Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31243125312631273128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar tivibuspor sd icin tarama yapiyorum kanal bilgisi bulunamadi diyor suan sd icin yayin yokmu.yazlikda oldugundan burdaki uydu eski

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulshizza

Fifa 16'da ; RvP 85, Nani 81, Diego 80, Demirel 80, Sow 79, Alves 78, Volkan Şen 77, Caner Fernandao Alper ve Gökhan 76..

Sneijder 84 Muslera 83 Eto'o 80 Podolski 77 Töre 80.

Yanlız Kjaer ve Josef nerede? İkiside 80'lik oyuncular..

Kaynak var mı hocam?
    Ayrıca volkan demirel hiç fena değil

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Kaynak Gamescom 2015 hocam.

Türkiye ayağıda Webtekno.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulshizza

Fifa 16'da ; RvP 85, Nani 81, Diego 80, Demirel 80, Sow 79, Alves 78, Volkan Şen 77, Caner Fernandao Alper ve Gökhan 76..

Sneijder 84 Muslera 83 Eto'o 80 Podolski 77 Töre 80.

Yanlız Kjaer ve Josef nerede? İkiside 80'lik oyuncular..

Josef'e 80 vermezler. Kjaer gecen sene 80di. Bu sene ya ayni kalir yada 81 falan olud max. Fernandao gecen sene 76ydi (gol krali olmadan once) bu sene 79 olur. Bu istatistiklerin hepsinin dogru olması zor. Bir çok soylenti var. En temizi oyun cikinca goruruz :)

• @1907Medya: Hulk: Perreira ile görüştüm ancak transfer konuşmadık.

• transfer stratejisi bu sene tıkır tıkır işliyor. yönetimi tebrik etmek lazım... ali koç' un ayak sesleri olabilir...

önümüzdeki bir kaç yılın takımı kuruluyor. feguli ve hulk geldiğinde forvet hattı mükemmel olacak. yalnız defans dökülüyor, orası ayrı :)
  • Tivibusporu ekledim.mac saatinde sifreli yaparlarsa tvden izleme sansimiz hic kalmiyor dogru mudur? Yoksa yine bi kac ayarla izlenebilir olacak mi? Yine internetten izleyecegiz gibi

• Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Banada öyle geliyor hocam ancak şöyle bir görsel gördüm.

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Hulk futbolcu falan değil
    İyi bir futbolcu olsaydı direk diğer avrupa
    Takımları alırdı bildiğiniz vücutçu gibi bir şey
    Zaten dünya kupasındada seyrettik ne olduğunu gördük

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulleyman

Tivibu yu ekledim su an sporting maçı var sizde de öyle mi

Doğrudur ama şuan takıldı bende:(

• nerde sifreliyaziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

quote:

bende takilmadan devam ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadigin olay 25 Yasinda olup İspanya-Ingiltere-Almanya gibi liglerde köklü takımlarda dogrudan forma giyen skora katkı yapan artık gelisimini tamamlamis 20-26 arasındaki oyuncular Turkiye ligi ve benzer ligler için çok genc katagorisindedir. Bu tarz oyunculardan ligimize bu zaman kadar yapılan transferler bir elin birak 10 parmağını 5 parmağını geçmez.

Genç oyuncu yetiştirecegim diye kendimizi yırtmaya porto, Lyon vs kuluper ornegini vermeye gerek yok. Fenerbahce Turkiyede Real Madrid gibidir alt yapisindan bir iki oyuncu çıkarsa çıkar çıkmaz ise basar parayı alır. (Tuncay-Balij, Ozan, Alper,MehmetTopuz, GökhanGönül, Tarık vs)

Keşke kulubumuzun butun transferleri Kjaer, Souza,Feghouli ve kismen Nani yaşlarında kendini ispat etmis yada ispat etmeye aday oyunculardan olsa.

Araya da Ozan gibi daha emekleme doneminde olan oyunculari alsak.
  • Bu yıl özellikle yaptığımız sansasyonel transferlerle takımın dünya üzerindeki reklam değerini inanılmaz seviyelere çıkardık.

Geniş ölçekte baktığınızda Feghouli yaşı itibariyle gelecek yıllarda ciddi anlamda fayda sağlayabilecek, üstüne koyarsa bugün konuşulan paraların çok çok üzerine satılabilecek bir oyuncu.
    Ancak şöyle bir çıkmaz var;

Valencia, ŞL'ye kalınması durumunda bu oyuncuyu satmayacak.
    Ben açıkçası Monaco evinde gol yemeden 2 ve üstü farkla kazansın diye dua eder oldum.
    Onu geçelim. Bu yılın özeline geldiğimizde ise takımın şu an Lig için çok fazla, Uefa için ise orta karar bir yeterlilikte olduğunu söyleyebilirim ben kendi bakış açımla.
    Şu an için tek eksiğimiz stoper gibi duruyor. Bir stoper alınıp transfer sezonu kapatılarak, olası bir Uefa şampiyonluğu veya Uefa finaliyle birlikte iyice artan marka değeri ile birlikte o dönemlerde alamadığımız oyuncuları, lig şampiyonluğunu da kazandığımız takdirde ŞL'ye direkt olarak katılacağımızdan dolayı alabileceğimizi düşünüyorum.

Artık Türkiye'de birşeylerin değişme zamanı geldi izlenimini yakaladım ben transferlerle birlikte.
    Bakış açısı ise şu;

Türkiye 30'unu aşmış, yeni bir macera arayan ve iyi paralar kazanacağını bildiği için bu ülkeye gelen oyuncularla değil, ülke takımlarının dünya üzerinde belirli bir marka değerine sahip olduğu, yıldız oyunculardan kurulu olan ve gerek genç, gerekse yetenekli oyuncuların bu marka değerlerinin çatısı altında bulunmak ve avrupa da başarılar yakalamak üzere gelecek oyuncuların var olmaya başlayacağı

Bir sistem oturtmaya çalışıyorlar diye düşünüyorum.

Bu yıl bu iş için bir adımdır. Galatasaray'ın Uefa'yı ve Süper Kupa'yı kazanması ülke adına bir marka değeri sağladı, Dünya 3.lüğü de keza aynı şekilde ama bu başarıların yaşanmasından bu yana bir jenerasyon değişti, Ne Avrupa ne de Dünya bizim yaşadığımız bu başarıları hatırlarından dahi geçirmezken bizim rakip takımın taraftarları hala;

Biz Uefa'yı kaldırdık, Süper kupayı aldık falan diye boş beleş konuşmaya devam ediyorlar.

İyi de kardeşim, sizin aldığınız uefa kupası değil, ŞL gruplarda averaj takımı olmanız konuşuluyor şu an avrupa'da. Bundan haberdar mısın?

Herşey marka değerinde bitiyor. Fenerbahçe, Galatasaray veya Beşiktaş veya X takımı ''Şampiyonlar Ligi için bir marka'', ''Uefa Avrupa Ligi için bir marka'', ''Bu takımlar çok ciddi hedeflerle bu kupalara hazırlanıyor''

İmajını kazanamadığımız sürece siz daha çok 1 jenerasyon önce aldığınız kupalardan konuşur durursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

quote:

bende takilmadan devam ediyor

Şifrelenmiş kanal yazısı çıktı.

• Tivibu spor u ekleyemiyorum. Lig tv hd fln geliyor ama tivibu spor yok gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: superstarr1907

Tivibu spor u ekleyemiyorum. Lig tv hd fln geliyor ama tivibu spor yok gelmedi

Hocam TÜRKSAT üzerinden digitürk kullanıyorsanız, kolay kurulum yapın 85.kanala tivibuspor eklenecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baytar

quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Sow u ben de severim fakat seneye sözleşmesi bitiyor. Acikcasi cok mutlu gibi de gozukmuyor 8-10 milyon civarına satilabilirse iyi olur. Hucum hatti Nani fernandao rvp feghouli(?) Volkan Diego Alper olacak defansif oynayacağımız maçlar icin hızlı santrafor eksiği var fakat sırf bunun icin bu hucum hattını daha da şişirmenin geregi yok sanki.

Artık dünyada uygulanan bir strateji bu. sözleşmesinin sona ermesine 1 yıl kalmış, 29 yaşında bir oyuncu için 10 milyon euro bonservis mükemmel bir rakam. hele elimizde fernandao, van persie gibi iki hücum silahı varken artı diego, nani, alper, volkan şen ve dedikodulara göre feghouli ve hulk'tan birinin de monte edildiğini düşünürsek, sow bavullarını toplayabilir bence
    belki yedekliği sorun etmeyecek bir genç hücumcu da alınabilir.

kaldı ki sow cok dağınık bir oyuncu. hem shaktar hem de eskişehir maçlarında statta izlediğim sow bence lille günlerinin çok uzağında. 25 yaşında transfer oldu. şu an 29 yaşında ve ben gereken ilerlemeyi kaydedebildiğini düşünmüyorum.

aynen hocam sow misyonunu doldurdu . yeterli artık 30 31 geldiğinde sıfıra gider . satalım 3-5 e ekleyip 25 yşndaki fegholuyi alalm

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Yandex olayı için kasmayın bu kadar yolda 36 dolar maksimum kazanç var.

Bir limit yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sow'u şu an satmak akıllıca iş bence. 2 tane forvetiniz var. Sol açık'a Forvetten çıkma adam koycağınıza düzgün sol açık koyun daha iyi.

Akıllı bir iş Sow'u satmak.
  • 
Sayfa: önceki 31243125312631273128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.