Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26182619262026212622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gomez iyi güzel adam da rvp ile karşılaştırılamaz be abicim gomez ba gibi 1 sene sonra gitmek ister ve en az 2 kez sakatlanır.
  •  [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

Aldım be bilet oley be

Ben alamadım sen aldın tebrik ederim :D
  • quote:

2.yi de aldım beyelr arkadaşa offf

Bunun bir sırrı var mı :) Ben 1 ila 4. kademe yanyana bakıyorum bulamadım bir türlü, boşlamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: master_monster

quote:

Aldım be bilet oley be

Ben alamadım sen aldın tebrik ederim :D

2.yi bile aldım hocam arkadaşa sıra 3.de Allah yardımcın olsun
  • Sosa Töre Q7 Gomez

Sneijder Rodriguez Podolski Burak

Karşılaştırması gördüm. Diego Nani Fernandao RvP kadrosu ile eşitsizlik olmasın diye muhabbete girmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: master_monster

quote:

2.yi de aldım beyelr arkadaşa offf

Bunun bir sırrı var mı :) Ben 1 ila 4. kademe yanyana bakıyorum bulamadım bir türlü, boşlamıyor.

Her saniye yeniliyoruz arkadaşla bana denk geliyor hep 3-4 boş oldu ikisinde de direk en uygun yeri seç deyip aldım oldu
  • gomez transferinden sonra gs sayfası karışmış valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Orijinalden alıntı: bombacimulayim52

Arkadaşlar, bu kadro bütçemizin erişebileceği bir kadrodur, abartılı demeyiniz lütfen (fakat bütçemizin olmasına rağmen bu sene yapılmaz diye tahmin ediyorum , belki Robben gelir)
     [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Ramiresi alıp yedek mi oturtacağız hocam?

Onuda geçtim Robbeni aldık diyelim.Lennon'u niye alıyoz ?

• forma reklamı berbat, neyseki sadece Avrupa kupalarında kullanılacakmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar daha önce kullanan varsa bilir. dsmart için sopcast linki vs oluyor mu maç saati? yoksa kiralayacağım maç için.
  •  [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Gomez ile Rvp kiyaslanabilir bunda bir sakınca yok. Gomez ile Rvp zaten aynı tarz golcü değil, Rvp daha cok klas gol atan bir tip Gomez ise Hakan Şükür un klas hali. Tek başına futbolcular değilde hücum hattını karşılaştırmak abes olur. Adamların Gomez çıkarsa kim oynayacak Pektemek mi ? Cenk Tosun mu ? Bizde Sow ile Fernandao, kadro kalitesi böyle oluyor. 11 futbolcu takımı şampiyon yapmaz geçen sene beşiktaş bundan çok çekti, Demba ba oynamayinca Sosa da formsuz olumca takım resmen çöktü.

Suan Türkiye liginde en iyi forvet hattı bizde, Rvp, Sow, Fernandao üçlüsünden daha iyi bir forvet hattı yok kimsede.

Gomez, Pektemek, Cenk Tosun
    Burak, U.Bulut, Sinan Gumusoğlu

Burada santrafor karşılaştırması yaptım sadece. Sneijder, Q7, Töre,Sosa,Nani, Stoch, Diego vb topculari karşılaştırmasını yapmadım.

• neto_ kullanıcısına yanıt
    Genelde Rusça ama görüntü muazzam 8 mbs veya üstü internet varsa donmadan çalışıyor google dns ile.

• Vay be Real Madrid'den J.Rodriguez'i almış adamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

bakalım 2 sene dişimizi sıkabilecezmi inşallah bi sorun olmaz ama ben olası bi çeyrek finalde meşale falan yakılacağını düşünüyorum inşallah olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Gomez ile Rvp kiyaslanabilir bunda bir sakınca yok. Gomez ile Rvp zaten aynı tarz golcü değil, Rvp daha cok klas gol atan bir tip Gomez ise Hakan Şükür un klas hali. Tek başına futbolcular değilde hücum hattını karşılaştırmak abes olur. Adamların Gomez çıkarsa kim oynayacak Pektemek mi ? Cenk Tosun mu ? Bizde Sow ile Fernandao, kadro kalitesi böyle oluyor. 11 futbolcu takımı şampiyon yapmaz geçen sene beşiktaş bundan çok çekti, Demba ba oynamayinca Sosa da formsuz olumca takım resmen çöktü.

Suan Türkiye liginde en iyi forvet hattı bizde, Rvp, Sow, Fernandao üçlüsünden daha iyi bir forvet hattı yok kimsede.

Gomez, Pektemek, Cenk Tosun
    Burak, U.Bulut, Sinan Gumusoğlu

Burada santrafor karşılaştırması yaptım sadece. Sneijder, Q7, Töre,Sosa,Nani, Stoch, Diego vb topculari karşılaştırmasını yapmadım.

Ortayı ve kanatları seçersek,
    Nani snejder töre
    Seçerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

bakalım 2 sene dişimizi sıkabilecezmi inşallah bi sorun olmaz ama ben olası bi çeyrek finalde meşale falan yakılacağını düşünüyorum inşallah olmaz

İnşallah olmaz bir sorun. Etrafta çok kendini bilmez var ben de tırsıyorum açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahdet-i Vucuddd

Genelde Rusça ama görüntü muazzam 8 mbs veya üstü internet varsa donmadan çalışıyor google dns ile.

İnternet hızım 25mbps fakat %100 bunu kullanamıyorum genelde 21 mbps civarı. Anladığım kadarıyla sorunsuz izlerim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

Vay be Real Madrid'den J.Rodriguez'i almış adamlar..

Jose olanı aldılar.
  • 
Sayfa: önceki 26182619262026212622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.