Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
84.480
Cevap
300
Favori
2.095.531
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    19 Mesaj
    Kale arkasında filan boş yer kaldımı acaba kombine için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Forma ve stad sponsorluğu ne durumda yahu bugün açıklanacaktı sözde.
    |
    |
    Bu mac gidemeyecegim sehir disinda oldugum icin kombinemi kiralayabilirim migros e blok

Hepimiz Robben Transferini merak ediyoruz,ihtimal yok diyenler,olabilir diyenler vs vs.
    Yanlış görmediysem Robben sonunda takımına kavuştu,antremanlara başladı.
    Hemen hemen çoğu spor adamları artık Fenerbahçe'nin Robben ile ilgilendiği düşünüyorlar.
    Bir döngü var ortada sanki
    Yavaş yavaş artıyor Robben haberleri.
    Sessizlik hakim derler ya,o misal,RVP,Nani transferinde de durum böyleydi süreç yavaş yavaş ilerliyor.
    Terraneo ve Aziz Yıldırım'ın bu hafta Robben transferi için Almanya'ya gideceği yönde haberler var.
    Yönetimimiz tamamen tura odaklanmış durumda,bu yüzden haberleri yalanlıyor,yalanlama haberleri geçerli değil artık.
    Tüm Spor alemi biliyor bunu,yalanlandı diye ilgilenilmiyor diye bişey yok.
    Yönetimimiz oyuncuların morallerinin bozulmaması adına,tura odaklanmak adına transfer haberlerini yalanlıyor.

Yanlışım varsa baştan özür diliyorum,Pep Guardiola ''Gitmek isteyen oyuncumuz varsa zorlamayız'' diye bir açıklama yapmış gördüğüm bir haberde.
    Douglas Costa'yı transfer ettiler ve bu adamı izledim ben,Robben 2 denilebilir,müthiş teknik süratli,çalım atabiliyor.
    Gençleştirme çalışmaları var Bayern'de.
    Aynı zamanda Robben'in eşi RVP'nin eşi yengemiz Bouschra'yı ziyaret etmeye gelecek diye haberler dolanmaya başladı.
    Kimileri ziyaret amaclı,kimileri de hem ziyaret,hem de İstanbul hakkında bilgi almak için geleceğini söylüyorlar.
    Ayrıca bizde Hollandalı oyuncular çok :)
    Dirk Kuyt,Hoijdonk,ikna için çabalıyorlar.
    RVP transferinde bu iki ismin kilit isim oldugunu görmüşsünüzdür sürekli bilgiler verdiler RVP'ye.
    Başkanımızın Robben transferi için Dirk Kuyt'tan ricada bulunduğu,Dirk Kuyt'un Robben ile iletişime geçtiği ve Robben'in RVP'den sonra Fenerbahçe'ye sıcak baktığı söyleniyor.
    Dirk Kuyt aslında bizim 2. Terraneo'muz.
    Sürekli bilgiler veriyor ve ikna etmeye çalışıyor
    Alman Basınında'da haberler çıkmaya başladı.
    ''Robben Fenerbahçe'ye gidebilir''diye haberler var.
    Aynı durum RVP ve Nani transferinde de olmuştu.
    Aziz Yıldırım'ın açıklamaları da Robben'i gösteriyor gibi.
    ''Paramız var transferden kaçmayız'' gibi açıklamaları.
    Zaten Robben'e cok büyük bir ilgisi var Başkanımızın bunu biliyoruz.
    Para konusunda ise Başkanımızın kesenin ağzını açacağı söyleniyor.
    Geçtiğimiz günlerde söylemiştim,15 M ile 20 M arası bonservis bedelleri dönüyor diye,eğer bu transfer biterse ki (ben biteceğini düşünüyorum) bu civarlarda bonservis bedeli öderiz.
    Yıllık ücrette hiçbir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
    Robben'in eline geçen net para 6 milyon euro diye biliyorum.
    5M Euro'ya bağlayıp Robben ile anlaşılabilir.
    Zaten Robben ile anlaşıldığı yönünde haberler de var.
    Ve ne tesadüftür ki RVP'de de bu yönde haberler vardı.
    RVP ile anlaşıldı M.United ile bonservis pazarlıkları sürüyor gibisinden.

Anlaşılacağı üzere transfer politikamız gayet iyi ilerliyor,ee takımımızda transfer dehası bir adam olunca hiçbir oyuncu zor değil bizim için,Terraneo dayımız sağolsun

Bu yazdıklarım hem benim düşüncelerim hem de araştırıp baktığım bilgilerden olusuyor.
    Shaktar maçından sonra Robben haberlerinin iyice artmasını ve kısa bir süre sonra artmasını bekliyorum ben.
    Bu yazdıklarım asla kesin değildir,lütfen böyle bir algı oluşmasın sizde.
    Kendi düşünce ve bilgilerimiz yazdım buraya,yanıltmak asla istemem sizi,istenmeyen adam olmak istemem

İyi Forumlar Renktaşlarım.
    |
    |

• Yarbay
    7122 Mesaj
    Küçük kardeşim, "abi galatasaray Madrid'deki Rodriguez'i aldı" dedi. Bende "yok la nasıl alacaklar" falan dedim. Hemen internete yazdım, hakikaten almışlar. Ben James Rodriguez sandım, meğer daha doğru düzgün forma bulamayan Jose Rodriguez'i almışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Aynen bi an nasıl geldi dedim bende. Sonradan joseyi görünce rahatladım
    |
    |
    18_Eren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    334 Mesaj
    Profesyonel Futbol Takımımız 2015-2016 sezonu Avrupa Kupaları maçları için Türk Hava Yolları ile ‘’Resmi Havayolu Taşıyıcısı’’ olarak anlaşmıştır.

Karşılıklı yapılan anlaşma neticesinde Avrupa müsabakalarındaki forma göğüs reklamı karşılığında, Türk Hava Yolları Fenerbahçe’nin “Resmi Havayolu Taşıyıcısı” oldu.

Anlaşmanın iki taraf için de hayırlı olmasını diler, kamuoyunun bilgisine sunarız.

Fenerbahçe Futbol A.Ş.

AVRUPADA THY YA PEKİ TÜRK LİGİNDE ?
    |
    |
    1810 Mesaj
    Arkadaşlar THY'nin vereceği ücret daha sonra kapa falan mı bildirilecek?
    |
    |

Sadece beyaz ve volkandaki formada hoş durmuş. Çubukluya gitmez, laciverttede mesela sol üstte olsa ufak bir yazıyla gayet güzel olabilirdi.

Yanlız çubuklu çok kötü olmuş.
    phoenıx39 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Kişisel görüşüm de Çubukluya hiç yakışmamış diğerlerinde fena durmuyor..
    |
    |

I'm everywhere you never been, and better than I ever been..
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj
    Avrupada thy ile anlaştıysak galiba ligde ki sponsorumuz fazla şaşalı bir şey olmayacak. Umarım ön tarafa ülker olmaz yav paf takımından biliyorum rezalet
    |
    |
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: phoenıx39

Profesyonel Futbol Takımımız 2015-2016 sezonu Avrupa Kupaları maçları için Türk Hava Yolları ile ‘’Resmi Havayolu Taşıyıcısı’’ olarak anlaşmıştır.

Karşılıklı yapılan anlaşma neticesinde Avrupa müsabakalarındaki forma göğüs reklamı karşılığında, Türk Hava Yolları Fenerbahçe’nin “Resmi Havayolu Taşıyıcısı” oldu.

Anlaşmanın iki taraf için de hayırlı olmasını diler, kamuoyunun bilgisine sunarız.

Fenerbahçe Futbol A.Ş.

AGA FERNANDAO nun TIPE BAKSANIZA ... ADAMI YER VALLA .. ILK DEFA BI OYUNCUYA BU KADAR ICIM ISINDI ...
    |
    |

• Yarbay
    3067 Mesaj
    Anlaşma süper de çubukluda ve 3. formada çok kötü durmuş yazı.Galatasaray'ın formasında daha iyi duruyordu.

Fenerbahçe'nin forma sponsoru belli oldu. Qatar ile anlasilmis fakat Şampiyonlar Ligi'nde sponsor Turkish Airlines.

Bu doğru galiba öğlen bir arkadaş paylaşmıştı bunu.

|
    |

Ne yani beleş mi uçacağız her yere :)
    |
    |

|
    |
    O adidas logosunun sağda olmaması içine etmiş her şeyin.Antreman ürünlerinde öyle formada da yap ne olacak?

THY olayını görmedim kesin mi sitede mi yayınlandı?

|
    |
üniversite
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.