Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.032
Cevap
57
Favori
548.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

bizden başka kimse 13 € m vermez saçmalamayın beyler meireles iyi oyuncu tamam ama 13 m€ ne la 7-8 yazsalardı inanırdım

Monaco şu an paralı zuppe modunda.Sağa sola saldırıyor.Hiç şaşırmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enion

quote:

Orijinalden alıntı: draguh

SON DAKİKA : Fenerbahçeli futbolcu Raul Meireles 13 Milyon € karşılığında Monaco'ya transfer oldu. (Lig TV)

Ne kadar doğru bilmem.

13 Milyon €'ya satmışlarsa iyi iş çıkarmışlar.

çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: sonyeja

quote:

Orijinalden alıntı: draguh

SON DAKİKA : Fenerbahçeli futbolcu Raul Meireles 13 Milyon € karşılığında Monaco'ya transfer oldu. (Lig TV)

Ne kadar doğru bilmem.

Gökhan İnler alırlarsa tamam, eğer alamayacaklarsa bence çok büyük yanlış yaptılar. Mevkisinde dünyada sayılı oyuncular arasındaydı. Eğer Holmen gelcek diye sattılarsa cidden yazık.

Ne kadar iyi olursa olsun adam Türkiye'de oynamıyordu açık ve net. 1 sezonda kaç tane vukuatı var.
  • Doğruysa çokta iyi olmuş bence. Meireles kaliteli bir oyuncu o kesinde burda pek istekli ve beklenen verimde oynayamadı. Oyuna daha çok etki eden daha hareketli kaliteli bir oyuncu ile yeri doldurulur.
  • Insallah dogru haberdir.Yerine inler alinirsa super olur.

• Twitter ve spor sayfalarını geziyorum 5 dakikadır hiç bir yerde yok Meireles haberi. Biraz daha bekliyelim bakalım doğruysa yarım saate düşer haber her yere
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Twitter ve spor sayfalarını geziyorum 5 dakikadır hiç bir yerde yok Meireles haberi. Biraz daha bekliyelim bakalım doğruysa yarım saate düşer haber her yere

aynen hiçbiyerde bulamadım..

• Meireles'e 13 milyon süper umarım satarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Twitter ve spor sayfalarını geziyorum 5 dakikadır hiç bir yerde yok Meireles haberi. Biraz daha bekliyelim bakalım doğruysa yarım saate düşer haber her yere

Sazan.avi olduk iyi mi?
  • yılmaz vural istifa etmiş , beşiktaş yada fener alır mı ki
  • Bence yalan haber bu.Cunku lig tv de hicbir bilgi yok

• Aynen moruk sazan avı olduk kısa bir süre için
  • Meireles gitmesin, giderse bile en köti Fernandes alınmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Silik oyun bu cümlenden az çok ne beklediğin anlaşılıyor, beklentiniz topu alıp 2 3 kişi geçsin gol veya asist yapsın ama Meirelesi özel yapan bu özellikleri hiç olmadı Meireles koşar mücadele eder topsuz alanda etkilidir top ayağındayken soğun kanlıdır bileklerine hakimdir tehlikeli bölgeden topu çıkarmakta çok başarılıdır kısacası top rakipteyken daha başarılı oynar Meireles oyuna katkısı defansif olarak fazla olan bir futbolcudur hiç bir zaman çok golcü veya asistçi olmadı iniestayı almadık biz Meirelessi aldık. Bu adama silik demeniz için koşmaması lazım yoksa top kaptırır isabetsiz paslar çıkarır zaman zaman her futbolcu bazı maçlarda yapar bunları. Anlam veremediğiniz şeyleri biraz daha düşünün ozaman bu adam niye kariyerince kırmızı görmemiş burda bu kadar olaya karıştı sebepsiz olmaz mutsuz gönderilmek istiyor diyenler var bunun için çabalayan adam armayı öperek çıkmaz.
    Beni bu futbolcuya bağlıyan mı ne? Ben aksine bu adam geldiğinde çıplak gezenlerin aksine aradığımız isim olmadığı söyledim emreyi gönderip yerine topal, meireless olmaz dedim. Ama bu adamı aldıysakta bu adam banko 11 oynar arkadaş, fark olaya sizin gibi sadece medyanın aksettirildiği açıdan bakmıyorum. Dediğim gibi duygusal aşırı tepkiler verebiliyor sahada, İngilterede futbol sahada oynanır Türkiyede durum sadece sahada bitmiyor oyüzden futbolcuların bundan olumsuz etkilenip sahada yanlış tepkiler vermesi onların kötü futbolcu oldugunu göstermez. Emre de bunlardan biri ozaman Emreyide gönderelim. Baroni gibi etliye sütlüye karışmayan topcularla devam edelim.

Emre hiçbir Avrupa maçının 4.dakikasında kasten kırmızı kart gördü mü?Rakibinin karşısında orasını burasını tuttu mu?

Futboluna sözüm yok ama karakteri benim için yetersiz

• Şu facebookta yazılanları buraya yazmayın lütfen.

Amonra1907 fernandes emenike taşçı alındı demiş, geçen baya cortladı ama eskiden iyi duyumcuydu.

• Meireles haberleri geyik beyler.
  • meireles olayı sabah gazetesinin geyiği
  • volkan gökhan yabancı stoper ömer t-yada serdar taşçı hasan ali . emre salih gökhan inler kuyt belhanda (solda ) moussasow .Sizce nasıl olurdu ?avrupa kupalari için bence saglam olurdu kolay gol yemezdik hücum olarak da iyi.

• Volkan
    Gg-Taşçı-Egemen-Cissokho
    İnler-Emre
    Kuyt-Honda-Sow
    Dzeko

Bu kadro olsa ama nerdee....

• takima sol bek,stoper,orta saha ve sol acik sart mantikli transferler yaparlar umarim yine ziegler falan gelmez insallah.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.