Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26352636263726382639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

F.Bahçe - Şampiyonlar Ligi
    Ön eleme ilk maç: D-Smart
    Ön eleme rövanş: Digiturk
    • Play-off (Kalırsa)
    İlk Maç Salı: TRT
    Çarşamba: Tivibu

Bu ne lan böyle

Nasil yaw. Tmm ben de digiturkte de var ama paketim onu kapsar mi acaba sadece lig maclarini izleyebilecegim

Maalesef ayrıca ucret odemek gerekiyor ki bu da oyle az buz bir şey degil. Gecen sene Bjk maçında 80 lira civarı bir şeydi. Aklı olan vermez o parayı.

• Dsmart blu üyeleri izleyebiliyor mu arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

kadıköye taraftar olarak sızıp, olay çıkarmayı planlamaya çalısan gs li taraftarlara sunu belirtelim, ilk arenadaki avrupa maçında kan govdeyi goturur, bir daha avrupayı ruyanızda gorursunuz, boyle seylerle ugrasmayin, ortalık zaten sakat ulke karisik durumda, gs li taraftarlar akıllı olsun, isine baksin herkes.

Yahu olamaz oyle bir sey. Passolig var her yer kamera. Yaktığı an bilmem kac ay men yer kimse cesaret edemez ona. 6222 boşa cikmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Galatasaraylı olarak bu akşam Türk bayrağı taşıyan Fenerbahçeyi destekleyeceğim.
    Umarım kazanırsınız ama kazanamazsanız Uefada sizi finalde görüyorum.

• Ben TFF yi de anlamıyorum Türk futbolunu geliştireceğiz diye uğraşıyorlar bir yandan da Avrupa maçlarımızı sürekli değişik platformlara satıyorlar.Yav milli maçtır bu maçlar bir nevi yayınla şifresiz devlet kanalında herkes izlesin ülkece destek olsun birlik beraberlik ruhu oluşsun böyle olduğu zaman diğer takım taraftarları da heyecanla izleyip zamanla destek verecektir zaten.Ama yok illa eziyet çektirecekler her maç farklı yerde bıktık artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waffenschutz

Biletler ne alemde yahukombine dışında 3bin bilet satılmıştı en son.

Az satilmasinin tek sebebi passoligin sacma sisteminden dolayi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Galatasaraylı olarak bu akşam Türk bayrağı taşıyan Fenerbahçeyi destekleyeceğim.
    Umarım kazanırsınız ama kazanamazsanız Uefada sizi finalde görüyorum.

adamın dibisin,işte böyle saygılı adamlar lazım bize,karşı takım bile olsa saygın var en azından,helal olsun usta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Kumaş

quote:

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZekaFışkıttıranİnsan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZekaFışkıttıranİnsan

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Dostum kotu cevap vermek istemiyorum belli ki sende transfer istiyorsun ama ters pskoloji ile totem yapiyorsun, transfer gercekten kapanmis olabilir kuvvetle muhtemel hatta bu, benim dedigim x yonetici bir aciklama yapiyorsa bunu pazarlikta elini kuvvetlendirmek icinde yapiyor olabilir olusu. Nitekim bu tarz aciklamalardan sonra gelen cok oyuncu oldu cogu tatmin etmesede ve halen transfer olabilir yalanlanip aldigimiz oyuncular bur degil iki degil...

Bende transfer istiyom tabi nani nin alternatifi olabilecek bir isim + orta saha(diegonun kötü oynama ihtimaline karşı) şart ama klüp güncel transfer görüşmemiz yoktur diyor ayrıca detay var robbenle şu an görüşme yok ama önceden olmuş bitmiş ve bir koşula bağlanmış(ş.grupları) olabilir ama şu an fenerbahçe hakkındaki bugünün haberlerine yalan gözüyle bakıyorum

Nani alternatifi mi ? Yeterince alternatif yok mu sence şuan takımda ? İlk 11 de banko oynayacak bir kanat ve sağlam bir ortasaha desen anlarımda. Bu takıma rotasyon topçusu almak fail olur bu dakikadan sonra.

nani sakatlansa yerine kim girecek topuzu mu oynatacan

Stoch ?

Naniyi sol diye duşunursen evetde stoch sağda oynamaz

Sağ ayaklı bir kanat oyuncusu.

Doğru diyorsun sağ kanatta oynayamazmış.

Dostum kafanmı guzel stochun sen ne zaman sağda oynayıpta iyi oynadığını gordun tek yaptığı içeri çekip şut atmak zaten sol taraftan başka bi yerde oynayamaz bana futbol oğretme hoca hazırlık maçlarında bile sağda denememiş sen sağda oynar diyosun

Yav he he ...

Futbolun f sini bilmiyosun gelip burayıda kirletme stoch sağda oynarmış yarın obur gun robben gelirse sen onu sola yazarsın

Siz naniye yedek alınmasını söyleyen bir insan grubusunuz. Beyni olan bu takımın en son ihtiyacının yedek oyuncular olduğunu anlar ve bilir. Çok bi futbol bilgisine bile gerek yok. Ama sizde oda yok anlaşılan. Bu arada evet stoch naninin yokluğunda sağ kanatta bal gibide oynar. Aykut kocaman zamanında kanatlarda nasıl dönüşümlü oynadıysa direk sağa koyduğundada babalar gibi oynar. Hadi yol al. Özelden sövmüşsün zaten. Burda olsan pataklardım seni şuanda velet

He yaw he oynar tamam hocayada soyle bunu o mal bilmiyo çunku stochu sağda oynatırsan zaten az olan etkinliğinin yarısını alırsın elinden ben yedek alınsın filan demiyorum ilk 11 e adam lazım sağ kanat ve orta saha bu aradada nani solda oynuycak zaten hoca sağa adam istiyo şu anda diegonun solda oynaması geçici bi durum bunuda iyi takip et bana adam gibi cevap verirsen ergen gibi he yaw he diye cevap vermezsen adam gibi cevap alırsın hadi ikile

İkiletmişler seni

• quote:

Orijinalden alıntı: Dhnin Yardımseveri

umarım bu gece ibrahimoviçin parası çıkar

Fakir takımın taraftarları bizim elenmemize ümit bağlamış hahahahahhaha dbhddjdbdjxhxkbd

• vereceksin klüplere kendi yayın hakkını pazarlama imkanını, bırak kimle kaça anlaşıyorsa anlaşsın. Fenerbahce taraftarı olarak GS, BJK maçlarına neden extra para vereyim yok lig tv al yok d smart al..

bırak adam anlaşsın bir kanalla tüm maçlarını yayınlatsın, sen de Federasyon olarak bu gelirin bir kısmını al havuzda topla yayıncı bulamayan anadolu klüplerine dağıt!

hem görsünler hangi klübün marka değeri, yarattığı katma değer daha fazla! görelim GS kaça satacak biz kaça satacağız...
  • Arkadaşlar maç Dsmart'taydı değil mi
  • Akli olan digiturk alir digiyi araplar satin aldi 2 yila kalmaz herseyi alirlar bunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

kadıköye taraftar olarak sızıp, olay çıkarmayı planlamaya çalısan gs li taraftarlara sunu belirtelim, ilk arenadaki avrupa maçında kan govdeyi goturur, bir daha avrupayı ruyanızda gorursunuz, boyle seylerle ugrasmayin, ortalık zaten sakat ulke karisik durumda, gs li taraftarlar akıllı olsun, isine baksin herkes.

Helal olsun hocam racon boyle kesilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0-0 gördüm rüyada

• terraneo dayı'ya iki rica etsek maç yayın haklarını da alsa gelse.
  • bazı taraftarlar meşale yakacak, men edilsin diye maça bile girebilirler.
    yabancı cisim dahi atabilirler.at fava gitsin.
  • Başarılar FENERBAHÇEM

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Kadikoyde bir binanin girisinde havai fisek rampalari bulunmus.bazilari is ceviriyor anlasilan

• Yurtdışında maçı ücretsiz yayınlayacak kanal var mı?
    Zamanında star ücretsiz veriyordu bizim ülkede. Belki Ukrayna hala ücretsiz veriyordur maçları. Bilgisi olan?

• elinde meşale olanı dövmeyen cimbomlu olsun.

• 
Sayfa: önceki 26352636263726382639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.