Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.032
Cevap
57
Favori
548.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baroni gibi maç seçen, saha içinde bu kadar niteliksiz ve istikrarsız bir isim daha göremezsin. Avrupa'da böyle oyunculara yer yok. Asist özelliği yok, AMC kapasitesi yok, libero olarak vasat çünkü pres ve top kapma olayı yok. Baroni'yi bir tek Ts maçlarında kadroya alacaksın. Vasat bir orta saha oyuncusundan başka birşey değil Baroni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Daha öncede uzun uzun tartışıldı konuşuldu .Baroniyi neden sevmiyorsunuz?
    İstatistikler gayet faydalı olduğunu söylüyor.Sanki tüm takım %100 oynuyor Baroni sıkıntı çıkarıyor .
    Enteresan .Baroniden önce gitmesi gerekenler var .

/>
  • 2-3 sayfa öncesinde söylemiştim TD Lucescu olabilir arkadaşlar.
  • Cardozo'ya 12 çok. Max 10 verilmeliydi
  • Ekotto'ya 7-7,5 Milyon € veriyoruz. Tottenham 8 Milyon € istiyor. Biz 7,5 üstüne çıkmamakta ısrarcıyız, çözülür. Serdar'ın kulübüyle görüşmeler sürüyor. Oyuncunun kendisiyle de bugün anlaşıldı. 5 Milyon € verip alacağız. Klasik ödeme planları görüşülüyor. Belgelerin hazırlanması vs. kolay işler değil. Bugünden itibaren bu hafta çok sıcak geçecek.
  • quote:

İstatistikler gayet faydalı olduğunu söylüyor.Sanki tüm takım %100 oynuyor Baroni sıkıntı çıkarıyor .

Hocam her şey istatistik değil,Aykut hoca da aynı yanılgıya kapılıyordu "rakamlar,koşu mesafesi,isabetli pas" gibi şaşalı istatistiklere çok önem veriyordu.

Baroni ruhsuz,savaşmıyor,hayalet gibi.Bizi bu yıl onlarca maçta 1 kişi eksikmiş gibi oynattı.Alexin yerinde oynayıp kendini Alexvari havalara soktu,koşmadı,zaman zaman saklandı.Duran top desen,Alex görmüş bizler olarak affedersiniz berbat kullanıyor.2-3 frikik golüne kanmamak lazım.Teknik direktörü kendisine sürekli torpil geçti.Bu adamın ben formasının çamur lekesinde olduğunu görmedim,formanın hakkını vermiyor.Çok yetenekli de olduğunu düşünmüyorum.Santosun yancısı diye geldi hala takımda.Koskoca Fenerbahçede 4 yıl oynadı şu herif,valla yazık,vizyonsuzluk.Ts maçları hariç formasının hakkını verdiği maç hatırlamıyorum.

Baroni yerine rakiplerimizde oynayan Batalla,Fernandes,Selçuk İnan,Oğuzhan hatta bunları geçtim Alex olsaydı bu yıl ligde bu kadar rezil oynamazdık ve Avrupada da en kötü çeyrek finali görürdük.

Takım %100 oynamıyordu ama bunda çoğu suçta Baronideydi.İnsan biraz Kuyta,Gökhana,Sowa bakıp utanır adam gibi oynardı.

• Ntvsporda futbol aktüel vardı.Mehmet demirkol,bağış,ercan taner...
    Aykut yıldırım bağlandı:Cardozo bitti resmiyete kaldı sadece bu hafta açıklanır dedi.Yobo gitmeyecek dedi yönetimden bunu doğrulattım dedi buna sevindim ben..Avrupa maçlarında yanyana oynarlar alvesle...Birde sol bek için kadlecle görüştüler fakat olmadı o iş dedi ekottoda karar kıldılar onu alıcaklar dedi...

Ekottoyla ve cardozoyla birlikte 11 yabancı oluyor.1'inin gitmesi şart yoboda kalıyor?Stochda kalıyor...Weboyu yollamazlar zannetmiyorum...Ozaman kesin KRASİÇ gidecek.
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için sağol ve son olarak Nani, Arda veya Erkan'a girişimden çok ilgimiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Ntvsporda futbol aktüel vardı.Mehmet demirkol,bağış,ercan taner...
    Aykut yıldırım bağlandı:Cardozo bitti resmiyete kaldı sadece bu hafta açıklanır dedi.Yobo gitmeyecek dedi yönetimden bunu doğrulattım dedi buna sevindim ben..Avrupa maçlarında yanyana oynarlar alvesle...Birde sol bek için kadlecle görüştüler fakat olmadı o iş dedi ekottoda karar kıldılar onu alıcaklar dedi...

Ekottoyla ve cardozoyla birlikte 11 yabancı oluyor.1'inin gitmesi şart yoboda kalıyor?Stochda kalıyor...Weboyu yollamazlar zannetmiyorum...Ozaman kesin KRASİÇ gidecek.

Ya sowu satarlarsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taşçı-Ekotto-Cardozo mu

• Anlaşılan Krasic ile Cristian'dan kurtulma vakti geldi ve Holmen'ide almayıp, her hafta Stoch-Yobo-Webo üçlüsünden birini tribünde görürüz.
  • Cardozoyu bir övdüler(mehmet demirkol,ercan taner,bağış erten) bir övdüler allah diye bağırasım geldi...
    Guiza gibi kontra atak değil adamda geçiyor dediler frikikte atıyor zeki dediler.Yavaş değil hızlı dediler çok hızlıda değil dediler.Çok iş yapar türkiyede dediler.Bir yükseldim bir yükseldim heredot cevdetin yanında bir berber vardıya onun gibi delirdim...
    12 değil 20m bile az dedim.
  • Nani'nin menajerine oyuncunun fiyatı soruldu. Erkan ile ilgili girişim yok. Arda konusu zaten AY ve AK arasının açılmasının nedenlerinden biriydi. Arda Turan'a ilgimiz var. Ama girişim yok onu özellikle belirteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Ekotto'ya 7-7,5 Milyon € veriyoruz. Tottenham 8 Milyon € istiyor. Biz 7,5 üstüne çıkmamakta ısrarcıyız, çözülür. Serdar'ın kulübüyle görüşmeler sürüyor. Oyuncunun kendisiyle de bugün anlaşıldı. 5 Milyon € verip alacağız. Klasik ödeme planları görüşülüyor. Belgelerin hazırlanması vs. kolay işler değil. Bugünden itibaren bu hafta çok sıcak geçecek.

Oos transferi olmayacak mi ?

• quote:

Cardozoyu bir övdüler(mehmet demirkol,ercan taner,bağış erten) bir övdüler allah diye bağırasım geldi...
    Guiza gibi kontra atak değil adamda geçiyor dediler frikikte atıyor zeki dediler.Yavaş değil hızlı dediler çok hızlıda değil dediler.Çok iş yapar türkiyede dediler.Bir yükseldim bir yükseldim heredot cevdetin yanında bir berber vardıya onun gibi delirdim...
    12 değil 20m bile az dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

quote:

/>

• Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Herşey için sağol, senide yorduk ve peki Holmen iddiaları gerçek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

quote:

Ntvsporda futbol aktüel vardı.Mehmet demirkol,bağış,ercan taner...

Ya sowu satarlarsa

Gece gece ağzını hayra aç

Stoch-Krasic-Baroni-Yobonun gitmesi lazım ki kontenjan açılsın.Bana Yobonun gitmeme ihtimali mantıklı gelmiyor bir türlü.

• Yobo kalmasın gitsin

Alves
    Ekotto
    Meireles
    Sow
    Kuyt
    Cardozo
    Sow

Zaten buradan birini kesmek zorundayız bir de Yobo gelmesin

• Renktaşlar tamamdır cevapları okudum .
    Baroni Gidebilir. Faydasız mahlükat
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.