Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26372638263926402641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Sizdeki Sow düşmanlığını anlamak mümkün değil. Yobaz olarak neresini gördünüz ?? Oruç tutması mı yobazlık ? Maçlarda secde etmesi mi?

Tekniği iyi değil dediğiniz adamın kaç tane şık golü var farkında mısınız ? Salzburg'a önüne şık bir şekilde alıp attığı gol hafızalarda. Sow gibi bir forvet alamazsın. Sol açıkta 15+ atan adam bul bana 10 Milyondan aşağı veriyorlar mı bak bakalım. Transfer sezonun başından beri adamı eleştirip , kötülüyorsunuz. Bir kere övdüğünüzü görmedim. Adamın bize aldırdığı en az 3 BJK derbisi var. Yiğidi öldür , hakkını yeme diye bir söz var. Ama siz sürekli kötüledikçe , yerden yere vurdukça kim yobazca davranmış oluyor ?

Ağzına sağlık kardeşim. Sanki bunlar Fenerbahçeli değil. Sow gibi adamı nasıl kötülüyolar anlamak güç gerçekten. Tamam beğenmessinde bu kadar kötülemek ayıptır be kardeşim adamın yaptığı işler ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Valla bu ulkede adam gibi futbol takip etmek istiyorsan yapacagin sey su
    Herkeste normal bir uydu var hazirlik maclari izleyeceksin koy ustune dsmart kutusunu ligi izleyeceksin koy ustune digiturk cl isleyeceksin koy ustune tivibu
    Ne lan bu boyle kutu ustune kutu koyuyorsun mac izleyeyim dedin tv nin onunde 4 tane uydu alicisi var ulan tv de o kadar giris yokki!!!

Deve de demiş ki "Nerem doğru ki"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eakarvardar

Hotbirt uydusundan acaba hangi kanallar maçı verecek bilen var mı ?

sabahtan beri uğraşıyorum hotbird içinde bulamadım umarım bir bilen yardımcı olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

quote:

sabahtan beri uğraşıyorum hotbird içinde bulamadım umarım bir bilen yardımcı olur..

Kanal ukranie diyorlar ama ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bu kanallar verecekmiş hiç biri hotbird de değil sanırım

Dolce Sport / HD
    Futbol 1 (ukraine)
    Kanal Ukraine
    OLL TV Player [$]
    Smart Spor / HD
  • quote:

quote:

quote:

Kanal ukranie diyorlar ama ?

onu ben söyledim hocam da sıkıntı olan o astra uydusunda hotbird de var mı bilmiyorum..
  • powerjack14 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim seninde. Bende anlamıyorum. Tamam beğenmeyebilirsin. Stili hoşuna gitmez. Ama bu kadar ağır eleştirip , yaptığı onca katkıyı görmezden gelirsen ayıp etmiş olursun. Sow gibi efendi , yedek kaldı mı sorun etmeyen , sol açık oynadı mı problem çıkarmayan üstüne üslük bir de 15'lere yakın gol atan adamın nesini beğenmiyorlar onu çözemedim. Kalmış Shaktar maçına 5 Saat. En önemli gol silahımızı topa tutuyorlar. Anlamak güç .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Valla bu ulkede adam gibi futbol takip etmek istiyorsan yapacagin sey su
    Herkeste normal bir uydu var hazirlik maclari izleyeceksin koy ustune dsmart kutusunu ligi izleyeceksin koy ustune digiturk cl isleyeceksin koy ustune tivibu
    Ne lan bu boyle kutu ustune kutu koyuyorsun mac izleyeyim dedin tv nin onunde 4 tane uydu alicisi var ulan tv de o kadar giris yokki!!!

Bir de onların paraları... O kadar para verebiliyor olsam zaten burdaki her maçı tribünden izlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: onea54

quote:

quote:

Bu kanallar verecekmiş hiç biri hotbird de değil sanırım

Dolce Sport / HD
    Futbol 1 (ukraine)
    Kanal Ukraine
    OLL TV Player [$]
    Smart Spor / HD

aynen hocam horbird değiller malesef..
  • Maç saatine kadar böyle.

• Shakhtar ın VK sayfasına bakıyorumda Rus ve Ukraynalı diğer takımın bütün taraftarları başarılar şu takım sizinle bu takım sizinle yazıp duruyor. Bizdekilerde rakip takımı çiçeklerle karşılamaya gider hey Allahım ya. insan üzülüyor görünce
  • Resimdeki 6 farki bulunuz.

• ben halen son bir bomba bekliyorum :)
  • powerjack14 kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef ülkemizde böyle. Sadece rakip takım taraftarları için değil bizim taraftarımızda bile var böyle tipler. Keşke birlik olsa böyle maçlarda.
  • arkdaşlar maç saatinde kurcalayın bu sayfayıhttp://kanalukraina.tv/ galiba maç saatinde buradan da yayın olacak.. Kanalukraina nın sayfası, eğer astra uyduya sahipseniz oradan da taratıp kanalı bulursunuz... İyi seyirler herkese, bol gol atacağımız turu burada garantileyeceğimiz bir skor alma umuduyla vurduğun gol olsun Fenerbahçe!
  • tugaydurukan kullanıcısına yanıt
    Asıl taraftar böyle olmalı zaten.Avrupa'da Türk'ün Türkten başka dostu yoktur.Avrupada tek yürek olmalıyız.Ben geçen sene Beşiktaş Liverpool'u elediğinde çok sevinmiştim mesela veya Galatasaray Real Madrid'i 3-2 yendiği maçta.Ben aynı tutumu rakip takımın taraftarlarındanda beklerim.Sonuçta hangi takımımız başarılı olursa Ülke puanına oldukça katkısı olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://instagram.com/p/5pUfZzpzsW/?taken-by=reto_ziegler

Sadece biz değil. Herkes istiyor. Cehennemi gösterme vakti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semiz-manço

Rakibin merti gerek

Bunlar ülke düşmanı ya,bugün böyle bir olay olursa ülkemden utanırım cidden ayıptır ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seered

Asıl taraftar böyle olmalı zaten.Avrupa'da Türk'ün Türkten başka dostu yoktur.Avrupada tek yürek olmalıyız.Ben geçen sene Beşiktaş Liverpool'u elediğinde çok sevinmiştim mesela veya Galatasaray Real Madrid'i 3-2 yendiği maçta.Ben aynı tutumu rakip takımın taraftarlarındanda beklerim.Sonuçta hangi takımımız başarılı olursa Ülke puanına oldukça katkısı olacak.

abi kişinin tutumu karakteriyle ilgili
    ben geçen yıl beşiktaşın liverpool'u çekmesini çok istedim hem intikam alabilirlerdi ve eleyebileceklerini düşünüyordum
    maçı kahvede izledik 5 kişiydik sadece ev arkadaşım beşiktaşlıydı
    maç sonu herkes birbirine sarıldı deli gibi sevindik
    olması gerekende bu ama artık aynı tutumu galatasaraya karşı sergilerken zorlanıyorum taraftarı çok oynuyo üstümüze

• quote:

Orijinalden alıntı: Seered

Ama bazi cahil kesim bunu dusunmuyor fazla fanatiklikten gozleri donmus Allah biliyor tolgayin o macta attigi gole ayaga kalkarak sevinmistim niye cunki koskoca liverpoolu elediler. Ama bizim rakipler devam etsin yakinda katar ligi bizim onumuze gecerse gorurum onlari

• 
Sayfa: önceki 26372638263926402641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.