak çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      930 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:24:30
      quote:

Orijinalden alıntı: 6-0 Tecavüzü

Yeter be yeter ! Elin Yunan tohumu galibiyetimizle cıldırıyor,bizimkilerde gaza geliyor. Galatasaraylılar ya uslu durun yada terkedin burayı.

Kasınırsanız CL'de Allahıma kitabıma yakarız bu forumu.

Derbilerde bunlara yine Tuncay başlattı kaptan kapattı sure yetmedi 6 da kaldı yapmak lazım.Beşiktaşlılar ise 6.haftayı beklesin entarisini giyipte.

Mesaj Nick uyumu hiç bu kadar uyumlu olmamıştı.
      |
      |

"Dikine futbol diye bir şey çıkarıp futbolu zehirlediler." - Sir Aykut Kocaman
    • Binbaşı
      1164 Mesaj
      [30 Nisan 2018 15:22:40 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      21 Ağustos 2015 19:26:32
      inşallah lavezzi gelmez 2. krasic vakası olur %100 eminim inşallah gelmez

Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
    • Çavuş
      42 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:31:50
      |
      |

• Yüzbaşı
      704 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:34:20
      quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

aslında tam bizlik adam be abi.

Aklımı okudun ha Feghouli işi yatarsa keşke bu adamı alsınlar diyordum ben de kafamdan.Ama en az yine 10-15 milyon euro arası gözden çıkarmak gerek.Oyuncunun maaşı Feghouli kadar yüksek değil .
      |
      |

• Yarbay
      2018 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:36:35
      Sow reyizi olmayan ciksin kasiyor

• Yüzbaşı
      504 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:41:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

inşallah lavezzi gelmez 2. krasic vakası olur %100 eminim inşallah gelmez

Kişilik olarak tam bir bela ya; inşallah gelmez..+1
      |
      |

''Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme,Seni sîgaya çeken bir Molla Kasım gelir''
    • Binbaşı
      1255 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:43:56
      quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

her sayfadaki trool mesajlarından dolayı kasıyordur blokladım rahatım artık.
      |
      |

• Yüzbaşı
      504 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:45:09
      Sow'un gönderilmesi gerektiğini düşünmüyorum; 28 yaşında 1.80lik bir adam...Güçlü ve her zaman istiyor; atmak ve istemek farklıdır, istediği ölçüde de atsaydı Türkiye'de olmazdı.
      Ben yine de bizim hocanın takımı hala denediğini ve sistemi değiştireceğini düşünüyorum; ama eğer biz bu sistemle oynayacaksak tüm sene, şuanda Aziz yıldırım destek verdiğini ve hiçbirşeye karışmadığını söylese de ilk yarıyı zor bitirir bizim adam...Çok ciddiyim bu konuda; dünkü maçı tekrar tekrar izliyorum,bizim böyle bir takımı çok erken çözüp oyunu rolantıya almamız lazımdı; son dakika RVP gölüne bağlı olmayıp...
      |
      |

''Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme,Seni sîgaya çeken bir Molla Kasım gelir''
    • Teğmen
      174 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:51:24
      Lavezzi tam bizim aradığımız bir oyuncu. Feghouli'yi Lavezzi'ye tercih edenler acaba Lavezzi'yi oturup bir kere izlemiş mi? Adam atıyor attırıyor dribbling yapıyor şut çekiyor ayrıca iyi bir takım oyuncusu kısacası hücumcu bir kanat oyuncusunda olması gereken tüm özellikler onda var. Eğer Fenerbahçe Lavezzi'yi alırsa çok büyük iş yapmış olur. Zamanında Cavani ile yakaladığı uyumu Van Persie ile yakalarsa ( ki ben yakalayacağına inanıyorum ) Avrupa'da ve ligde bizi kimse durduramaz.
      Dipnot: Kıskançlıktan çatlayan 6S'li - 8JK'li troll'lerin ve Sırf kendi çevresinden olmadığı için İsmail Kartal'a Aykut Kocaman'a gösterdiği sabrın onda birini göstermeyen bazı eski futbolcuların gazına gelip de Vitor Pereira'yı ezdirmeyin. Göreceksiniz bu adam tarihin en iyi Fenerbahçe'sini yaratacak ama tek ihtiyacı biraz zaman.
      |
      |

• Yüzbaşı
      384 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:52:19
      Beyler ben Yandexi indirmedim ama Google Chroma Fenerbahçe eklentisini kurdum anasayfa Yandex Fenerbahçe oldu yani. Bu şekilde yaptığım aramalarda kabul oluyor mu ?

| Zalman Z11 Neo Kasa | | Aerocool KCAS 600 Watt Güç Kaynağı | | İntel 4460 İşlemci | Msi Gtx 960 Gaming 4G Ekran Kartı | | Msi Z97 G43 Anakart | | Crucial Ballistix 8 Gb 1600 Mhz. Cl8 Ram | Deep Cool Gammaxx 300 İşlemci Soğutucu | Wd Caviar Blue 1 Tb Hard Disk | | Dell E2214h 1080p Monitör | | Frisby Gx6 Pro Gaming Mouse | | Everest Kb 3500 Gaming Klavye |
    • Yarbay
      4071 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:56:42

• Teğmen
      174 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:57:33
      Evet yandex browser kurman zorunlu değil yeter ki arama motorun yandex.com.tr/fb olsun.
      |
      |

• Yüzbaşı
      445 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:58:01
      quote:

çok göze batıyorsun yakında uçururlar seni

• Yüzbaşı
      308 Mesaj
      21 Ağustos 2015 19:59:31
      quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

volkan hazır kıta!

|
      |

• Binbaşı
      1411 Mesaj
      21 Ağustos 2015 20:01:12
      quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Ben bu sene Volkan Şen den çok güzel bir performans bekliyorum. Adam Fener de oynamayı diğer bütün transferlerden çok istiyor gibi geldi bana.

Hoca forma savaşında adil olacağım dedi bakalım, suan Sow, Nani, Alves, Ba hakkı ile oynadığını düşünmüyorum. Hoca kendince haklı olabilir o futbolcuları tanıyor onlara güveniyor olabilir fakat 2 ay sonra dahi hak ettiği halde formayı diğer oyunculara vermezse hocaya güven azalır.

Burada hoca Topal ile oynamayacak dediğim de herkes eleştirdi. Benim dayanagim hoca ilk geldiğinde bu takımda bir buçuk yıldız var dedi bucugunu yolladı, tek yıldızı da yedek bırakacak gibi.

Ben zaten orta sahada Sozua ~ Ozan oynamasını istiyorum. Ozan takıma monte edildi mi 4~5 sene orta saha sıkıntımız olmayacak çünkü.

alves ba sow hak etmiyor ama kjaer cezalıydı alves ba mecbur oynadılar ki zaten stoper yok adam gibi
      sowa gelince onun yerinede oynayacak hazır adam yoktu
      3 gündür takımda olan volkana güvenmemesi normal
      rvp de şubattan beri adam gibi maç yapmadı dolayısıyla sowda oynadı ama takım oturunca adaletli davranacaktır
      naniyide oynatmak zorunda bu tarz oyuncuları oynatmadan kazanamazsın bi 8-9 maç oynasın ortaya çıkar ne oldugu
      |
      |

• Yarbay
      2018 Mesaj
      21 Ağustos 2015 20:05:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Doce

quote:

çok göze batıyorsun yakında uçururlar seni

Niye kardes goze batanlara ceza mi veriyo adminler

Carpici yorum yapmak suc mu?

|
      |

• Çavuş
      95 Mesaj
      21 Ağustos 2015 20:05:30
      Beyler bizim takimda sprint (depar) atabilen en iyi kisi kim ?
      Sow acilen yollanmali , meirelesi alvesi de bonus olarak yaninda verilmeli.
      Takima acilen sprint atabilen suratli bir oyuncu lazim walcottu izledimde adamin onune top atiyolar yeminle 10 metre onundeki adamdan once topu aliyor.
      Bizim sow efendinin ayagina pas atiyolar kaval kemigiyle top kontrol etmeye calisiyor denyoz.

|
      |

• Binbaşı
      1418 Mesaj
      21 Ağustos 2015 20:06:55
      quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

olum yazık lan adama üst 54 alt 25 numara.kimse takmamış garibimi.arta kalan kıyafetleri giydirmişler

• Onbaşı
      29 Mesaj
      21 Ağustos 2015 20:10:38
      Holmen Konya'ya kiralanmış.

|
      |

Reklamlar
paykasa
Erkek yüzük modelleri
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.