Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.031
Cevap
57
Favori
548.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abdullah Kigılı ''Hoca transferimizi 10 gün içinde açıklayacağız'' diyelim tam 13 gün oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuberculus

Abdullah Kigılı ''Hoca transferimizi 10 gün içinde açıklayacağız'' diyelim tam 13 gün oldu...

Birşeyler yazmak istiyorum ama klüp oyuncusuyum kendimi deşifre etmemem lazım.Kısaca ağzı olan konuşuyor yav.
  • gomez gelsin
  • cardozo'nun menejeri 4 yıllığına anlaştık demiş milliyetin habrine göre.. bilginize..

http://skorer.milliyet.com.tr/fenebahce-cardozo-ile-anlasti-/-/detay/1720985/default.htm
  • Tam olarak bizi anlatıyor

+ Napıyorsun Aşkım ?
    - Cardozo' yu Bekliyorum.
    + Günün Nasıl Geçti ?
    - Cardozo' yu Bekleyerek.
    + Annenler Napıyor?
    - Ailecek Cardozo' yu Bekliyoruz.
  • Geçen yıl bu tarihe kadar sadece Dirk Kuyt gelmişti.Hak,Topal,Tino Costa ile dedikodular sağlamdı,bitecek gibi duruyordu onlar.

Bu yıl ise Alper ve Alves geldi.Cardozo ve Taşçı bitti bitecek gibi.

Yönetim işi daha sağlama almaya çalışıyor bu yıl anlaşılan.Belediye çalışıyor yani.

Teknik direktörün ise Ersun Yanal olacağını düşünüyorum ben.Ersun gelirse Kaka işi yatar tabii.Gerçi Kaka'nın bizim ilgilendiğimiz hocalardan hangisiyle çalışır onu da bilemiyorum.
  • Caner Bursa da diyebilirmiyiz ?

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları
  • ulan caner Allah aşkına yapma yav bi git lan takımdan çık git lan çııık
  • Bizim Caner'in saçları yeşil mi ben mi yanlış görüyorum kenarları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Caner Bursa da diyebilirmiyiz ?

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

• Cardo nerdesin gel artık.
  • taraftar servis Cardozo türk futboluna hayırlı olsun diye twit atmış. Biraz azarlayınca benim cevabı fav'a aldılar. Gelince gördün mü bak diye twit atıcaklar heralde :D
  •  Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

• quote:

Orijinalden alıntı: BALCY

taraftar servis Cardozo türk futboluna hayırlı olsun diye twit atmış. Biraz azarlayınca benim cevabı fav'a aldılar. Gelince gördün mü bak diye twit atıcaklar heralde :D

Hallowed
  • Spor Dünyası ‏@sporistacom 8 sn
    Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Ersun Yanal oldu. (RADYOSPOR)

Alper potuk transferini ilk radyospor duyurmuştu.
  • bu ne dünya cardozo'm seven sevene, bu ne dünya cardozo'm böyle

gel artık be.
  • Bu Caner tam bir apaçi. GS' da oynarken arabasını pembeye kaplatmıştı. Tarz mı yapmaya çalışıyor nedir anlamadım Neyse konumuza dönelim;
    Ben Cardozo' nun alınması taraftarı değilim. Cardozo alınırsa Sow yine sol açıkta oynamaya mahkum kalacak. Yeni t.d çift forvet oynatır mı bilemem ama ben böyle düşünüyorum. Bence Cardozo' dan önce taş gibi bir sol bek ve defans almamız lazım. Sow forvet, sağ kuyt, sol stoch bu iş tamamdır. Yerine göre Sow sakatlandığında Webo oynar. O da mı sakatlandı, Çek Kuyt' ı forvete, sağ açığa Krasici çek. Krasic olmadı mı, Mehmet Topuz' u çek. Kadromuz alternatifli bir kadro bence. Ama illa Cardozo' yu alacaklarsa hayır demem tabi, gelsin artık :)
  • Benoit Assou-Ekotto ‏@AssouEkotto 3 sa
    With my brother ade and terrence in togo ... See u soon for a new adventures... Lol
    Beyler bu bize bi mesaj mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^beetlejuice

Tam olarak bizi anlatıyor

+ Napıyorsun Aşkım ?
    - Cardozo' yu Bekliyorum.
    + Günün Nasıl Geçti ?
    - Cardozo' yu Bekleyerek.
    + Annenler Napıyor?
    - Ailecek Cardozo' yu Bekliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.