Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21242125212621272128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlız, Emenike kendini yıldız zannediyordu ya. Nasıl yolladık ama
  • pardon yanlış yazmışım "1 daha mantıklı" olacaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FURY.

quote:

Orijinalden alıntı: Disclosure X

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

95 ve üzeri doğan yeni neslin %70 ini neyle besliyorlar? yazık ya

Kedi-aslan misali bunlar. Gs taraftarı kadar kendini bu kadar büyüten bir taraftar grubu yoktur heralde, Madrid taraftarı bile bu kadar büyük görmüyordur kendilerini. Ama bunlar neye dayanarak kendilerini aşırı büyük ilan ediyorlar anlamıyorum. Çok iyi gaza getiriyorlar kendilerini

Gülmek isteyen varsa Facebook'da Kun denen elemana bakın arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

Orijinalden alıntı: Andrew Lincoln

pardon yanlış resim 1 mi 2 mi?

1

Sow sol kanat olmasın artık bide

Sow sol açık olmasın demekten bıkmadınız mı? Her sola konduğunda bunu yazıyorsunuz? (şahsi değil genel manada soruyorum) Sol da istikrarlı bir isim yok. Stoch 90 dk çıkartabilir mi soru işareti son izlediğim çıkartamaz. İlerde RVP ve Fernandoa var. Sow istesekte istemesekte sol da kullanılacak sizin 40 kere yazmanız bunu değiştirmeyecek. Nani ayarında bir kanat gelir yazmayız seneye salah mirallas vs alırsak o zaman istediğiniz kadar yazabilirsiniz bu cümleyi

• Terreno öyle bir adamki Van gaale bile hissettirmeden Van persie'yi istanbula getirdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrew Lincoln

pardon yanlış resim 1 mi 2 mi?

Bana gore 2 ama sow yerine stoch .

• İnşallah iyi bir kura çekip çifte bayram yasariz

•  [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Kızı da inanılmaz tatlı maşallah. Allah bağışlasın. Tam bir aile babası reyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Çarşambayı iple çekiyorum.

Duyummu var maç var izlicez diyemi?

Çarsamba dnipro maci var baska ne var bilmiyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspilicueta24

quote:

quote:

Kedi-aslan misali bunlar. Gs taraftarı kadar kendini bu kadar büyüten bir taraftar grubu yoktur heralde, Madrid taraftarı bile bu kadar büyük görmüyordur kendilerini. Ama bunlar neye dayanarak kendilerini aşırı büyük ilan ediyorlar anlamıyorum. Çok iyi gaza getiriyorlar kendilerini

36 bin beğenili sayfanın her paylaşımlarında küfür var. Çok değil küfürlü paylaşımları 8-10 kişi şikayet etsek sayfa kapanabilir veya hiç olmadı paylaşımlar kaldırılır. Facebook böyle şikayetlere önem veriyor,dikkate alıyor .Şikayet edelim lütfen arkadaşlar. Az buz değil 36 bin kişiyi toplamış adam. Sayfası kapanırsa sinirden aklını kaçırır bu Fenerbahçe düşmanı Gönderileri tek tek şikayet edelim lütfen

https://tr-tr.facebook.com/KunultrAslan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam dediğiniz isimlere Kadlec hariç katılıyorum. Kötü oyuncu değil aslında sol bek de oynadığı için kalabilir. O isimlere ek Meireles de elden çıkarılsa yerlerine bir sol kanat bir çift yönlü orta saha bir de forvet alınabilir o da keser bizi. Ama fm gibi değil işte elden çıkarmak yerini doldurmak kolay değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önde baskıyı defans sayesinde zaten yapamıycaz yavaş olduklarını bildikleri için stoperler geri kaçıyo bu hazırlık maçında bile gözuktu orta saha ve forvet bolgesi one çıkarken defans daha doğrusu stoperler geride duruyo kjaer gibi uzun hava toplarında etkili adam almışken elinde yine alves gibi kadlec gibi yavaş adamlar varken çabuk bi stoper alınıcağına ba alındı madem kiralanacaktı başka biride kiralanabilirdi ben burda sıkıntı yaşıycağımızı düşunuyorum ama inş yaşamayız

• Ceza aldik yine...

• quote:

Orijinalden alıntı: Deli Doktor

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

Olum sevindirik oldunuz bayagi yaaa. Alti ustu emeklilige merdiven dayamis bi topclass oyuncu, bir de topclass kanat oyuncusu getirdiniz. Neyin kafasini yasayip simdiden sampiyonlugunuzu ilan ediyosunuz. Bi de bu paylasimlari bjknin forumlarinda diil de niye ozellikle gsnin forumlarinda yapiyosunuz anlamam. Nasil bi asagilik kompleksine sokmusuz ki sizi sevinclerinizi bile bizim forumlarda yasiyosunuz. Biz daha olmedik. Bizim hali hazirda 1 topclass oyuncumuz varken (sneijder) yanina bi tane daha aldik ( poldi.) Ustelik bi tane de topclass santrafor gelicek. (M. Gomez veya huntelaar kim bilir bakarsin belki de ibra ) havaya girmeyin yine erkenden. Yoksa sonuc 4. Yildizda oldugu gibi yine husran olur sizin icin. Baskaniniz aglayan bebege verilen emzik misali ya da daha iyi bir benzetmeyle 4. Yildiz fiyaskosunu unutturmak icin amliyat olacak hastaya verilen narkoz misali yapti transferleri istifa sesleri arasinda kesti sesinizi. O degil de o sampiyonlar ligi on elemesin gecemezsiniz o zaman napicak baskaniniz merak ve zevkle bekliyoruz.

Bizler neyin kafasını yaşıyoruz bilmem de esas senin neyin kafasını yaşadığını çok merak ediyorum. Bu paylaşımları neden Bjk değilde GS forumlarında yapıyorsunuz yazmışsın ama şuanda senin bunu yazdığın konu Fenerbahçe formunda.

RVP yaşına laf etmişsin ve Alti ustu emeklilige merdiven dayamis bi topclass oyuncu getirmişsiniz demişsin ya sizin geldiği zaman kıyameti topardığınız Drogba size geldiğinde neredeyse torun sahibi olacak yaştaydı.Biz RVP M.United gibi 1.sınıf takımdan aldık siz Poldinizi 3.sınıf takımdan aldınız.

Bizim transferlerimiz 4 yıldızı unutturmak için yapılmış transferler filan değil. Takım neredeyse baştan sona değişti. 4 Yıldızı unutturmak isteyen 8-9 tane transfer değil 1-2 transferle yetinirdi. 8-9 tane yeni oyuncu alırken elbette arada 1-2 tane yıldız oyuncu alınacaktı.

Yarın bir gün Fenerbahçe 5 yıldızı ilk alan takım olursa 4 yıldızı ilk önce kimin aldığı unutulur ve bir önemi kalmaz fakat 100 yılında bir takımın şampiyon olaması ve o sene ezeli rakibinin şampiyon olması asla unutulmaz. Gs 100 yılında FB şampiyon olmuştu ve bu asla unutulmayacak.

Şimdi trollük yapmayı bırakıp kaybolabilirsin.

Nani hangi takımdan geldi? Unuttum da hatırlatırsan sevinirim.

Senin mantiginla;
    Drogba size hangi takimdan geldi? :

• Bir gs olarak tebrik ediyorum çok iyi işler yapılıyor takımda bu takıma sadece gazı verecek bir adam lazım topalda o ruh yok. Lugano zihniyetli yırtıcı bir ortasaha olmalı bence. Diego kibar adam. Guttuso gibi melo gibi bir adam bulursanız bu iş biter Türkiye liginin fişini çekersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

Kızı da inanılmaz tatlı maşallah. Allah bağışlasın. Tam bir aile babası reyiz

Kız büşra yengeye çekmiş,oğlan persie reise

• Holmen ve kadlec bence ayrılacak isimler olmalı ki kadlecden bonservis ücreti olarak 4 5 bişiler kazanabiliriz almanyada tanınan bir oyuncu nedense paragöz krasicden hala umutluyum sanırım çok büyük beklentimiz oldugu için içimizde uhde kaldı :) bu arada arkadaslar elemede yüzde 90 ajax rakibimiz olacak hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnum44

quote:

Orijinalden alıntı: Aspilicueta24

quote:

quote:

36 bin beğenili sayfanın her paylaşımlarında küfür var. Çok değil küfürlü paylaşımları 8-10 kişi şikayet etsek sayfa kapanabilir veya hiç olmadı paylaşımlar kaldırılır. Facebook böyle şikayetlere önem veriyor,dikkate alıyor .Şikayet edelim lütfen arkadaşlar. Az buz değil 36 bin kişiyi toplamış adam. Sayfası kapanırsa sinirden aklını kaçırır bu Fenerbahçe düşmanı Gönderileri tek tek şikayet edelim lütfen

https://tr-tr.facebook.com/KunultrAslan

Ben ettim ama nereye kadar hocam... Herkesin etmesi lazim

• 
Sayfa: önceki 21242125212621272128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.