Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
84.480
Cevap
300
Favori
2.095.773
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    171 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Barred

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Yakından bakınca sponsorlu formalar daha karizmatik bence. Bir de thy tüm branşları taşıyacakmış bedava. Anlaşma o kadar da kötü değil bence.

Umarım formanın arkası çubukludur. Arkası duz renk olunca berbat duruyor. Sanki formaların arkası Demirorene batıyorduda gitti kural koydu, formaların içine mıçtı. Ligdeki fontlarda berbat zaten

Avrupada bari tam çubuklu giyelim

Hocam zaten o kural UEFA'nın .
    |
    |

• Binbaşı
    1120 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alfamanager

Beyler shaktarın sitesinde maçı veriyorlar ceza almamak adına pm den ulaşırsanız gönderirim sadece üye olmak yetiyor onada facebook ile falan giriş yapabilirsiniz

bekliyorum dostum
    |
    |

Sizdeki Sow düşmanlığını anlamak mümkün değil. Yobaz olarak neresini gördünüz ?? Oruç tutması mı yobazlık ? Maçlarda secde etmesi mi?

Tekniği iyi değil dediğiniz adamın kaç tane şık golü var farkında mısınız ? Salzburg'a önüne şık bir şekilde alıp attığı gol hafızalarda. Sow gibi bir forvet alamazsın. Sol açıkta 15+ atan adam bul bana 10 Milyondan aşağı veriyorlar mı bak bakalım. Transfer sezonun başından beri adamı eleştirip , kötülüyorsunuz. Bir kere övdüğünüzü görmedim. Adamın bize aldırdığı en az 3 BJK derbisi var. Yiğidi öldür , hakkını yeme diye bir söz var. Ama siz sürekli kötüledikçe , yerden yere vurdukça kim yobazca davranmış oluyor ?
    |
    |
    mrtrhn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Maçı 4-1 alırız. Hatta yarınki başlıkları da söyleyim. Fanatik "4-1 kere maşallah", fotomaç "shacktar ın 4-1 yanı kuşatıldı",bu fener başka, sow zamanı, seri katil Fernandao vs vs vs Amin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

İnsanlığı iyi mi ? Yobaz adam. Tekniği de iyi falan değil. Bir maç 3 tane karşı karşıya %100 pozisyonu her birinde amatör vuruşlarla kaçıran adamın topla alakası olamaz.

Sow yobaz ? Beyin ameliyatı mı geçirdin ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: mrtrhn

İnsanlığı iyi mi ? Yobaz adam. Tekniği de iyi falan değil. Bir maç 3 tane karşı karşıya %100 pozisyonu her birinde amatör vuruşlarla kaçıran adamın topla alakası olamaz.

Arkadaş ben de bunu anlamıyorum ya adamın ne yobazlığını gördünüz Allah aşkına. Oruç tutması mı yobazlık secde etmesi mi? Bana bunu açıklasana. Sow'un futboluna "belki" bir kaç laf söylenebilir ama insanlığına bir şey diyemezsiniz. Adam müslüman diye de gidip yobaz diye etiket koyamazsın kimse kusura bakmasın

|
    |

Orijinalden alıntı: mfyazar

Kadikoyde bir binanin girisinde havai fisek rampalari bulunmus.bazilari is ceviriyor anlasilan

Kaynak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Herkeste normal bir uydu var hazirlik maclari izleyeceksin koy ustune dsmart kutusunu ligi izleyeceksin koy ustune digiturk cl isleyeceksin koy ustune tivibu
    Ne lan bu boyle kutu ustune kutu koyuyorsun mac izleyeyim dedin tv nin onunde 4 tane uydu alicisi var ulan tv de o kadar giris yokki!!!

quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Sizdeki Sow düşmanlığını anlamak mümkün değil. Yobaz olarak neresini gördünüz ?? Oruç tutması mı yobazlık ? Maçlarda secde etmesi mi?

Tekniği iyi değil dediğiniz adamın kaç tane şık golü var farkında mısınız ? Salzburg'a önüne şık bir şekilde alıp attığı gol hafızalarda. Sow gibi bir forvet alamazsın. Sol açıkta 15+ atan adam bul bana 10 Milyondan aşağı veriyorlar mı bak bakalım. Transfer sezonun başından beri adamı eleştirip , kötülüyorsunuz. Bir kere övdüğünüzü görmedim. Adamın bize aldırdığı en az 3 BJK derbisi var. Yiğidi öldür , hakkını yeme diye bir söz var. Ama siz sürekli kötüledikçe , yerden yere vurdukça kim yobazca davranmış oluyor ?

Ağzına sağlık kardeşim. Sanki bunlar Fenerbahçeli değil. Sow gibi adamı nasıl kötülüyolar anlamak güç gerçekten. Tamam beğenmessinde bu kadar kötülemek ayıptır be kardeşim adamın yaptığı işler ortada.

• Binbaşı
    1317 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Valla bu ulkede adam gibi futbol takip etmek istiyorsan yapacagin sey su
    Herkeste normal bir uydu var hazirlik maclari izleyeceksin koy ustune dsmart kutusunu ligi izleyeceksin koy ustune digiturk cl isleyeceksin koy ustune tivibu
    Ne lan bu boyle kutu ustune kutu koyuyorsun mac izleyeyim dedin tv nin onunde 4 tane uydu alicisi var ulan tv de o kadar giris yokki!!!

Deve de demiş ki "Nerem doğru ki"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: eakarvardar

Hotbirt uydusundan acaba hangi kanallar maçı verecek bilen var mı ?

sabahtan beri uğraşıyorum hotbird içinde bulamadım umarım bir bilen yardımcı olur..
    quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

quote:

sabahtan beri uğraşıyorum hotbird içinde bulamadım umarım bir bilen yardımcı olur..

Kanal ukranie diyorlar ama ?

quote:

quote:

Bu kanallar verecekmiş hiç biri hotbird de değil sanırım

Dolce Sport / HD
    Futbol 1 (ukraine)
    Kanal Ukraine
    OLL TV Player [$]
    Smart Spor / HD

PSN : Onea-54

Film Arşivi Satılıktır
    İlgilenenler PM Lütfen
  • Yüzbaşı
    748 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Kanal ukranie diyorlar ama ?

onu ben söyledim hocam da sıkıntı olan o astra uydusunda hotbird de var mı bilmiyorum..
    |
    |

Eyvallah kardeşim seninde. Bende anlamıyorum. Tamam beğenmeyebilirsin. Stili hoşuna gitmez. Ama bu kadar ağır eleştirip , yaptığı onca katkıyı görmezden gelirsen ayıp etmiş olursun. Sow gibi efendi , yedek kaldı mı sorun etmeyen , sol açık oynadı mı problem çıkarmayan üstüne üslük bir de 15'lere yakın gol atan adamın nesini beğenmiyorlar onu çözemedim. Kalmış Shaktar maçına 5 Saat. En önemli gol silahımızı topa tutuyorlar. Anlamak güç .
    |
    |
    powerjack14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Valla bu ulkede adam gibi futbol takip etmek istiyorsan yapacagin sey su

Bir de onların paraları... O kadar para verebiliyor olsam zaten burdaki her maçı tribünden izlerim.

|
    |

Orijinalden alıntı: onea54

quote:

quote:

Bu kanallar verecekmiş hiç biri hotbird de değil sanırım

Dolce Sport / HD
    Futbol 1 (ukraine)
    Kanal Ukraine
    OLL TV Player [$]
    Smart Spor / HD

aynen hocam horbird değiller malesef..
    |
    |
    Maç saatine kadar böyle.

|
    |

• Teğmen
    154 Mesaj
    Shakhtar ın VK sayfasına bakıyorumda Rus ve Ukraynalı diğer takımın bütün taraftarları başarılar şu takım sizinle bu takım sizinle yazıp duruyor. Bizdekilerde rakip takımı çiçeklerle karşılamaya gider hey Allahım ya. insan üzülüyor görünce
SEO
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.