Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21232124212521262127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Evladı Osmanlı

quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

Bugün gri-turkuaz formayı denedim, muazzam birşey ya :) RVP numarası belli olmadığı için satın almadım daha ama en yakın zamanda alıcam.

Bu arada fikir vermesi açısından, boy 178, kilo 80 , small beden cuk oturdu vucuda..

bende 176cm ve 79 kiloyum smaal değildi medium alacağım sanırım şu v.persie forması bi çıksında :)

Göbek varsa small küçük gelebilir ama yoksa çok güzel durur small..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Kilit ekranındakini atabilir misiniz ?

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Link:https://store.donanimhaber.com/91/06/1b/91061bfeb9627eb72b033253d8403bd2.jpg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gin And Juice

quote:

Orijinalden alıntı: Evladı Osmanlı

quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

Bugün gri-turkuaz formayı denedim, muazzam birşey ya :) RVP numarası belli olmadığı için satın almadım daha ama en yakın zamanda alıcam.

Bu arada fikir vermesi açısından, boy 178, kilo 80 , small beden cuk oturdu vucuda..

bende 176cm ve 79 kiloyum smaal değildi medium alacağım sanırım şu v.persie forması bi çıksında :)

Ben de aynı boy ve kilodayım.2 sene önce L beden aldığım formayı giyince göbek ramazan topu gibi meydana çıkıyor.Vücut tipine göre değişir hocam

Bu senekiler farklı sanırım hocam bende normalde L alıyordum formaları biraz büyük duruyordu mediumda ise az biraz göbek çıkıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviduvar

quote:

Orijinalden alıntı: Andrew Lincoln

pardon yanlış resim 1 mi 2 mi?

Eğer orta sahaya mehmet topalın yanına çift yönlü, oyun zekası olan, defansla hücum hattı arasındaki bağı sağlayabilecek bir adam koyarsak kesinlikle 2 diyorum. Sow forvet için yedek olur kanatta da Stoch ve Alper ile değişmeli oynar.

Ortasahaya Clasie alınırsa 2 olabilir . Ancak şu durumda ; İlhan Ekşioğlu "transferler bitti" dedi . 1 daha makul duruyor .
  • Ben sow satılsın dediğimde yok dediniz bu takımdan sow Diego holmen krasic kadlec gidip yerine bi orta saha bi kanat bir forvet bi defans gelmeli tabi orta saha haricindekiler rotasyon oyuncuları olacak

Zaten bunların maaşları 10 m geçiyor sow + Diego 15+ desen krasicle holmen volkan seni alsak kadlec 2.5 desen

27.5 m avro oluyor maaş ile birlikte bu bütçe ile rotasyon bi forvet ve stoper en fazla 7-8 goturur geriye kalan 20nin üzerine biraz koyarak ramires diyorum.

Zaten terra reyiz bonservisleri 2nin uzeriyse taksite boluyomus baya o yönden biraz rahat şuan kasa

• Orta saha transferi ne alemde?
  • quote:

1

Sow sol kanat olmasın artık bide

• Bundan sonra artık biz kimi almaya calıssak galatasaraylı bjk lı arkadaslar ''GELMEZ'' diye yazmaya gelmezler konuların altına :):):)
  • Son 1 transfer daha yapılmalı bence. Meireles çekilmez onun yerine Ramires yada onun gibi iyi birisi alınmalı. Şampiyonlar liginde gruplara kalırsakta Robben. İleri üçlüde Solda Nani ortada Rvp sağda Robben olur.
  • Robin Van Persie ve Luis Nani bu ülkeye gelmiş en büyük transferlerdir.İnşallah bunu yakın zamanda hepimiz göreceğiz.yalnız şöyle bi durum var.ben oynanacak maçlarda daha çok fabiano ba ve souzayı izleyeceğm.çünkü bu üçlü kapalı kutu ve bence bu seneki yol haritamızı kadermizi bu üçünün performansı çizecek.hücum hattımız nazar değecek kadar iyi.böyle iyi bi hatta bu orta saha braz hafif kaldı gibi ( transfer olmayacağını varsayıyorum ). o yüzden burada souzanın performansı belirleyici bi unsur olur.ayağına hakim tekniği olan çalım atabilen hızlanabilen bi futbolcu porto geçmişide var ümitliyim açıkçası. ba genç ve biraz canlı bomba ve tek hamleli gbi grünüyor ama gelişime açık.alvesin yaşlandığını göz önüne alırsak ba nında o bölgede önemi büyük.kaleye gelirsek fabiano volkanla rekabet yaratsın diye getirildi ama bnce volkanı koruma ve kollama dernekliği yapacağımıza ospinayı alıp kalemizi daha sağlam ellere emanet edebilirdik.bu 3 kumar oyuncu tutarsa işte o zaman çok güneşli günler göreceğiz.tutmasalar bile lig şampiyonluğu hala bana göre garanti.ama bnm ve tüm fenerlilerin hayali 1 numaralı özlenen kupada yer alıp tüm dünyaya yeniden kendini tanıtmak.o yüzden böyle mükemmel transferlere seviye atlatılan bi hücum hattına karşı orta sahaya bi maestro,defansa bir savaşçı ve kaleyede a class bi adam alınmalıydı
  • Çarşambayı iple çekiyorum.
  •  [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

95 ve üzeri doğan yeni neslin %70 ini neyle besliyorlar? yazık ya
  • Fabiano için dikkatimi çeken en önemli detayı ayağını iyi kullandı geçen ki maçta, görmüşsünüzdür sol kanata 2-3 tane uzun pas attı tam isabet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jay.

belkide herşey bi rüyadır. yarın uyanıyomuşuz ismail kartal takımın başında, emenike ilk 11 de başlıyor. maç 1-1 iken 80'de selçuk oyuna giriyor falan. mutlu olmak bizim neyimizeki zaten..

Eğer bu ruyaysa kalkınca gusül almamız gerekecek

• Goooool 3 oldu mehmet mükemmel
  • [8D]

• quote:

Orijinalden alıntı: Eugnie

quote:

Orijinalden alıntı: maviduvar

quote:

Eğer orta sahaya mehmet topalın yanına çift yönlü, oyun zekası olan, defansla hücum hattı arasındaki bağı sağlayabilecek bir adam koyarsak kesinlikle 2 diyorum. Sow forvet için yedek olur kanatta da Stoch ve Alper ile değişmeli oynar.

Ortasahaya Clasie alınırsa 2 olabilir . Ancak şu durumda ; İlhan Ekşioğlu "transferler bitti" dedi . 1 daha makul duruyor .

Pereiranın isteği baskılı oyun, hücum ve pres eğer orta sahayı güçlü kuramazsak hocanın istediklerini yapamayız ya da yapsak bile oyundan çabuk düşeriz. Mevcut kadroya göre 2 daha mantıklı. Bir de elimizde kapalı kutu souza var kim bilir belki de bu adam orta sahayı toparlayacak adamdır.
  • Gelde bekle simdi 16 Agustosu, inanilmaz sabirsizim su anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Çarşambayı iple çekiyorum.

Duyummu var maç var izlicez diyemi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Disclosure X

95 ve üzeri doğan yeni neslin %70 ini neyle besliyorlar? yazık ya

Kedi-aslan misali bunlar. Gs taraftarı kadar kendini bu kadar büyüten bir taraftar grubu yoktur heralde, Madrid taraftarı bile bu kadar büyük görmüyordur kendilerini. Ama bunlar neye dayanarak kendilerini aşırı büyük ilan ediyorlar anlamıyorum. Çok iyi gaza getiriyorlar kendilerini
  • 
Sayfa: önceki 21232124212521262127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.