Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Rakip kalede hep tehditti. Bu sene maalesef öyle bir oyuncumuz yoktu. Stoch olsaydı keşke.

• D. kullanıcısına yanıt
    Tartışmaya gerek yok Giroud yu verin anlaşalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

İlk 11;

Campbell-Transfer-Alper

Yedek;

Stoch-Fernandao-Transfer

Bence bu mali durumda Fernandao'ya 5 verip yedek bırakmazlar ama belli olmaz. Dünya çapında forvet istiyorum aslında ben de.

Gignac'ı alalım forvete...Alper yedek olur Campbell sağda oynar sola bir adam alırız.

Aynen Gignac transferi güzel olur. Mali açıdan da sıkıntı yaratmaz sözleşmesi bitiyor.

Volkan Şen de gelecek diyorlar. Bursa'yı temizliyoruz galiba. Campbell yerine Volkan gelebilir.

• kandorfeyta kullanıcısına yanıt
    Şu Stoch bile o kadar fark ettirirdi ki.. Takımda bir tane şut atan oyuncu yok. Adam eksilktmesi, hızı da cabası. Hele ki böyle berbat bir sezonda neler yapabileceğini düşünemezdim bile. Bekir, Selçuk gibi bakırlar kalıyor yakutlar gidiyor arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: D.

VE 2. BOMBA CAMBELL
    Fernandao ile anlaşan Fenerbahçe ikinci bombayı da patlatmak üzere. Sarı lacivertliler Arsenal’da forma giyen Joel Cambell ile de anlaşmak üzere.

Dünya Kupası’nda yıldızı parlayan ve bu sezonu Arsenal’da geçiren yıldız forvet ile anlaşma sağlandığı belirtiliyor. Bu transfer henüz resmileşmese de önümüzdeki günlerde bu oyuncu da çok büyük bir ihtimalle Fenerbahçe forması giyecek.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29112789.asp

Adını yazamıyorlar daha. Yalan.

Ve sezonu Arsenal'de geçirmedi, 2. devreyi Villareal'de geçirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fernandao gayet iyi bir transfer bence olursa
  • Takımın hocası belli değil Joel, Şener, Fernandao, Volkan Şen isimleri geçiyor. İnsanlar Aziz Yıldırım'ın yönettiği Fenerbahçe'nin bu sezonki başarısızlığını 3-4 transferle unutuyor yine. Yok arkadaş bizden adam olmaz, bize her şey müstehak.

İsmail'le de devam kararı alınırsa hiç şaşırmam. Cidden şaşırtmaz yani, her şey olabilir burası Fenerbahçe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk transfer olarak aziz gitse çok iyi olur.
  • Klinsmann gelirse sizce tutunabilir mi beyler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

Klinsmann gelirse sizce tutunabilir mi beyler ?

Klinsmann değilde artık bir yerde winner hoca lazım. Baskette Obradovic gibi...

Keşke Ancelotti gelse. Bir kaç winner oyuncumuz olsa ayriyetten keşke.
  • Transferleri yeni hoca yapmış belliymiş Hoca@chemedya

Başkan'da yarın basın toplantısı yapacak Hoca'yı açıklar bir ihtimal.

• kandorfeyta kullanıcısına yanıt
    Bizde o vizyon yok hocam. Şahsen iyi bir isimde beklemiyorum,bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

Bizde o vizyon yok hocam. Şahsen iyi bir isimde beklemiyorum,bakalım

Kampl yerine 3 milyon euro daha fazla verip Emenike'yi aldıklarından sonra vizyon belli olmuştu zaten.
  • Aziz yıldırım büyük oynayacak bu sefer özellikle hoca konusunda bence .

• --------FERNANDAO------
    STOCH--DIEGO--CAMPBELL
  • Şahsen Klinsman'ı hiç beğenmiyorum şahsen. Oyun tarzı falan bana hiç etkileyici gelmiyor. Bizde de başarılı olacağına inanmıyorum.

Şampiyonluk kaçar kaçmaz hemen transfer dedikoduları çıkması da manidar taraftarı sakinleştirmek ister gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techkalem

Şahsen Klinsman'ı hiç beğenmiyorum şahsen. Oyun tarzı falan bana hiç etkileyici gelmiyor. Bizde de başarılı olacağına inanmıyorum.

Şampiyonluk kaçar kaçmaz hemen transfer dedikoduları çıkması da manidar taraftarı sakinleştirmek ister gibi.

Nasıl bir oyun tarzını benimsiyor hocam ? hiç seyredemedim. defansif mi
  • 0je kullanıcısına yanıt
    hiç zannetmiyorum ama hayırlısı. bence çıkacak yine esip gürleyecek yok ismail şöyle yok takım böyle yok cart yok curt. bir iki taraftara giydirecek kendine git diyenlere sonra stadın boş olması federasyon projeler derken yine bi günü akşam edecez gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismaily465

Aziz yıldırım büyük oynayacak bu sefer özellikle hoca konusunda bence .

Bana da öyle geliyor nedense.Hatta beni bu düşünceye iten şey şu oldu: Takımımızın arka beşlisi malumdur.Bunlar Ersun Hocayı şikayet ede ede Aziz Yıldırım'ın kanına girdi.Çok çalışmayı kaldıramadılar ve meşhur kadınları bahane ederek adamın kuyusunu kazdılar.Kadın mevzuları da doğru olunca Aziz evlatlarını kıramadı Ersun Hocayı yolladı.Bizimkilerde boşver baba biz zaten formayla şampiyon oluyoruz diye gazı yüklediler.Aziz de bunların gazına geldi bi dünya basın açıklaması yaptı.Şimdi şampiyonluk gidince bütün paralar havaya uçtu 4.yıldızı da kaptırdı.Bence hem bizim arka beşliden bazı oyuncuları yollayacak belki hiçbirini yollamayacak alın size 4.yıldız deli dana gibi çalışın şimdi diyip gözlerinin yaşına bakmayacak ve bir nevi cezalandıracak.Roman gibi oldu ama bence olaylar böyle gelişti,başkanın da aklı başına geldi.

• Volkan Şen alınabilir Campbell yerine söyliyim. Campbell olursa daha güzel olur ama bence yaşı da genç hem.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.