Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26022603260426052606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bulshizza

Ali Ece candır can. Oturup saatlerce futbol konuşmak isterim kendisiyle, ister Beşiktaş konuşalım ister Trabzonspor. Hiç farketmez, adam öyle noktaları vurguluyor ki "lan harbiden haa" moduna giriyorum.

şu spor ortamında bence dinlenecek tek adam gerçekten samimi her anlamda benimde çok hoşuma gidiyor onun programlarını izlemek..
  • Dünyanın en iyi djleri bir arada.. Şimdi orda olmak vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu televizyonda ki çoğu yorumcuların yorumları kendi arkadaş çevremizde yaptığımız takım sohbetinden bi farkı yok
    Hatta çoğu avrupadan futbolu takip etmezlerdi Rıdvan Dilmen dahil ispanyada barcelona real madrid ilk 11nde ki oyunculardan başka kimseyi tanımazlardı Son yıllarda birazda idda sayesinde! futbola daha çok ilgi olunca mecbur kendi çaplarını genişletmek zorunda kaldılar

• İşte Ali Ece bence öyle bir adam değil hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrensel01

Dünyanın en iyi djleri bir arada.. Şimdi orda olmak vardı

Türkiyeden katılan dj var mı hocam.
    Yaşları kaç türkiyeye gelseler Rvpyi çekemeyenler Rvp yaşlı diye eleştirilirler mi idi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Tüyler diken diken!

Mükemmel. Son kısım efsane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulshizza

İşte Ali Ece bence öyle bir adam değil hocam.

Evet hocam o adam Championshipte ki oyuncuları bile sayar adam sonradan görme/öğrenme değil.
    Sadece nerden nereye geldik diye söyledim bir zamanlar dünya kupasını alan Zidaneli fransa hazırlık maçı için türkiyeye geldiğinde boş tribünlere oynadı.

• Hocanın konuşmasından hücum oynatıcağı anlaşılıyo shaktara ama kontraataklara bi çozumu yoksa çok uzuluruz soyleyim

• Transferimizi yaptık, kafamız rahat bu konuyu kapatalım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZekaFışkıttıranİnsan

quote:

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Dostum kotu cevap vermek istemiyorum belli ki sende transfer istiyorsun ama ters pskoloji ile totem yapiyorsun, transfer gercekten kapanmis olabilir kuvvetle muhtemel hatta bu, benim dedigim x yonetici bir aciklama yapiyorsa bunu pazarlikta elini kuvvetlendirmek icinde yapiyor olabilir olusu. Nitekim bu tarz aciklamalardan sonra gelen cok oyuncu oldu cogu tatmin etmesede ve halen transfer olabilir yalanlanip aldigimiz oyuncular bur degil iki degil...

Bende transfer istiyom tabi nani nin alternatifi olabilecek bir isim + orta saha(diegonun kötü oynama ihtimaline karşı) şart ama klüp güncel transfer görüşmemiz yoktur diyor ayrıca detay var robbenle şu an görüşme yok ama önceden olmuş bitmiş ve bir koşula bağlanmış(ş.grupları) olabilir ama şu an fenerbahçe hakkındaki bugünün haberlerine yalan gözüyle bakıyorum

Nani alternatifi mi ? Yeterince alternatif yok mu sence şuan takımda ? İlk 11 de banko oynayacak bir kanat ve sağlam bir ortasaha desen anlarımda. Bu takıma rotasyon topçusu almak fail olur bu dakikadan sonra.

nani sakatlansa yerine kim girecek topuzu mu oynatacan

Stoch ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Dostum kotu cevap vermek istemiyorum belli ki sende transfer istiyorsun ama ters pskoloji ile totem yapiyorsun, transfer gercekten kapanmis olabilir kuvvetle muhtemel hatta bu, benim dedigim x yonetici bir aciklama yapiyorsa bunu pazarlikta elini kuvvetlendirmek icinde yapiyor olabilir olusu. Nitekim bu tarz aciklamalardan sonra gelen cok oyuncu oldu cogu tatmin etmesede ve halen transfer olabilir yalanlanip aldigimiz oyuncular bur degil iki degil...

Bende transfer istiyom tabi nani nin alternatifi olabilecek bir isim + orta saha(diegonun kötü oynama ihtimaline karşı) şart ama klüp güncel transfer görüşmemiz yoktur diyor ayrıca detay var robbenle şu an görüşme yok ama önceden olmuş bitmiş ve bir koşula bağlanmış(ş.grupları) olabilir ama şu an fenerbahçe hakkındaki bugünün haberlerine yalan gözüyle bakıyorum

Nani alternatifi mi ? Yeterince alternatif yok mu sence şuan takımda ? İlk 11 de banko oynayacak bir kanat ve sağlam bir ortasaha desen anlarımda. Bu takıma rotasyon topçusu almak fail olur bu dakikadan sonra.

nani sakatlansa yerine kim girecek topuzu mu oynatacan

Stoch ?

Naniyi sol diye duşunursen evetde stoch sağda oynamaz

• Kale volkan
    savunma h.ali alves kæjer şener/gokhan
    Orta saha sol açık caner sağ açık nani libero topal orta saha diego
    forvet rvp sow/fernandao

• KORKMA TİTRE ŞAMPİYONLAR LİGİ! SENİ FETHETMEYE GELİYORUZ!

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tek üzüldüğüm transfer babel, 10 tane stoch yapar, keşke biz alsaydık, dolu dolu tam 2 yıl kanatta oynardı...nani--babel 😢😢

• Şanlı tarihimize Altın harflerle yazılacak yeni bir zafere hazır mıyız arkadaşlar ?

35bin kombine satılmış stadın full dolacagi zaten garanti hep destek tam destek ilk golu yesekte oturmak yok

yedigimizden fazlasını atacagiz bumaçta

bizi avrupaya almayanlara gerekli dersi taraftarıyla futbolcusuyla tum dunyaya gosterecegiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

Transferimizi yaptık, kafamız rahat bu konuyu kapatalım artık

dur hocam buda gelsinde öyle kapatıcaz

• Muhabbeti geçmişken ben de söyleyeyim Ali Ece bir numaradır benim için de. Futbol hastasıdır ve televizyonlarda saf futbol konuşan nadir adamlardan biri. Samimi de bir dili var.. NTV Spor'da Transfer Günlüğünde vs. takip ediyorum 7 gün olsa 7 gün dinlerim öyle bir insan. Bir de Bağış Erten var onu da severim. Geçenlerde 1-2 program yaptılar Ali Ece ile birlikte çok keyifli sohbetleri. Programların tekrarları Youtube'da var, izlemek isteyen varsa izleyebilir.
  • 
Sayfa: önceki 26022603260426052606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.