Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.031
Cevap
57
Favori
548.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: immersioN

quote:

Orijinalden alıntı: Deli__Divane

quote:

Orijinalden alıntı: immersioN

quote:

Orijinalden alıntı: Deli__Divane

Hayalet Baroni ve Krasiç gönderilsin

Kara Boğa Emenike gelsin

Rüzgarın Oğlu Theo Walcott alınsın

Ömer Toprak alınsın

Everton'dan sol bek Leighton Baines getirilsin

Volkan D.

Ömer T. - - - - - - - - Egemen K.

Gökhan G. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - L. Baines

R. Meireles

Salih U. - - - - - - - - - - - - - - - - Emre B.

T. Walcott - - - - - - - - - - E. Emenike - - - - - - - - - - M. Sow

Baines 30m euro

Walcott 30m euro

Emenike 15m euro

Ömer 10m euro

Beyin, bedava

Baines'i 15'e , Emenike'yi 10'a , Ömer'i 5'e rahat alırsın da Walcott'u 'a da çingene pazarlığı 20-25 kaptık mı 50 bimedein 55 enn son 60'a işlem tamamdır...

Daha yollayacağımız oyunculardan gelecek paralarda var...

Premier League, oyuncu piyasası ve futbolla pek alakadar olmadığınız belli.

Walcott'u Arsenal henüz zor ikna edip sözleşmesini uzattı. Şu an almaya kalksan 40m euro derler ki Walcott masaya oturmaz bile...

Baines'in de piyasasını bilmiyorsunuz herhalde. Şu anda dünyadaki en gözde 2-3 solbekten biri. Manu,Real,Barça ile ismi geçiyor. Everton'a 15 teklif etseniz gülerler.

Emenike'yi pek takip etmedim aslında. Ancak onun piyasası da belli.

Ömer için de şunu söyleyebilirim, Türkiye'de bir takım alacaksa Leverkusen'e minimum 9-10m euro bayılır. Türkiye'deki yabancı sınırlamasını bir tek biz bilmiyoruz. Kaldı ki Ömer Leverkusenin as stoperi. Neden önünde daha uzun yıllar olan bir stoperi yok pahasına bıraksın ki?

kesinlikle mantıklı düşünen insanların olması çok iyi sizin gibi mesela
    ben bu yıldız sevdasını hiç anlamıyorum bence önemli olan sisteme uygun oyuncuları almak
    mesela örnek egemen-salih-kuyt 3ünün toplam bonservisi 2.4m euro ama takıma verdikleri katkı müthiş

bu bağlamda salih gibi gençleri aramalıyız ancak o gençler sisteme uygun oynamak istediğin düzene uygun oyuncular olmalı
    yabancı olarak da faydalı olabilecek oyunucları aramıalıyız yıldız değil
    mesela chedjou çok faydalı olacaktır transfer edilirse çünkü tam aradığımız tarz stoper hızlı güçlü ve topu iyi kullanan stoper

• Almanya'da oturan ve futbolu çok yakından takip eden birkaç arkadaşım Serdar Taşçı'nın Fenerbahçe'ye gelmesine kesin gözüyle bakıyor. Kendisi doğrulamış sanırım haberleri.
  • mehmet topuz ve volkan'la sözleşme yenilenir. selçuk şahin'le yenilenmez. sözleşmeli oyunculardan sezer ve stoch kesin yollanır. cristian ve krasic için teklifleri değerlendirilir ama oyuncuların sözleşmeleri düşünüldüğünde göndermek bence büyük başarı olur umarım gönderebilirler. orhan ve serdar takasta kulanılır. en az 7 oyuncu alırız.
  • Baines mi ? önünede Bale i koy bari , hazır dizmişken kadroyu bi rüya EPL yap .

FM den 2 adam ögrenen gelip yazmasın şuraya , ya dedikodu ya da bilinmeyen oyuncular paylaşılırsa daha faydalı bi başlık olur . Resmen çöplük okuyasım gelmiyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerobianco90

mehmet topuz ve volkan'la sözleşme yenilenir. selçuk şahin'le yenilenmez. sözleşmeli oyunculardan sezer ve stoch kesin yollanır. cristian ve krasic için teklifleri değerlendirilir ama oyuncuların sözleşmeleri düşünüldüğünde göndermek bence büyük başarı olur umarım gönderebilirler. orhan ve serdar takasta kulanılır. en az 7 oyuncu alırız.

sizin takımdan herkes gider selçuk kalır. fenere gelen her teknik adam selçuğu banko oynatıyor acaba aziz yıldırımın damadı falan mı ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cristian'ın yerine bir oyuncu şart

ayrıca ligde ki statüyü de göz önüne alırsak bir yerli defans oyuncusu almamız lazım

ayrıca webo geldiği günden beri çok iyi işler yapıyor ama webo'nun alternatifi olmalı (Emenike)

Stoch ve Krasic'in artık bir şey yapamayacağını varsayarak ikisininde satılmasını gelen bonservis ücreti ile maliyeti az bir hem sağ hemde sol kanat da oynayabilen bir oyuncu şart her zaman sow'a bağlı kalamayız

En Az 3 Transfer diyorum Bir o kadarda gidecek fuzuli yere gelmiş yabancı oyuncu var
  • açılın bende kadro yapacammmmm

--------------volkan------------------

gg----ciani---egemen----solbek

---------topal--meireles----------

kuyt--------salih-------emenike

--------------sow------------

yobo 2010da gelen yobo değil malesef oraya bi stoper lazım ben laziodaki cianiyi begendim şahsen
    sol bek için ziegler yada hasan ali malesef yeterli değiller andre santosu izledikden sonra ister istemez böyle düşünüyor insan o bölgeye daha efektif soldan akıcak bi oyuncu fena olmaz örnek olarak gene andre santos
    sag tarafa yine kuytu yazdım biliyorum cok yetenekli değil ama tek forvetli sistem kurdum bu sistemde gol atarak katkı sağlayabilecek çok çalışkan çok iyi niyetli çok tecrübeli bi isim olan kuyt bu formla 2 sene daha oynar ( maşallah )
    sol tarafa gelince canerin bi mac iyi bi mac kötü ve her zaman kart görmenin eşiğinde olmasından memnun değilim keşke stoch formda olsada dökdürse gene o bölgede ama malesef o da eski günlerine geri dönecek gibi görünmüyor o yüzden oraya bi transfer lazım bence o isimde içimizde bir ukte olarak kalan kara boğa emenikedir
    önümüzdeki sezondan itibaren bence salih banko oynamalı
    emre malesef sakatlıkları yüzünden banko oyuncu olarak görülmeyip bi yedek olarak görülmeli tabiki saglıklı oldugunda ilk tercih olmalı (meirelesin yerine)
    topalda her ne kadar düz yeteneksiz olsaada defansa müthiş yardım eden bi futbolcu bu sayede uefada az gol yiyerek iyi defans yaparak yarı final gördük bence katkısı cok büyük topalın
    gönderilmesi gerekenler : cristian, semih, serdar, orhan, selcuk, krasic, stoch
    alper potuğuda kadroda görmek isterim şahsen

• quote:

Orijinalden alıntı: barbar54

açılın bende kadro yapacammmmm

--------------volkan------------------

gg----ciani---egemen----solbek

---------topal--meireles----------

kuyt--------salih-------emenike

--------------sow------------

yobo 2010da gelen yobo değil malesef oraya bi stoper lazım ben laziodaki cianiyi begendim şahsen
    sol bek için ziegler yada hasan ali malesef yeterli değiller andre santosu izledikden sonra ister istemez böyle düşünüyor insan o bölgeye daha efektif soldan akıcak bi oyuncu fena olmaz örnek olarak gene andre santos
    sag tarafa yine kuytu yazdım biliyorum cok yetenekli değil ama tek forvetli sistem kurdum bu sistemde gol atarak katkı sağlayabilecek çok çalışkan çok iyi niyetli çok tecrübeli bi isim olan kuyt bu formla 2 sene daha oynar ( maşallah )
    sol tarafa gelince canerin bi mac iyi bi mac kötü ve her zaman kart görmenin eşiğinde olmasından memnun değilim keşke stoch formda olsada dökdürse gene o bölgede ama malesef o da eski günlerine geri dönecek gibi görünmüyor o yüzden oraya bi transfer lazım bence o isimde içimizde bir ukte olarak kalan kara boğa emenikedir
    önümüzdeki sezondan itibaren bence salih banko oynamalı
    emre malesef sakatlıkları yüzünden banko oyuncu olarak görülmeyip bi yedek olarak görülmeli tabiki saglıklı oldugunda ilk tercih olmalı (meirelesin yerine)
    topalda her ne kadar düz yeteneksiz olsaada defansa müthiş yardım eden bi futbolcu bu sayede uefada az gol yiyerek iyi defans yaparak yarı final gördük bence katkısı cok büyük topalın
    gönderilmesi gerekenler : cristian, semih, serdar, orhan, selcuk, krasic, stoch
    alper potuğuda kadroda görmek isterim şahsen

yoboya laf atmış yobo bizi kaç maç ipten aldı hocam çok nokta müdahaleleri var... stoch eski formuna dönebilse gayet iyi olur ama ne yazık ki arkasına bide sol bek gerekir o zaman çünkü defansa katkısı minimum zaten 1.65 boy var adamda üflesen düşüyo o dert belkide gönderilmesi en iyisi ama aykut kocaman kullansa stochda kabullense yedekte çok iyi gidebilir krasic zaten felaket düzelmesini beklesen dert satsan ayrı dert zarara uğrarız satarsak stoperlerdende serdar taşçı veya ömer toprak gelebilirse çok iyi olur eğer sowuda sol kanata hapsetmeye devam edecekse webodan daha kaliteli bi forvete ihtiyacımız var

• Bülent Ulgen Baroni kesin gidiyor Romaya dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.

quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

Kaka ile anlaşıldı.İlk sayfada kalsın mesajım.

Nevşehir gezisinde mi görüştün Kaka ile lan düdük
    Benim isteğim kaliteli bir santrafor kaliteli bir stoper kaliteli bir ofansif orta saha.
    Volkan
    Gökhan Kjaer/Taşçı Yobo Hasan
    Raul Emre
    Kuyt Belhanda Sow
    Doumbia/Dzeko

Akarız bu kadroyla

Doumbia eğer Seydou Doumbia ise gelmez bence bende sezon başında bu adamı çok istemiştim.

• Bu oyuncular'ın sezon sonu gönderilmesi gündem de ama bu futbolcuların geleceği ile ilgili son kararı yönetim verecek... Cristian , Krasic , Stoch , Sezer , Semih Şentürk , Meireles

1907 medya
  • Volkan
    Gökhan Gönül-Yobo-Terry-Hasan Ali(Dikine oynayabilen,genç ve türk)
    Salih-Emre
    Ronaldinho(Kaka,Ganso)
    Kuyt(Krasic)-TRANSFER-Sow.

Defansimiz çok çok sağlam olur,EMRE ve SALİH oyunu iki yönlü çok iyi okuyabilen oyuncular önüne yaşina herşeyine rağmen R10 diyorum.Adam adrese teslim atiyor,33 yaşinda Webo'ya şans verdik R10 olmali.Forvet ise yabanci,yirtici çok iyi geldiğini ters düz kafa hepsini atan biri lazim kiyicaksin parayi.Böyle bir kadroyla CL'de yari final gelebilir.

• Götze >>>>>Bayern (37 milyon euroluk serbest kalma maddesi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Götze >>>>>Bayern (37 milyon euroluk serbest kalma maddesi)

Bayern Münih, Almanya Ligi'ni sömürmeye devam ediyor
  • Gs'nin yaz transfer sezonunda çok iyi transferler yapmaya devam edeceğini düşünüyorum.Ama bu sefer bizde sessiz kalmayacağız.Devre arasında riske girilmedi ve büyük transfer yapılmadı ama bu sefer böyle olacağını zannetmiyorum.Heleki A.Yıldırım bırakıp,Ferit Şahenk yada Ali Koç'tan biri başkan olursa o zaman bombaların geleceğini düşünüyorum.
  • Krasiç stoch baroni daha iyisi olursa webo ve yobo satılıp takıma uygun transfer yapılması lazım

• UYARI!!

Takıma yapılan transferlerde yabancı sınırlaması,oyunucunun ücreti,oyuncunun gerekliliği,oyuncunun yeteneği,oyuncunun değeri,oyuncunun Fenerbahçe'ye gelip gelemeyeceğini gibi konuları dikkate alınız , fazla uçmayınız

Takımdan yollanacak oyuncuların yeteneğini,transfer ücretini,yeteneğini gibi konuları dikkate alınız
  • Şu takım içi denge denilen saçmalığı bırakıp adam gibi oyuncuları getirmeleri lazım. Acımasınlar abi, takımdaki çer çöpü göndersinler, onlar asıl dengeyi bozuyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Şu takım içi denge denilen saçmalığı bırakıp adam gibi oyuncuları getirmeleri lazım. Acımasınlar abi, takımdaki çer çöpü göndersinler, onlar asıl dengeyi bozuyor!

+1 Drogba gibi adam getir o mu bozacak dengeyi?Turkiyede bu laf salatiligini kim çıkarmışsa artık,taraftarlarda bu zokayi yutuyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.