Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @YARISAHA: Fenerbahçe'nin Bursaspor'dan Fernandao ve Şener Özbayraklı ile Arsenal'den Joel Campbell ile anlaştığı iddia ediliyor.

İyi transferler hayırlı olsun.tabi süperstar bekliyoruz bir iki tane :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fernandao Fenerbahçe de nobre etkisi yapabilir mi?İkisinin özellikleri hemen hemen aynı.Fernandao nobreden sadece biraz daha uzun ve iri.
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Aynen banada imkansız geliyor da işte Bosnalılar sever Türkiyeyi belki kiralık falan gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki yönlü bir orta saha ve stoper transferi de şart.

Ayriyetten genç, dinamik yedekler kadroya katılacak daha. Bence büyük yapılanmaya giriyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gök Gürültüsü

Fernandao Fenerbahçe de nobre etkisi yapabilir mi?İkisinin özellikleri hemen hemen aynı.Fernandao nobreden sadece biraz daha uzun ve iri.

Ve biraz daha kuvvetli.Soldan Stoch,arkasından da Diego iyi besler Fernandao'yu.

Bizim acilen sağ kanat için adam bulmamız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Dzeko'nun bonversine 35 Milyon € istiyorlar, imkansız.

O kadar istemiyorlar 15-20m e istenirse alınır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

Fernandao Fenerbahçe de nobre etkisi yapabilir mi?İkisinin özellikleri hemen hemen aynı.Fernandao nobreden sadece biraz daha uzun ve iri.

Ve biraz daha kuvvetli.Soldan Stoch,arkasından da Diego iyi besler Fernandao'yu.

Campbell alındı diyorlar işte onun içinde hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

Campbell alındı diyorlar işte onun içinde hocam.

Bizim yönetim o hareketi yapamaz ya.

Ben Gökhan Töre'yi istiyorum.

Fernandao
    Stoch-Diego-Töre

Terör estirirler.

• Bence artık kalede de bir devrim şarttır. Mert gelecek sezonda Mert'in performansına göre kaleci alıp, almamaya karar veririz.

Mert
    Gökhan-Egemen-Transfer-Caner
    Topal-Transfer
    Diego
    Campbell-Fernandao-Alper

Ertuğrul
    Şener-Transfer-Transfer-Hasan
    Emre-Transfer
    Transfer
    Stoch-Transfer-Transfer
  • Stoch dönüyor.
    Campbell alınırsa o da sağa geçecek.
    Santrafora kaliteli bir adam alınmalı. Fernandao büyük takım topçusu değil net söylüyorum. Yedek olarak alınırsa çok iyi transfer, yoksa fiyasko olur.
    Şener, Gökhan'ın yerine iyi alternatif.
    Orta sahaya mutlaka box to box oyuncu alınmalı.
    Stopere Alves'in yerine adam şart.
    Bekir, Selçuk, Kadlec, Emenike, Sow gibi adamların yerine kaliteli oyuncular alınmalı.

Yoksa bu bakış açısıyla çok zor. Önce hocayı halletmeleri lazım sonra transferleri. Transferler de gündem değiştirmek için değil Fenerbahçe yararına olmalı.
  • D. kullanıcısına yanıt
    http://www.milliyet.com.tr/dzeko-nun-bonservisi-35-milyon-fenerbahce-2063296-skorerhaber/

İstedikleri tam ücret o.. Dzeko'yu öyle 15'e bırakmazlar.
  • Uğur Demirkırdı: Fenerbahçe'de hedef Klinsmann olmazsa Magath.
  • bence fernandao çok yerinde bir hamler

Stoch-Fernandao-Campbell

olursa iki kanatta içeri kateden tipte adamlar normalde fernandao gibi pivot oyuncun varken bu kanatlar kötü olur besleyemezsin derdim ama bekler caner ve gökhan(şener) olunca sıkıntı yaratmaz çok tehlikeli olur fernandao bekleneni verirse 20 daha atar ama eğer uyum sağlyamaz küçük kalırsa büyük sıkıntı olur işte ozaman
  • quote:

Stoch dönüyor.
    Campbell alınırsa o da sağa geçecek.
    Santrafora kaliteli bir adam alınmalı. Fernandao büyük takım topçusu değil net söylüyorum. Yedek olarak alınırsa çok iyi transfer, yoksa fiyasko olur.
    Şener, Gökhan'ın yerine iyi alternatif.
    Orta sahaya mutlaka box to box oyuncu alınmalı.
    Stopere Alves'in yerine adam şart.
    Bekir, Selçuk, Kadlec, Emenike, Sow gibi adamların yerine kaliteli oyuncular alınmalı.

Yoksa bu bakış açısıyla çok zor. Önce hocayı halletmeleri lazım sonra transferleri. Transferler de gündem değiştirmek için değil Fenerbahçe yararına olmalı.

Hocam Burak Yılmaz etkisi de yapabilir. Bence bu kadar güvensiz olmaya gerek yok.
  • ---------Gingac(fernandao)----
    ---Konoplyanka(stoch) ---Diego(alper) --- Milner(campbell)

---------Ozan - Mbia---------

Caner transfer egemen gökhan
    ----------------- Transfer ---------------

Bence hücum hattını bu tarz oluşturmalıyız yukarda dönen alper stoch diego 11 leri her maç 4 lük olur paraya kıyılıp bu tarz bir iskelet kurmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://www.milliyet.com.tr/dzeko-nun-bonservisi-35-milyon-fenerbahce-2063296-skorerhaber/

İstedikleri tam ücret o.. Dzeko'yu öyle 15'e bırakmazlar.

Dzeko bir takıma giderse ki büyük ihtimalle gidecek görürsün imkanı yok bu paralara satılmaz
  • kandorfeyta kullanıcısına yanıt
    Ben hücum hattında her zaman Avrupa'yı düşünen biri olduğum için öyle yazdım. İkinci ön elemede takılsak bile Avrupa Ligi'ne gideceğiz. Üç kulvarda mücadele edeceksek eğer komple bir forvet alınmalı. Yaş önemli değil kaliteli olsun sorun yok üçüncü bölgede.
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    İlk 11;

Campbell-Transfer-Alper

Yedek;

Stoch-Fernandao-Transfer

Bence bu mali durumda Fernandao'ya 5 verip yedek bırakmazlar ama belli olmaz. Dünya çapında forvet istiyorum aslında ben de.
  • O DEĞİLDE SON MOHİKAN DÖNÜYOR.

https://vine.co/v/eqI2jg57Oau

• quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

İlk 11;

Campbell-Transfer-Alper

Yedek;

Stoch-Fernandao-Transfer

Bence bu mali durumda Fernandao'ya 5 verip yedek bırakmazlar ama belli olmaz. Dünya çapında forvet istiyorum aslında ben de.

Gignac'ı alalım forvete...Alper yedek olur Campbell sağda oynar sola bir adam alırız.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.