Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (355. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.032
Cevap
57
Favori
548.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aziz yargıtay kararı belli olana kadar bir yere gitmez 1-2 transfer yapar gene şirin gözükmek için veya gündemi değiştirecek birşeyler bulur aysala laf atar nerden biliyordu felan diye burdaki über zekalar gibi yok gsliler uefaya ispiyonladı felan.O karar belli olana kadar hala güçlü olması lazım.
  • Hisseler düşerken çıkartmak için cardozo kapını yaparlar büyük ihtimal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERGENEKONKAPLANI

Lan arkadaş beşiktaşla birbirimize mi yaptık şikeyi diğer takımlar niye yok

Amaç belli .
  • Cardozo eğer transfer edilecekse (şu durumda çok zor) bugün KAP'a açıklamayı yaparlar durumu kurtarmak için bence %90 men edildik büyük ihtimalle de transferlerin çoğu yattı geçmiş olsun hepimize.
  • konu kilit
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda989

Cardozo eğer transfer edilecekse (şu durumda çok zor) bugün KAP'a açıklamayı yaparlar durumu kurtarmak için bence %90 men edildik büyük ihtimalle de transferlerin çoğu yattı geçmiş olsun hepimize.

Sabah demiştim eğer bugün akşama kadar yaparlarsa bildirimi transfer uzar diye.Büyük ihtimal Cardozo'da diğer teklifi düşünmeye başlamıştır..
  • LAAAAAAAAAAAAAAĞN!
  • Yapmazlarsa olacaktı pardon.
  • Konu kapanabilir. Son kez bir kadro kurak.

Volkan

Gökhan
    Bekir
    Egemen
    HAK

Topal
    Alper
    Salih

Krasic
    Caner

Webo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gun Expert

quote:

Cardozo eğer transfer edilecekse (şu durumda çok zor) bugün KAP'a açıklamayı yaparlar durumu kurtarmak için bence %90 men edildik büyük ihtimalle de transferlerin çoğu yattı geçmiş olsun hepimize.

Sabah demiştim eğer bugün akşama kadar yaparlarsa bildirimi transfer uzar diye.Büyük ihtimal Cardozo'da diğer teklifi düşünmeye başlamıştır..

Aynen öyle Cardozo gibi bir futbolcu şike yaptı damgası vurulan bir takıma gelmez ne çektiysek bu Aziz yüzünden çektik yeter artık çeksin gitsin biz o sene şampiyonluğu Trabzon'a verseydik keşke de başımıza bunlar gelmeseydi cidden insanı bunaltıyor artık.2011 yazındaki transfer dönemini hatırlarsanız Bienvenu ve Ziegler'di en büyük transferlerimiz Bruno Alves ne düşünüyor şu an bilinmez , onun dışında ötesinde transfer yapılacağını zannetmiyorum sevindiğim tek bir şey var İYİ Kİ KOMBİNEMİ YENİLEMEMİŞİM

• Ziegler gelecek dertler bitecek.
  • transferi geçtim, eldekileri tutmayı başarsak iyidir.
  •  Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları
  • Transferler iptal
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufan1990

transferi geçtim, eldekileri tutmayı başarsak iyidir.

Bruno Alves'de ikinci Emenike faciası yaşanabilir diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Aziz yargıtay kararı belli olana kadar bir yere gitmez 1-2 transfer yapar gene şirin gözükmek için veya gündemi değiştirecek birşeyler bulur aysala laf atar nerden biliyordu felan diye burdaki über zekalar gibi yok gsliler uefaya ispiyonladı felan.O karar belli olana kadar hala güçlü olması lazım.

Adres verde kınanı göndereyim
  • İşte şimdi Holmen gelirse şaşırmam

• quote:

quote:

quote:

Aynen öyle Cardozo gibi bir futbolcu şike yaptı damgası vurulan bir takıma gelmez ne çektiysek bu Aziz yüzünden çektik yeter artık çeksin gitsin biz o sene şampiyonluğu Trabzon'a verseydik keşke de başımıza bunlar gelmeseydi cidden insanı bunaltıyor artık.2011 yazındaki transfer dönemini hatırlarsanız Bienvenu ve Ziegler'di en büyük transferlerimiz Bruno Alves ne düşünüyor şu an bilinmez , onun dışında ötesinde transfer yapılacağını zannetmiyorum sevindiğim tek bir şey var İYİ Kİ KOMBİNEMİ YENİLEMEMİŞİM

Senin gibi iyi gün taraftarı stada gelse ne olur gelmese ne olur iyi ki yenilememişsin

• quote:

Orijinalden alıntı: K U N

quote:

quote:

quote:

Senin gibi iyi gün taraftarı stada gelse ne olur gelmese ne olur iyi ki yenilememişsin

Hocam ben paramdan ayırıp bir şekilde para verip o stada gidiyorum iyi gün taraftarı diyorsun 6 yıldır kombineli her maça gidiyorum her sene 10 maç seyircisiz yine alıyorum yine gidiyorum insanın da bir sabrı var.

• umarım ceza almayız. 1 sene gitmediğimiz için para cezası ile falan geçiştirilebilir belki. neyse ben yine de söyleyeyim yaptılar ise böyle bir terbiyesizlik biz de cezamızı çekeriz. yapacak birşey yok.
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.